Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 67160 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Спортни хорари
« Отговор #105 -: Юли 10, 2014, 11:25:56 am »
За Бразилия няма да заложа, а за Аржентина ще чакам да мине мача с Бразилия и тогава може да се пресрамя и вляза в Еврофутбола, то и в двата близо до нас само мъжища има колкото пъти съм минавала, дори сервитьорите са мъже, ще изръся някоя глупост, както не разбирам от залаганията и ще ме сочат с пръст после като минавам всеки път  :85:

айде-айде, остави я тази 3-ка малко да си почине, пусни го ЖП5/23 в действие - аз да ги имам твоите цифри ..... :) ... сега си търся някой с хубава петичка да ми пусне едно листче там :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #106 -: Юли 10, 2014, 11:28:23 am »
Може, конкретно се движа по инфото от един сайт за спортни хорари (англ.), не мога да кажа, че ги разбирам на 100% кое как тълкуват. Там примерно пише, че сходящи аспекти на Луната и Парс се гледат за финалния резултат. Ако е хармоничен сходящ -победа за АСЦ, ако е негативен сходящ победа за ДСЦ.  :017: Луната в 'лош' за нея знак казват равен, ретро диспозитор на луната -равен, диспозитор на Луна на изгорял път- равен, но тъй като тук нямаме шанс за равен предвид вида на мача, то всичко се обърква :)
Чела съм го въпросния сайт, но там нещата са общи, а доколко са верни е  :017: Конкретно в настоящите карти Луната е управител на ДСЦ и на ПФ, така че няма как да се причисли към написаните в сайта общи правила за тълкуване, а и там написаното е за спортни хорари, където картата е различна и Луната,  ПФ и нейният диспозитор са сред основните сигнификатори на въпроса.
« Последна редакция: Юли 10, 2014, 11:30:19 am от akruks »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #107 -: Юли 11, 2014, 03:30:19 am »
Бразилия - Холандия :cheer:
Ini, кой с какви екипи ще играе според теб?  :017:
Този мач е Х в редовното и асц. ще спечели срещата след продължения или дузпи, нищо че осите са кардинални!  :d030: :012:
Отбора на десц. наистина изглежда много притеснен.  :012: Луната У1 в заточение с диспозитор ретро Сатурн, който от своя страна мрази Луната още повече като е в скорпио. Разходяща квадратура между Марс У5,10 и тази Луна У1. аа и кофти рецепция между Луната и съупр. на 5 дом Плутон.
Парса е в 7 дом, а диспозитора му е в 1-ви, поради което смятам, че ще има Х. Има точен сходящ тригон между У10. У4(10) е в 10 дом.  :)
Ако и този път не позная ще престана да гледам карти с асц в козирог!  :014: :014: 

Абее, Бразилия трябва да са по десц. Те са с жълти тениски - Слънце в 1-ви дом и сини гащета - асц в рак!  Екипите на Холандия не се знае какви ще са или поне аз не знам.  :012: Интересно, че метода на Акрукс до сега винаги потвърждава и метода с цветовете. (то не е метод на Акрукс, но го ползва. Едва ли тя го е измислила  :57:)
« Последна редакция: Юли 11, 2014, 04:11:23 am от AzaZaeL »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #108 -: Юли 11, 2014, 09:13:49 am »
Ini, кой с какви екипи ще играе според теб?  :017:
Този мач е Х в редовното и асц. ще спечели срещата след продължения или дузпи, нищо че осите са кардинални!  :d030: :012:
Отбора на десц. наистина изглежда много притеснен.  :012: Луната У1 в заточение с диспозитор ретро Сатурн, който от своя страна мрази Луната още повече като е в скорпио. Разходяща квадратура между Марс У5,10 и тази Луна У1. аа и кофти рецепция между Луната и съупр. на 5 дом Плутон.
Парса е в 7 дом, а диспозитора му е в 1-ви, поради което смятам, че ще има Х. Има точен сходящ тригон между У10. У4(10) е в 10 дом.  :)
Ако и този път не позная ще престана да гледам карти с асц в козирог!  :014: :014: 

Абее, Бразилия трябва да са по десц. Те са с жълти тениски - Слънце в 1-ви дом и сини гащета - асц в рак!  Екипите на Холандия не се знае какви ще са или поне аз не знам.  :012: Интересно, че метода на Акрукс до сега винаги потвърждава и метода с цветовете. (то не е метод на Акрукс, но го ползва. Едва ли тя го е измислила  :57:)
Голяма мистерия  :012: Това жълтото не отговаря нито на Рак, нито на Козирог, но гледам че Бразилия имат и друг вариант с бели гащи  :012: . Холандия пък имат и черни/тъмни екипи, ако са с тях, автоматично отиват на АСЦ  :012: Абе Бразилия трябва да са на Рак-а според мен, няма какво да стане  :012:
« Последна редакция: Юли 11, 2014, 09:15:33 am от ini »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #109 -: Юли 11, 2014, 09:39:30 am »
Защо сега ще си сменят цвета на гащите като на 1/2 играха със зелени .... ;D ? Аман! .... :D

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #110 -: Юли 11, 2014, 09:45:49 am »
Защо сега ще си сменят цвета на гащите като на 1/2 играха със зелени .... ;D ? Аман! .... :D
Не знам дали ще ги сменят ами само видях в Гугъл, че имат и бели гащи  :012: :012: :012: :D

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #111 -: Юли 11, 2014, 09:47:27 am »
Бяло, синьо .. все е рак. Даже бялото повече му отива. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #112 -: Юли 11, 2014, 01:42:09 pm »
Абее, Бразилия трябва да са по десц. Те са с жълти тениски - Слънце в 1-ви дом и сини гащета - асц в рак!  Екипите на Холандия не се знае какви ще са или поне аз не знам.  :012: Интересно, че метода на Акрукс до сега винаги потвърждава и метода с цветовете. (то не е метод на Акрукс, но го ползва. Едва ли тя го е измислила  :57:)
Не съм измислила никакъв метод, а ти явно не си ми прочел коментарите по тази карта, защото аз съм сложила холандците на ДСЦ, нали последно играха с бели гащи, имат Слънце в 1д за оранжевите блузи и така бразилците остават на АСЦ и написах, че вероятно те ще спечелят- аргументите в коментарите преди този.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #113 -: Юли 11, 2014, 07:49:00 pm »
Не съм измислила никакъв метод, а ти явно не си ми прочел коментарите по тази карта, защото аз съм сложила холандците на ДСЦ, нали последно играха с бели гащи, имат Слънце в 1д за оранжевите блузи и така бразилците остават на АСЦ и написах, че вероятно те ще спечелят- аргументите в коментарите преди този.
Нали символичния домакин го слагаше по ДЦ ... Холандия като гост може и с резервните си екипи да играят. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #114 -: Юли 11, 2014, 07:56:35 pm »
Нали символичния домакин го слагаше по ДЦ ... Холандия като гост може и с резервните си екипи да играят.
Да, но в разглежданите случаи се съобразявах предварително с цветовете на екипите, не е било случайно съвпадение  :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Спортни хорари
« Отговор #115 -: Юли 11, 2014, 08:34:49 pm »
аз ще заложа 5 лв. за  германия и 5 лв. за холандия  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #116 -: Юли 11, 2014, 08:47:24 pm »
 
аз ще заложа 5 лв. за  германия и 5 лв. за холандия  ::)
  :012: и каква ще е печалбата после- сигурно колкото да си върнеш вложените пари

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #117 -: Юли 11, 2014, 08:57:47 pm »
Ако познае и 2-та мача я очаква чиста печалба 15-20 лева.
Ако ги сложи на 1 фиш и сложи 10 лева, тогава печели чисто 70. :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Спортни хорари
« Отговор #118 -: Юли 11, 2014, 09:00:13 pm »
за няколко пъпеша може да се изкарат пари  :29:
....или да се изгубят

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Спортни хорари
« Отговор #119 -: Юли 11, 2014, 09:03:22 pm »
Ако ги сложи на 1 фиш и сложи 10 лева, тогава печели чисто 70. :)
това е добра идея