Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 67231 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Спортни хорари
« Отговор #285 -: Ноември 12, 2014, 11:05:20 pm »
Мерси!А защо Кличко е по 1д,това как се определя.Пулев е преживял опозицията на Сатурн към всички лични,не мисля да има илюзии и грешна самооценка.Голямото лалане е просто част от шоуто на профи бокса.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Спортни хорари
« Отговор #286 -: Ноември 12, 2014, 11:29:03 pm »
Ако Пулев е по седми, има съвсем реални шансове. Сатурн прави рецепция с диспозитора си Марс (екзалтиран), попада в марсов триплицет, изобщо Марс е ключов за Пулев. Ако човек присвие едно око, може и да го брои в седми дом. Антисията на ПФ е на няколко градуса от МЦ, обаче не знам дали това да го тълкувам в полза на Кличко (десети е неговото представяне) или на нашия (по-близо е до К7).

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Спортни хорари
« Отговор #287 -: Ноември 12, 2014, 11:33:37 pm »
Мерси!А защо Кличко е по 1д,това как се определя.Пулев е преживял опозицията на Сатурн към всички лични,не мисля да има илюзии и грешна самооценка.Голямото лалане е просто част от шоуто на профи бокса.

не е ли като домакин?

ако пулев се окаже със съмнителни проби за допинг, нептун ще пасне
кличко още не е давал

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #288 -: Ноември 12, 2014, 11:43:13 pm »
Луната не е ли в 3Д
Сатурн няма подкрепящ аспект,ако не броим че съвпада със Слънце и Венера. 
И въпреки моята прогноза половината от мен иска да си права. В Кубрат имаше много симпатична скромност като го гледах по интервютата.
Да, в 3д е Луната, благодаря за забележката! :)
Сатурн има сходящи хармонични аспекти с Марс У5 и Меркурий У10 на Пулев, а Луната У1 за Кличко е в разходяща опозиция с ретро Нептун У10, затова и написах, че титлата е за нашето момче-Кубрат.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #289 -: Ноември 12, 2014, 11:47:47 pm »
Мерси!А защо Кличко е по 1д,това как се определя.Пулев е преживял опозицията на Сатурн към всички лични,не мисля да има илюзии и грешна самооценка.Голямото лалане е просто част от шоуто на профи бокса.
При хорарни въпроси назованият първи е по 7д, а в събитийна карта домакинът е по 1д, когато играят на неутрален терен за домакин се смята обявеният първи в двубоя, в случая Кличко- така е зададен в рекламен афиш мача: Кличко- Пулев

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Спортни хорари
« Отговор #290 -: Ноември 13, 2014, 11:45:02 pm »
Ей го,е...какъв ще е изходът от мача
такива карти като ми се получат, крайният резултат обикновено е негативен.
не мисля, че пулев ще бие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #291 -: Ноември 14, 2014, 07:51:21 pm »
такива карти като ми се получат, крайният резултат обикновено е негативен.

Ами то картата е по въпроса на witch, който въобще не е зададен правилно, затова и картата е нерадикална...
Сега пък видях афиш на радио Фреш, на който е изписан час на срещата 23:45, а не 21ч, за който направих събитийната карта, та по новия час картата излиза с лъв и Юпитер на АСЦ подобно на хорарната карта, която гледах преди няколко дни, но там Кличко е по 7д, като назован първи, а тук по 1д, като символичен домакин и победата е за нашето момчеее, давай Кобраа!  :13:
« Последна редакция: Ноември 14, 2014, 07:53:36 pm от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Спортни хорари
« Отговор #292 -: Ноември 14, 2014, 08:51:53 pm »
Онзи ден,като  си пуснах хорар,ще победи ли Пулев,го гледах по 7д,но тогава повечето планети му бяха в 12д,имаше активност и в 6д.Стреснах се да не го нокаутират фатално зле и реших,че хоррара не стига. :-X

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #293 -: Ноември 14, 2014, 08:55:02 pm »
Картата е по въпросът на Кабала ;)
Картата я знам, не е нужно да я цитираш, но понеже в нея, под нея и над нея липсва въпрос останах с впечатление, че Кабалита е построила карта на твоя въпрос, който си задала непосредствено преди тя да пусне картата.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Спортни хорари
« Отговор #294 -: Ноември 14, 2014, 08:58:31 pm »
Ами то картата е по въпроса на witch, който въобще не е зададен правилно, затова и картата е нерадикална...
Сега пък видях афиш на радио Фреш, на който е изписан час на срещата 23:45, а не 21ч, за който направих събитийната карта, та по новия час картата излиза с лъв и Юпитер на АСЦ подобно на хорарната карта, която гледах преди няколко дни, но там Кличко е по 7д, като назован първи, а тук по 1д, като символичен домакин и победата е за нашето момчеее, давай Кобраа!  :13:
да, видях, че witch е задала въпроса, а кабала е построила картата. принципно наистина не е зададен по правилата въпроса, но все пак не можем да очакваме, че всеки , който задава въпроси е изчел предварително няколко книги за хорарна астрология.
специално за въпроса на witch е ясно, че тя пита за предстоящата среща на пулев, а не по принцип дали някога ще бие кличко. ясно е също, че основният й въпрос е дали пулев ще победи /поне аз така го разбирам/. може би картата е нерадикална, защото отговора не я интересува чак толкова много, не е значим лично за нея. ами witch .... кажи по какви причини зададе въпроса :)
както и да е, забелязала съм, че ако нещо няма да се случва, все се получават нерадикални карти /ако в картата няма никакви положителни аспекти/.
този спорт не ми харесва изобщо и не го следя, но дано пък нашия бие все пак.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #295 -: Ноември 14, 2014, 09:01:55 pm »
Има въпрос, под картата е скрит  :012:
Олее, къде го е завряла въпроса Кабалита, въобще не съм го маркирала, макар да е с тлъсти буквички  :012: Но и нейният въпрос не е точно зададен, защото не е споменато за кой мач иде реч, няма как да се определят сигнификарорите на играчите (биячите)...

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Спортни хорари
« Отговор #296 -: Ноември 14, 2014, 09:05:26 pm »
Ама спрете се вече де  :o Аз само призовах форумните магЕсници да се включат по въпроса :012:
Кабала построи картата и зададе въпрос! Конкретен, точен, проклет хорарен въпрос  :012:
Нямам грам претенции да разбирам от хорари, и тъй като ми е важно дали ще го понабием украинеца  :012: посръчках експертите  ::)
ок, ясно - аз гледах картата на кабала, с въпрос, който разбирам така - "пулев ще бие ли кличко на предстоящата среща?" . от тази карта мисля, че няма да бие. тва е  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Спортни хорари
« Отговор #297 -: Ноември 14, 2014, 09:08:23 pm »
И да паднем и да вием,все ще го избием.ние ще заспим докато почне мача..кво се палим. :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #298 -: Ноември 14, 2014, 09:11:33 pm »
тъй като ми е важно дали ще го понабием украинеца  :012: посръчках експертите  ::)
Сега ги сръчкай да се изкажат по събитийната карта, която пуснах преди малко- за 23.45ч бг време, че аз съм пристрастна
Пулев е отседнал в хотел "Кубрат" в Берлин, който е собственост на българина Кубрат Панев  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #299 -: Ноември 14, 2014, 09:14:06 pm »
И да паднем и да вием,все ще го избием.ние ще заспим докато почне мача..кво се палим. :012:
Рано си лягат кокошките, а бухали, сови, таласъми точно по това време са на линия  :012: :012: