Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 62451 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #390 -: Декември 15, 2022, 06:20:33 pm »

1. За хорара. Кой дойде в моята фейсбук страница в публичен коментар да ми държи сметка, защо съм споделила свой анализ и гледна точка направени по моментът от време, в който ти си задала хорара ? Притежателката на времето и неговото качество ? Писала ли съм или не кой е източникът на тези дата и час, които съм използвала ?

Ха, като е бил лично твой хорар, който си построила за твой въпрос, зададен по точно същото време и място, защо в публикацията си с твоя прочит по моята карта беше отбелязала моята страница и си написала, че е моя хорар, а? След твоето отбелязване на страницата ми получих уведомяване и тогава, след като проверих за какво си ме споменала, видях какво си писала. Не съм ти ходила по петите да следя какво си пишеш на твоята страница, не се ласкай толкова.
И защо изтри коментарите под публикацията и забрани коментирането, а? Сега може да разправяш тук каквото си искаш, но истината е една и тя е, че лъжеш, че си подла и гадна анонимка с мания за величие. Трол нещастен, къш!

Това ТУК е моята публикация от 14 ноември, а на скрииншота е твоята, от 21 ноември, където си написала на кого е хорара!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #391 -: Декември 15, 2022, 06:31:22 pm »
Ало, ало, изключително съм разочарована, че сте взимали мои коментари от тази платформа и сте ги поствали на места, на които не участвам. А и да участвах, пак не е правилно.
Не заслужавате повече признание.
Цитирала съм тук коментар на Люба от форума на bg-mamma (не знам дали си ти или съвпадение на никнейма) и съм поставила под цитата линк към мястото, откъдето е цитата, никъде нищо не съм вмъкнала, нямам регистрация в бегемамата, а и не е нужно, за да се чете  величаещата се звездавнощнотонебе :)

Ето го целия коментар https://bg-mam.ma/p/1339784/43135427

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Спортни хорари
« Отговор #392 -: Декември 17, 2022, 12:51:36 pm »
Ало, ало, изключително съм разочарована, че сте взимали мои коментари от тази платформа и сте ги поствали на места, на които не участвам. А и да участвах, пак не е правилно.
Не заслужавате повече признание.
Цитирала съм тук коментар на Люба от форума на bg-mamma (не знам дали си ти или съвпадение на никнейма) и съм поставила под цитата линк към мястото, откъдето е цитата, никъде нищо не съм вмъкнала, нямам регистрация в бегемамата, а и не е нужно, за да се чете  величаещата се звездавнощнотонебе :)

Ето го целия коментар https://bg-mam.ma/p/1339784/43135427

Акрукс, можеш да се правиш на луда колкото си искаш и на невинна, но много добре знаеш откъде и на кого е цитата и хич не ми играй на аз ли съм, съвпадение ли е, няколко Люби ли сме, щото си жалка. Отлично знаеш, че коментарът ми е оттук и от предишното световно и че в коментар към отлична прогноза на стариндънайтскай правя препратка и към твои успешни прогнози оттогава. Както и знам и всички тук знаят, че ти за такива работи не се объркваш.
Даже типично в твой стил, да не би някой да пропусне, че видиш ли много ги чуваш нещата, а друг хвалим, точно под моя оригинален коментар си подчертала успеха на петлите като си копирала и цитирала сама себе си, пак в типичния ти стил. 3 страници назад са свидетелите и доказателите.

« Последна редакция: Декември 17, 2022, 12:53:57 pm от Люба »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Спортни хорари
« Отговор #393 -: Декември 17, 2022, 02:25:37 pm »
По Коледа , дядо ти Мраз подкара празничния Говновоз из а'срала, и вместо коледни звънчета ,зарята е изстрелвана от лайномети.Вместо да се подкрепяте и правите взаимно реклама ,което е логично.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Спортни хорари
« Отговор #394 -: Декември 17, 2022, 04:58:11 pm »
Ама досега трябваше да са излезли с нови подробни прогнози за 3-то място.
Величието трябва постояно да се защитава и доказва.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Спортни хорари
« Отговор #395 -: Декември 17, 2022, 07:34:15 pm »
За този мач е късно,но пуснах карта за утрешния финал. Надявам се това да върне конструктивния тон и замисъл на темата,въпреки,че имам малки опасения ,да не стане повод за нов разКол.Слагам карта,символичен домакин е Аржентина.Представена от Луна в 4ти дом,съвпад Парс Фортуна.Ще се чувстват ,като у дома си аржентинците,ще играят емоционално ,красиво,феърплей,все пак Луната е във Везни.У5 Марс е в 11дом ,дома на сбъднатите мечти в сходящ тригон с Луната .Юпитер в десети.Мисля,че Аржентина ще спечели.Тоя Марс там ,като златен гол или дузпа?Много не ги разбирам детайлите,но Франция с този Сатурн на к2 ми изглеждат ,като примадони,малко сковани от отговорност и голям финансов залог.Освен,че Сатурн е тронов,не намирам достойнства други.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Спортни хорари
« Отговор #396 -: Декември 17, 2022, 07:51:09 pm »
По тази карта подкрепям мнението ти за Аржентина. Луната е в сходящ тригон с марс съу10, у5 за тях. Този марс може и да е подкрепа някаква, съдийска, тайна помощ от мъж.
Ако Слънцето е купата, те го взимат, остава скрито за Франция.
Франция може да дадат някаква жертва, лоша контузия, отпадане на ключови фигури по болест, осакатяват,  осиротяват, няма патерица.
« Последна редакция: Декември 17, 2022, 07:53:52 pm от Люба »

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Спортни хорари
« Отговор #397 -: Декември 17, 2022, 08:30:22 pm »
...Тоя Марс там ,като златен гол или дузпа?
Може да има продължение и дузпи при равен резултат.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Спортни хорари
« Отговор #398 -: Декември 17, 2022, 08:57:43 pm »
...Тоя Марс там ,като златен гол или дузпа?
Може да има продължение и дузпи при равен резултат.
На к12,дано ,както предположи Люба: "Този марс може и да е подкрепа някаква, съдийска, тайна помощ от мъж. ",дано да не е дежавю на Божията ръка с Марадона,когато станаха световни шампиони ,благодарение на българският съдия Богданов,който обяви за чист гола с ръка на Марадона. ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #399 -: Декември 18, 2022, 05:19:45 am »
За този мач е късно,но пуснах карта за утрешния финал.
А картата защо не е за мястото и часа на мача?
Защото, ако това е карта на въпрос, който ти си задала, попитала си кой ще е победител, тогава назованият първи отбор е по 7-ми дом.
 По 1-ви дом е домакинът (символичният домакин, отбелязан първи в двубоя) в картата на събитието, построена за началото и мястото на срещата.
Та ако си задала въпрос "Аржентина ли ще спечели срещу Франция?", тогава А. е по 7д. и с Плутон в 1д са силни.

В картата на събитието, за 15ч универсално време на дата 18 дек. 2022г място Лусеил в Катар, Аржентина е по 1д представена от Луната Везни в 4д. , която е в разходящ тригон с Марс У5, У10 за тях , но Марс е ретро и предполага връщане назад – веднъж са взели купата, сега пак ще я вземат.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #400 -: Декември 18, 2022, 05:35:48 am »
Акрукс, можеш да се правиш на луда колкото си искаш и на невинна, но много добре знаеш откъде и на кого е цитата и хич не ми играй на аз ли съм, съвпадение ли е, няколко Люби ли сме, щото си жалка. Отлично знаеш, че коментарът ми е оттук и от предишното световно и че в коментар към отлична прогноза на стариндънайтскай правя препратка и към твои успешни прогнози оттогава. Както и знам и всички тук знаят, че ти за такива работи не се объркваш.
Даже типично в твой стил, да не би някой да пропусне, че видиш ли много ги чуваш нещата, а друг хвалим, точно под моя оригинален коментар си подчертала успеха на петлите като си копирала и цитирала сама себе си, пак в типичния ти стил. 3 страници назад са свидетелите и доказателите.
Коментарът ми сега беше в сегашно време и дадох линк кой коментар откъде съм цитирала , а там се озовах като гост, след като бях написала в търсачката на бг-мамма "акрукс" да проверя дали някоя моя "фенка"  е писала нещо за мен  :D И защо да се правя, може да съм станала луда, все пак последно през 2013г съм била на преглед, когато ми искаха служебно документ за психично здраве  :D  Благодаря за препратката тук, все се канех да прегледам назад темата и си припомня правилата на играта, и какво сме писали, но не остана време. А стилът, който ми приписваш, не ми е типичен, но всеки си има право на мнение и няма да оспорвам твоето по никакъв начин. Всичко хубаво!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Спортни хорари
« Отговор #401 -: Декември 18, 2022, 10:28:27 am »
akruks,темата е за спортни хорари ,не за събитийни карти.Въпросът е кой ще победи,затова по първи гледам домакина,ако беше Франция ,тях щях да гледам по първи.Ти квото искаш и както искаш гледай.Събитийни карти в друга тема.
« Последна редакция: Декември 18, 2022, 10:37:19 am от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Спортни хорари
« Отговор #402 -: Декември 18, 2022, 10:33:51 am »
starinthenightsky,аз не намирам никаква зла умисъл в деянието ти,за да получиш подобен ответ.Дори е вид реклама,която прави читателски трафик към друга страница.Явно личната неприязън е огромна,щом се ползва такъв жест,като повод за бой.Ще направя тема "Умри кучко,умри!" за саморазправа в общи теми.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #403 -: Декември 18, 2022, 10:41:30 am »
По Коледа , дядо ти Мраз подкара празничния Говновоз из а'срала, и вместо коледни звънчета ,зарята е изстрелвана от лайномети.Вместо да се подкрепяте и правите взаимно реклама ,което е логично.

След клевети в публичен форум, от морална гледна точка, е прекрачена недопустимо една граница. Всеки кален драскач, трябва да е наясно, че не може да го прави необезпокоявано, без последствия. Подлите номерца не толерирам, а какво остава да ги подкрепям.
Точно така – подлите номерца и клевети оставям за  теб, че ти се отдават!
Ето ти скрийншот от търсачката, а дали са ми къси или дълги краката ела да провериш  :)
Пожелавам ти дядо Коледа щедро да ти запълни липсите, да си много щастлива, че да си отдъхнем малко  :)


« Последна редакция: Декември 18, 2022, 09:07:59 pm от akruks »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Спортни хорари
« Отговор #404 -: Декември 18, 2022, 01:42:45 pm »
Що, с физическа саморазправа ли ме заплашваш, защото ме клеветиш, а ?!  :) Този, който умишлено, злонамерено, тенденциозно и без основание хули някого както го правиш ти, може да се нарече само подлец, лъжец и клеветник. Почтеният и достоен човек не би го направил.

Тук като пишеш и ти знаем името, но май ти е беден речника, а тотално ти липсват аргументите, но голяма злобата и безочието, та какво стана - май си глътна граматиката. Комай името не ти помага особено. Да отговориш по достоен начин. Така предполага диалог между интелигентни хора. 
« Последна редакция: Декември 18, 2022, 01:59:55 pm от starinthenightsky »