Автор Тема: Руни  (Прочетена 51983 пъти)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Руни
« Отговор #60 -: Април 08, 2014, 07:52:45 am »
Вещичка,благодаря...
Най-малко тази руна съм очаквала,но пък е хубава по свой си начин,и аз и се радвам.
Знаеш ли ,че преди да изпиша ника си тук ''синие'' ,другия вариант беше issa...

Нямам книга на български,но съм срещала значения на руните в една книга,нямам я под ръка,срещала съм я в библиотеката.В нея имаше съвсем елементарни значения,нищо за смисъла в дълбочина,за медитацията с тях,за комбинации ,влияния та им,проявата им...


Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Руни
« Отговор #61 -: Април 08, 2014, 03:55:06 pm »
Тъндър, същата е, 1998 г. Вярно, че приказва за разходки и чувстване на връзка с определени камъчета. По-нататък има и описание как се изработват дървени руни — шпилки, триончета, син емайл лак… :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Руни
« Отговор #62 -: Април 08, 2014, 04:02:40 pm »
Баш син няма да е, за руни не ходи.  :012: :012: :012: Тенк ю за справката.  :08:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #63 -: Април 09, 2014, 09:14:08 am »
Може ли пак едно въпросче?Какво да очаквам от Н.М. в следващите три месеца?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #64 -: Април 09, 2014, 12:56:39 pm »
Може ли пак едно въпросче?Какво да очаквам от Н.М. в следващите три месеца?

Удари джакпота, маце!  :57:  Днес съм на кеф и явно това влияе на теглените руни  :19:...

ДАГАЗ - Израз на универсалната любов, светлината в дъното на тунела. Пробив, ново начало, трансформация, ден.

АНСУЗ - Мъдростта, творчеството, вдъхновението. Получаване на послания, знаци, подаръци. Ново чувство за семейно единство.

ТУРИСАЗ - Руна на защитата, предизвикателството и скрития потенциал. Мъжка сексуалност, оплождане  :D.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Руни
« Отговор #65 -: Април 09, 2014, 01:00:33 pm »
а може ли са като питам тарото един въпрос, да питам и руните, или става нахално от гледнат точка на вселената :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #66 -: Април 09, 2014, 01:02:56 pm »
а може ли са като питам тарото един въпрос, да питам и руните, или става нахално от гледнат точка на вселената :)

Айде, от мен да мине сега може  :012:, ама давай по-бързо, че след малко изфирясвам на работа, а до вечерта я камилата, я камиларя  :19:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #67 -: Април 09, 2014, 01:19:33 pm »
Удари джакпота, маце!  :57:  Днес съм на кеф и явно това влияе на теглените руни  :19:...

ДАГАЗ - Израз на универсалната любов, светлината в дъното на тунела. Пробив, ново начало, трансформация, ден.

АНСУЗ - Мъдростта, творчеството, вдъхновението. Получаване на послания, знаци, подаръци. Ново чувство за семейно единство.

ТУРИСАЗ - Руна на защитата, предизвикателството и скрития потенциал. Мъжка сексуалност, оплождане  :D.

 :012:  :38: :72:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Руни
« Отговор #68 -: Април 09, 2014, 02:06:02 pm »
Имам бизнес предложение

Въпрос: заслужава ли си?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #69 -: Април 09, 2014, 02:27:02 pm »
Имам бизнес предложение

Въпрос: заслужава ли си?


ИСА - Застой, нещо, което възпрепятства, лед.

РАИДО - Бъди особено внимателна към личните отношения. В този момент разрива е по-вероятен, отколкото помирението. Необходими усилия от твоя страна.

МАНАЗ - Символ на човешкият интелект и разкрива способността да виждаме живота си като част от нещо по-мащабно. Очаквай помощ или подкрепа в скоро време.


Според руните личният ми съвет е да не се впускаш в това бизнес предложение, защото не си заслужава.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Руни
« Отговор #70 -: Април 09, 2014, 02:35:22 pm »
Мерси, нещо съвпаднаха отговорите...което е добре :)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Руни
« Отговор #71 -: Април 09, 2014, 02:45:08 pm »
папи-по твоите руни,ще допълня(може да греша в тълкуването им)-според мен нечие поведение те тревожи,дали от страна на тези които ти предлагат,или трето лице,но някакво връзки,взаимоотношения излизат на пред. смятам че търсиш нечия подкрепа,съмишленик,готова си да приемеш,но ти трябва мнение на  повече от един човек...и в таро и тук-изследване,проучване.
 :coffee2:
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Руни
« Отговор #72 -: Април 09, 2014, 03:00:16 pm »
мерси, ще отговоря само на едното място :)

ами човекът е близък, избягвам да работя с такива хора, защото съм доста безкомпромисна като опре до работа - това първо ме притеснява
второ - ако вложа 2 месеца труд, пък далаверата се окаже клоняща към 0...ама то така е с тез неща, който не рискува, не пичели :)

иначе проектът ми изглежда добре, по моя скромна преценка - има потенциал, но и това също беше част от въпроса...от началната идея мога да стъпя и да направя още 5...


ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Руни
« Отговор #73 -: Април 09, 2014, 03:27:58 pm »
Вещер, Рейдоу е движение и до изестна степен като значение, се приближава до Колесницата в Таро - не е ли по-вероятно да значи, че нещата преди не са се развивали, но сега със силата на волята ще потръгнат? Аз така бих интепретирала тази тройка руни.  :017: Редоу много я харесвам.  :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #74 -: Април 09, 2014, 04:54:03 pm »
Тъндъре,

тройката руни не ми харесва като за ново начинание. Верно е, че тя изпитва съмнения относно човека, с който ще прави бизнес, но самият въпрос беше за бизнеса. Нещата ще се проточат и има огромна вероятност да се изпокарат. Според руните по-скоро ще получи друго предложение, което ще и хареса, но няма да е от този човек.

Ако пък начинанието си заслужава то нека смени съдружника  :d030:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн