Автор Тема: Съревнование  (Прочетена 13064 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съревнование
« Отговор #15 -: Март 14, 2014, 08:39:21 pm »
Аз съм инатливо чадо. Ако ми кажат, че не мога нещо, си викам "Охо, как ще им покажа аз на тях сега какво мога!". :012: В една песен на батко Чад Кругър се пееше "What's worth the prize is always worth the fight". Той има Луна в Стрелец като мен, така че мислим по подобен начин. Имам дежавю, че това съм го споделяла в писмена форма вече някъде.

А нещо Сатурн,връзка 10-12-ти домове ?!?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Съревнование
« Отговор #16 -: Март 14, 2014, 08:42:08 pm »
Сатурн управлява 12-ти и Асцендента.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Съревнование
« Отговор #17 -: Март 14, 2014, 08:44:44 pm »
Така е, имам 10-тодомно Слънце.

Иначе аххахах Лили, и аз много назидавам хората. Всяка втора моя дума реално е назидание, вече даже е по-скоро навик, отколкото нещо, което да кажа, че ме мотивира, не мога да се сдържам, какво да се прави.  :012: :012:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Съревнование
« Отговор #18 -: Март 14, 2014, 08:46:49 pm »
Кръстоносен поход срещу глупостта.  :08: :57: Аз с колко аланкоолувци съм се разправяла - полза никаква. :D
« Последна редакция: Март 14, 2014, 08:48:22 pm от Mirabella »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Съревнование
« Отговор #19 -: Март 14, 2014, 08:50:01 pm »
Иначе аххахах Лили, и аз много назидавам хората.

Преди от време на време го правех за спорта, признавам.  ;D
Но вече съм се кротнала, а и нямам излишна енергия за хабене - "дедушка старый, ему всë равно".  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съревнование
« Отговор #20 -: Март 14, 2014, 08:53:00 pm »
Какво ни мотивира в надпреварата с другите и с каква цел ?

Надпревара за какво?  :)

Напоследък ми липсва състезателен дух, но това, което ме нахъсва, са глупостта и незнанието - някак ми идва отвътре да поведа кръстоносен поход срещу тях.  :lol_hitting:

С една уговорка - ако по някакъв начин се ощетява общото благо, някаква съвместна кауза или цел. Тоест няма да тръгна "за спорта" да доказвам някому колко е прост, а само ако това вреди на крайния резултат, тогава у мен се събужда желание да назидавам.  :29:

У5 в Риби :)

Лили ,а някой синастрично може ли да запали "състезанието" в теб ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Съревнование
« Отговор #21 -: Март 14, 2014, 08:54:28 pm »
Лили ,а някой синастрично може ли да запали "състезанието" в теб ?

Ако говорим за назидание, обикновено ми се закачат по Сатурна.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Съревнование
« Отговор #22 -: Март 14, 2014, 08:56:06 pm »
Иначе аххахах Лили, и аз много назидавам хората.

Преди от време на време го правех за спорта, признавам.  ;D
Но вече съм се кротнала, а и нямам излишна енергия за хабене - "дедушка старый, ему всë равно".  ???

А аз за тях не го правя, наистина няма смисъл, просто си разтоварвам психическото напрежение, че иначе ако не кажа, само се натоварвам. Но не очаквам да предприемат нещо, де, много ясно, че нищо няма да напрвят.  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съревнование
« Отговор #23 -: Март 14, 2014, 08:57:46 pm »
Кръстоносен поход срещу глупостта.  :08: :57: Аз с колко аланкоолувци съм се разправяла - полза никаква. :D

  :72:

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Съревнование
« Отговор #24 -: Март 14, 2014, 09:04:37 pm »
Още като видях в заглавието на темата "съревнование", автоматично отнесох значението към 10-ти дом, там се крие отговора.
Вече дали става въпрос за власт, пари, интелект, може да потърсим допълнително инфо в съответните домове отразяващи дадената сфера, но това като допълнение.
Но първо и най-вече поглеждам състоянието на  10-ти дом, няма как да не покаже дали натива е борбена натура  с хъс за себедоказване, или напротив. Може да се погледне и Сатурн как е разположен.

При мен Марс (в съвпад с МЦ) и Сатурн, са в 10-ти в Лъв, в квадрат с диспозитора си Слънце в 7-ми, доказване, съревнования и състезания да искаш :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съревнование
« Отговор #25 -: Март 14, 2014, 09:13:52 pm »
Дотук в надпреварата участват-Сатурн/10 ти и огнените Луни по знак и дом.

Марс и 5-ти дом са задължителни като условие. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Съревнование
« Отговор #26 -: Март 14, 2014, 10:31:39 pm »
Дотук в надпреварата участват-Сатурн/10 ти и огнените Луни по знак и дом.

Марс и 5-ти дом са задължителни като условие. :)

Покривам критериите значи  ;D .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Съревнование
« Отговор #27 -: Март 14, 2014, 10:42:41 pm »
с една дума - нищо изненадващо :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съревнование
« Отговор #28 -: Март 15, 2014, 12:23:44 pm »

 обичам да блестя с компетентността си. Някой ако знае нещо повече от мен после му набивам в канчето поне два пъти неща, които аз знам и мога, а той не може.

Thunder,астрологически как звучи според теб това от твоя натал ,че намирам нещо общо с мен ?!? :72:
Тъндър има Луна в козирог, затова има потребност да е върхЪ на сладоледа в кариерата

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Съревнование
« Отговор #29 -: Март 15, 2014, 09:59:52 pm »
Да, но Рени няма, а нали намираме общо помежду си.  :d030: Тя има луна в Овен, ако не бъркам и Сатурн в Овен и беше в пети дом.  :017: :017: Луната верно сатурнясва малко от съвпада, но класическата Луна в Коза иска да е върхЪ на сладоледа и кариерата, но не го демонстрира особено много преди да го е стигнала - загуба на ресурс и издаване на жокери е. Хм, замислих се, че и моята луна е на к5, демек в 5 дом, така че и тука с Ренито си приличаме.  :012: