Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 67163 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Спортни хорари
« Отговор #90 -: Юли 10, 2014, 09:31:39 am »
ами няма как Аржентина да са по ДСЦ и да бият, нито като цветове, нито като аспекти, но не ми се влиза в спор, аз каквото имаше да казвам за този мач, го казах преди мача в няколко коментара, който чел-чел!
има как да са по дсц арежтнинците! и аз каквото имаше да казвам го казах снощи. който чел-чел!

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #91 -: Юли 10, 2014, 09:39:54 am »
Бразилия - Холандия :cheer:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Спортни хорари
« Отговор #92 -: Юли 10, 2014, 09:43:49 am »
ами то нямаше какво толкова да се чете, гледачката на Берлускони е по-подробна дори в прогнозите си
а ти и малкото , което бях на писала не беше прочела и бързаш да се подиграваш!

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #93 -: Юли 10, 2014, 10:01:54 am »
Благодаря за картата!
Аржентина представена от Луна във водолей, с ПФ в 1д с диспозитор Луната, която е с диспозитор Уран, с когото ще извърши хармоничен аспект в 10д, в сходяя хармоничен аспект е с Венера У5 за тях, както и с нодалната ос по 10д.  Юпитер У10 във 2д на Аржентина е в знак на Луната у1, У2 за тях и ще получат трофея- купата на световното първенство по футбол за 2014г!
Слънцето в техен 1д е в съвпад със звездата Кастор, което дава енергичност, а Меркурий У10 за Германия е в съвпад със звездата Менкалин, за която пише, че може да донесе безчестие.
:08: Точно така, хвърлих един бърз поглед на картите, че постоянно ми влизат клиенти....и за двете карти мисля, отборите на ДСЦ  Рак ще спечелят. Ще ги разгледам по-обстойно, като се освободя...но диспозитор на Парс (в 7ми) и в двата мача е Луна У7, отделно и Слънце, и Юпитер са в знака на 7ми дом Рак, доста предимство и късмет. Това много набързо...при Бразилия-Холандия, ако Холандия излязат с черните си екипи, те ще са на АСЦ. Също така у7 Луна в 1ви, прави противника си уязвим.
« Последна редакция: Юли 10, 2014, 10:05:42 am от ini »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #94 -: Юли 10, 2014, 10:20:46 am »
Бразилия - Холандия :cheer:
Уау, тук бразилците ще са доста притеснени с Луната в техен 1д, която е сигнификатор на холандците и диспозитор на ПФ в техния 1д., но е заточена в козирог, който е управител на АСЦ.  На Луната предстои само един аспект- опозиция с Юпитер в 1д на Холандия, които явно ще се разделят с голямата си надежда за победа на това първенство, а може би и на този мач.
Венера У10 за Бразилия е в знак на Меркурий, който е в съвпад с Бетелгейзе, звездата на успеха!

Happy58

  • Гост
Re: Спортни хорари
« Отговор #95 -: Юли 10, 2014, 10:38:50 am »
Акрукс, този път отскочи до пункта и рискувай там 10-тина левчета - може и да изкараш за кафе с тортичка с приятелка :)

 :08: :08:

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Спортни хорари
« Отговор #96 -: Юли 10, 2014, 10:47:24 am »
Бразилия-Холандия кво да го мислим,  видно е и с,  и без астрология, че ще бъдат финално реФеранснати. Още в редовните 90.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #97 -: Юли 10, 2014, 10:50:36 am »
Бразилия-Холандия кво да го мислим,  видно е и с,  и без астрология, че ще бъдат финално реФеранснати. Още в редовните 90.
Ти гледаш ли мачове?  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #98 -: Юли 10, 2014, 11:01:46 am »
Акрукс, този път отскочи до пункта и рискувай там 10-тина левчета - може и да изкараш за кафе с тортичка с приятелка :)
нямам си на идея как се попълват въпросните фишове, ще стана за смях на всички  :17:
но пък ако ще давам 10лв, а после печалбата ще стигне само за тортичка и кафе, които са 3лв ще съм на загуба  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #99 -: Юли 10, 2014, 11:07:30 am »
:08: Точно така, хвърлих един бърз поглед на картите, че постоянно ми влизат клиенти....и за двете карти мисля, отборите на ДСЦ  Рак ще спечелят. Ще ги разгледам по-обстойно, като се освободя...но диспозитор на Парс (в 7ми) и в двата мача е Луна У7, отделно и Слънце, и Юпитер са в знака на 7ми дом Рак, доста предимство и късмет. Това много набързо...при Бразилия-Холандия, ако Холандия излязат с черните си екипи, те ще са на АСЦ. Също така у7 Луна в 1ви, прави противника си уязвим.
Ами не са всички случаи еднакви, Луната в козирог е заточена и е в падение в скорпион- знакът, в който е У1 на АСЦ, освен това последен неин аспект е опозиция с Юпитер и е извършила опозиция с ПФ, така че в този случай отборът на ДСЦ няма да спечели!

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #100 -: Юли 10, 2014, 11:09:33 am »
нямам си на идея как се попълват въпросните фишове, ще стана за смях на всички  :17:
но пък ако ще давам 10лв, а после печалбата ще стигне само за тортичка и кафе, които са 3лв ще съм на загуба  :012:
Победата за Бразилия е с коефициент 2,38, значи ако сложиш 10 лева, взимаш 23,80  :012: Победа за Аржентина е 2,65 коеф.  :012:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #101 -: Юли 10, 2014, 11:16:45 am »
Ами не са всички случаи еднакви, Луната в козирог е заточена и е в падение в скорпион- знакът, в който е У1 на АСЦ, освен това последен неин аспект е опозиция с Юпитер и е извършила опозиция с ПФ, така че в този случай отборът на ДСЦ няма да спечели!
Може, конкретно се движа по инфото от един сайт за спортни хорари (англ.), не мога да кажа, че ги разбирам на 100% кое как тълкуват. Там примерно пише, че сходящи аспекти на Луната и Парс се гледат за финалния резултат. Ако е хармоничен сходящ -победа за АСЦ, ако е негативен сходящ победа за ДСЦ.  :017: Луната в 'лош' за нея знак казват равен, ретро диспозитор на луната -равен, диспозитор на Луна на изгорял път- равен, но тъй като тук нямаме шанс за равен предвид вида на мача, то всичко се обърква :)
« Последна редакция: Юли 10, 2014, 11:19:33 am от ini »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #102 -: Юли 10, 2014, 11:19:26 am »
Победата за Бразилия е с коефициент 2,38, значи ако сложиш 10 лева, взимаш 23,80  :012: Победа за Аржентина е 2,65 коеф.  :012:
За Бразилия няма да заложа, а за Аржентина ще чакам да мине мача с Бразилия и тогава може да се пресрамя и вляза в Еврофутбола, то и в двата близо до нас само мъжища има колкото пъти съм минавала, дори сервитьорите са мъже, ще изръся някоя глупост, както не разбирам от залаганията и ще ме сочат с пръст после като минавам всеки път  :85:

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Спортни хорари
« Отговор #103 -: Юли 10, 2014, 11:20:02 am »
Ти гледаш ли мачове?  :)
нещо такова, те мен гледат.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #104 -: Юли 10, 2014, 11:21:16 am »
За Бразилия няма да заложа, а за Аржентина ще чакам да мине мача с Бразилия и тогава може да се пресрамя и вляза в Еврофутбола, то и в двата близо до нас само мъжища има колкото пъти съм минавала, дори сервитьорите са мъже, ще изръся някоя глупост, както не разбирам от залаганията и ще ме сочат с пръст после като минавам всеки път  :85:
:012: :012:  :D А после като отидеш да си взимаш печалбата, тогава да сочат и да се изумяват  :012: