Астрология. Езотерика > Алтернативна медицина. Традиционни и нетрадиционни учения

Връщане в минал живот - реинкарнационно пътуване

(1/11) > >>

GauriGanDevi:
Пускам тази тема, тъй като забелязах, че има доста желаещи да надникнат в тайните на  миналите си прераждания.
Файлът с безплатния звукозапис се намира  на този сайт:

http://radio.changewire.info/?p=18

малко преди коментарите и адреса за дарения.
Който желае може и да си купи диска...

Ще бъде интересно и полезно да споделим преживявания..

Yaya:
Влизам в темата.
Гаури, този линк, който постна - до разходка в будно състояние ли води? Да не заспя необратимо...  :-\ Ще помня ли какви съм ги вършила  :017:

Satin:
Благодаря, Гаури  :)

Пише, че е за психически здрави хора, така че няма да го пробвам точно сега ;D

Ама който го изпробва да разказва, че ми е интересно

ThuNdeRGoDDeSS:
Аз го пробвах, наъврза се каквото видях с неща, които съм виждала преди, но сякаш беше предистория. Свързах се емоционално този път с предишната си инкарнация, която познавам по-скоро от предишни виденив във вече изперкалият й период, чрез който съм натрупала много кармични задължения.

Видях, че съм мъж и си гледах отражението в някакъв поток и бях сравнително хубав. Бях изключително наранен, съкрушен, жена ми ме беше напуснала или беше убита. В смисъл, че видях, че тя си тръгва от къщата и имаше някаква караница, но не съм сигурна дали после не я баха убили. Всичко уж беше ясно и после изведнъж не толкова ясно в самия спомен.  :017: Имах и дете - дъщеричка, но в момента в който вече се гледах в потока, и нея я нямаше. Била съм нещо като войник от запаса ли ... как да го обясня. Попринцип имам военни умения, обучен съм и отивам на война, когато ме мобилизират, но в повечето време си седя в къщата и обработвам парче земя, което ми е дадено. Не бях от най-бедните хора, може би малко над средна класа, но не и местен феодал или нещо такова - като близък на местният феодал. Докато си гледам отражението покрай този извор, минава някаква жена, руса, цялата облечена в бяло, много красива и аз толкова наранен, винаги като видя жена и ми става гадно, защото ми напомня на моята и нещо не мога да превъзмогна загубата. Напуснал съм къщата, напуснал съм и съм оставил всичко, започнал съм да живея като бандит и убиец после. Просто горчилката по жена ми е била толкова голяма, че после не знам защо съм решил да убивам всички жени, които са били сексуално привлекателни за мен.  :017: Като преди това ги изнасилвам, де.

Вещичка:

--- Цитат на: Yaya в Март 14, 2014, 09:40:28 pm ---Много интересно взе да става. Гаури, Вещичке, как ми се иска и аз да ида на сеанс за реинкарнация - може би ще си разбера кармата от минал живот и ще започна да я отработвам.

Вещи, интересно ми е какви са били имената в Атлантида? Ако нямаш против, ще се радвам да споделиш на лични. И понеже питам от нездраво любопитство, няма да се сърдя, ако си го пазиш в тайна  :08:

--- Край на цитат ---

Яя,
аз не съм ходила на сеанси. Всичките си минали животи ги сънувам и сутрин като се събудя просто знам, че това са миналите ми животи, а не просто сън. Почти цялото си инфо го получавам по време на сън. Поне преди беше така, но вече и в будно състояние мога да се докопам до разни файлове  :012:.

За Атлантида мога да ти дам този линк, където съм писала: http://ascension.alle.bg/%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D0%B0%D1%82%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B4%D0%B0/

и тук също: http://ascension.alle.bg/%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B8-%D0%B0%D1%82%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B4%D0%B0/

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия