Автор Тема: Астрология с щипка хумор  (Прочетена 47007 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #60 -: Юни 18, 2014, 12:23:45 pm »
http://www.highviewart.com/articles/view/1334

само да направим едно уточнение - китайския зодиак не започва от 1 януари на годината, а от първото Новолуние - обикновено е в края на януари, началото на февруари - всяка година е различно. Ако датата на раждане е между 1 януари и началото на февруари проверете по-точно, към коя китайска година спадате.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #61 -: Юни 18, 2014, 12:59:59 pm »
Аристократ  :57:

Цитат
В любовта имате нужда от обожание. Не държите да налагате мнението си. Държите партньорът ви вече да знае какво е то и предварително да се е съобразил с него. Затова ще дадем много ценен съвет на половинката ви – нека ви наблюдава и опознава добре. До най-дребния детайл.

Йес! Точно в десетката  :08:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #62 -: Юли 30, 2014, 09:47:19 pm »
Овен – той просто не може да чака! Побърква се, пощурява, изфирясва, докато не си получи нещото или отговорът.

Телец – преместването за него е кошмар. Опаковане, разопаковане, нова обстановка, нови стени… всичко това разклаща из основи нервите му.

Близнаци – график и ад са едно и също нещо. Близнакът не търпи режими, точност, графици и рутина. Той буквално се погнусява, когато всеки ден в един и същи час му се налага да прави нещо.

Рак – това, което ги срива емоционално, е раздялата. Вярно, че за никого не е приятно да изгуби интимния си партньор, но при Рака това е като животозастрашаваща ситуация. Съвземането за него е изключително трудно.

Лъв – ако не стане по неговия начин, от гальовно и мило коте, става кръвожаден звяр. А след това депресиран звяр. Лъвовете са склонни към големи драми, ако нещата не се случват, както те искат.

Дева – сложи я в безпорядък и тя ще откачи. Небрежното домакинство превръща Девата в кълбо от нерви. Дори понякога не разбира защо се чувства така. Мръсни чинии, дрехи по пода, неоправени легла… това винаги ще пречи на емоционалната стабилност на Девата.

Везни – конфликтът е нещото, което може да докара Везните до нервен срив. Те не обичат и не виреят в подобна атмосфера. Дори след конфликта дълго време се чувстват изтощени, безсилни и съсипани, че това им се е случило.

Скорпион – ако изневярата наранява дълбоко всеки от нас, то при Скорпиона това е най-висша форма на предателство. Трябват му години, за да я преодолее, дори не винаги успява. Склонен е към депресии и става наистина много лабилен.

Стрелец – ако нещо може да разбие нервите на Стрелеца, това е нищо да не се случва. За него застоят е капан. И малко по малко започва да унива, докато не се срине съвсем.

Козирог – тази силна личност може да рухне, ако бъде уволнена. При Козирогът стремежът да се изкачва нагоре е вроден. И когато някой го „зашлеви“ така, пада много, много лошо.

Водолей – повечето от нас разбират, че животът е несправедлив още в най-ранна възраст. Водолеят обаче категорично отказва да приеме това. Той се разстройва винаги, коагто види несправедливост. Но когато тя е срещу него, изпада в дълбока дупка.

Риби – това, което съсипва нервите на Рибата, е трескавата подготовка. Те обичат темпото на своите води и винаги, когато им се налага, да бързат за нещо, да са под напрежение за решаване на проблем, могат да се сринат.


 :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #63 -: Юли 30, 2014, 09:48:44 pm »


Риби – това, което съсипва нервите на Рибата, е трескавата подготовка. Те обичат темпото на своите води и винаги, когато им се налага, да бързат за нещо, да са под напрежение за решаване на проблем, могат да се сринат.



Мммм дааааа, кажи ми "Бързай!" и ми гледай сеира...  :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #64 -: Август 26, 2014, 02:39:47 pm »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #65 -: Октомври 10, 2014, 06:42:25 pm »
Какво се случва, когато всички зодии тръгнат на море

По пътя:

Овенът се нервира, че автомобилът не върви по-бързо, а Девата се ядосва заради трохите, които е направил Скорпионът, който скришом изяде сандвича. Стрелецът е сложил слънчевите очила, събул е джапанките и си е сложил краката на седалката пред него. Това ядосва Рака, който дори започва да плаче.
Близнаците вече са променили няколко статуса във Фейсбук: „Отивамееее!”, „Тръгнахмееее!”, „Пристигнахмееее!”, „Голям купон!”. И така – Скорпионът яде, Ракът плаче, Овенът се нервира. Везните внимават да не се изцапат и любезно молят Телеца да стои далеч от тях с този шоколад и сок, защото може да им изцапа бермудите.
Лъвът маха на всички, които вижда през прозореца, защото е убеден, че всички наблюдават именно него. Козирогът брои парите си и изчислява по колко средно ще може да харчи на ден. Водолеят изпробва маската за гмуркане, а Рибите проспиват целия път.


„Слава богу, прситигнахме”

Веднага пускат статус във Фейсбук Близнаците. Водолеят веднага лайква статуса. Овенът вече е в морето. Скорпионът влиза директно в банята, където прекарва известно време, което кара Везните да чукат на вратата, защото искат да си оправят прическата. Девата преживява нервен срив, защото в апартамента е пълен хаос и никой не се интересува от това.
Стрелецът заминава на обиколка на мястото, а Телецът търси риба на скара, а Ракът прави супа за всички. Козирогът още веднъж си преброява парите и се пазари със собственика на апартамента. Лъвът е на терасата и гледа минувачите. Рибата най-после се събужда и разсъждава за смисъла на живота.

„Юхууу, ето ни на плажа”

Публикуват Близнаците нов статус в социалните мрежи, придружен със снимки. На една от тях Девата не се вижда добре от голямата шапка с периферия, но пък добре се вижда кремът със слънцезащитен фактор 50. Вижда се и Ракът, който е увит с плажна кърпа на анимационни герои.
Везните си показват скъпия бански. Лъвът показва перфектната си фигура, а Рибите не се виждат от големия фотоапарат, който държат. Скорпионът е обърнал гръб и забранил да го тагват на снимки във фейсбук.
Водолеят снима с оборудване за гмуркане, Козирогът вади трите книги от чантата, докато Телецът вече се радва на сладоледа. Овенът го няма на снимките, защото вече е преплувал 200 метра навътре в морето.


„Парти вечер”

Туитват Близнаците, но този път без снимка, защото всички са червени като раци, с изключение на Девата. Телецът разпалва барбекюто, а Лъвът твърди, че той знае по-добре как става. Стрелецът кани всички съседи на купона, а на Скорпиона това не му харесва и се дръпва настрана.
Ракът слага в чиниите на всички плодове. Везните са с вечерен аутфит и карат Рибите да ги снимат във всички пози. Водолеят предлага утре всички да отидат на курсове по гмуркане или да подводен риболов, но козирогът пресмята на таблета си дали това би било рентабилно. Овенът пък го няма – заминал е на нощно къпане.


 :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #66 -: Октомври 11, 2014, 08:59:05 pm »
Цитат
Скорпионът е обърнал гръб и забранил да го тагват на снимки във фейсбук.

Това звучи като по истински случай  :57:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #67 -: Октомври 11, 2014, 09:46:01 pm »

Везни – конфликтът е нещото, което може да докара Везните до нервен срив. Те не обичат и не виреят в подобна атмосфера. Дори след конфликта дълго време се чувстват изтощени, безсилни и съсипани, че това им се е случило.

Риби – това, което съсипва нервите на Рибата, е трескавата подготовка. Те обичат темпото на своите води и винаги, когато им се налага, да бързат за нещо, да са под напрежение за решаване на проблем, могат да се сринат.


Откривам у себе си много повече АЦ, отколкото Слънце  :012:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #68 -: Март 11, 2015, 03:26:48 pm »
Т'ва пък за Водолея изобщо не е вярно. Никога не бих дори и влезнала във 2-ра ръка магазин, камо ли да купя нещо оттам.  :o  Нито пък ми пука дали дрехата ми била уникална и дрън, дрън... Всички магазини за дрехи ги знам като петте си пръста, а Моловете са ми втори дом.  :043:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #69 -: Март 11, 2015, 03:40:16 pm »
Абе, то и думата не е баш "кифла". Аз като чуя "кифла," все си представям някоя чалгарка, дето си прави нацупени селфита в кенефа. Облечена е безвкусно, интересува се само от заможни господа и има бедна обща култура. Не съм нито едно от изброените, по скоро се определям като Шопинг Холик. По-добре звучи някак.  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #70 -: Март 14, 2015, 09:06:05 pm »
Вижте коя е най-голямата кифла сред зодиите
 :012:

ОВЕН
Дръзко комбинира дори безвкусни на вид парцали, но резултатът е впечатляващ: собствен, смел и неподражаем стил. Всеки, облечен в дрехите на Овена, би изглеждал като циркаджийска маймуна, но не и тя. Всичко при нея е и суперпрактично – ноктите са лакирани в последния момент на детската площадка или преди работа, прическата може да се носи небрежно, но за секунди да се трансформира в елегантен кок. Жената Овен е кандидат №1 за Мис кифла. По десетобалната скала на нашия кифломер получава 8.
Това за лака на ноктите е писано съвсем за мен-15 минути преди началото на работното  време се мажа в офиса,като че са ме издебнали папараците.  :043:
 И това за косата е вярно,че трябва веднага когато се налага да стане човешка,а през другото време е каквато я харесвам .  ;D
 Парцалчетата,които имам ми харесват и са практични,което значи ,че написаното за неподражаемия,впечатляващ вкус в напълно вярно и не изглеждам като смешна маймуна.  :D :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #71 -: Март 15, 2015, 06:28:27 am »
Добре де, само не разбрах с какво Овнетата печелят приза за мис Кифла :017: :012:
Иначе важното е да се открояваш от стадото :012: по възможност без да заприличаш на маймуна :012:
Не сме мис Кифла,а чак на трето място.  :91: Жените Овен каквото и да облечем сме сигурни,че изглеждаме оптимално добре(в своите очи).  :012: Другите Венери/Слънце Овен са едната с Марс в Риби и като я видя онемявам.Толкова скъп кич,но истината е че щом мисля,че не ми противоречи като визия...противоречието е аз да го нося. ;) Друга Вен Овен с Марс в Стрелец и Слънце Риби.е самият брокатен блясък в големи количества,винаги.Това не е чонешко,но хората им харесват парцалките и .Аз лично нама да дам средства за новите безумия на нито една марка,защото Венера ми е в Сатурнов дом.Но мъките ми започват като излезе нещо черно,елегантно скроено,с безупречни шевове и тежки копченца. Ние сме много суетни наистина,но със сигурност няма да се разрева,ако ми излезе пъпка и няма да изпадна в нервна криза,ако си счупя нокът или ми се е обелил лакът в бързината.  ;D Рядко нося поли,но няма да умра и от една бримка,с която са ме видели хората,преди да обуя резервата.  :012:
Ако не бях(ме) суетни изобщо нямаше да слягаме лак.  :d030:
« Последна редакция: Март 15, 2015, 06:30:44 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #72 -: Март 15, 2015, 08:55:30 pm »
Ахам, сега разбирам откъде са ми пристрастията към черното  :012: Асц Овен. Обожавам черно, прекалявам, злоупотребявам с него  :012: Но задължително има някакво цветно петно  :012: Дрънкулки, шалчета, коланчета, не винаги използвани по предназначение и намиращи се често на необичайни места  :012: Това вече си е по Риби, плюс 11 домно слънце и водолейска Венера  :012: Трябва да е малко шантаво и да бяга от унифицирането  :012: Марките никога не са ме интересували, трябва да е различно и мое  :) И макар водолейската ми Венера да е ощетена откъм кифлеене поне според този кифлометър :012: ми е най-издигната планета, в 10-ти дом, обича да е, и е забелязвана  :012:
В кой знак и дом е Марсът на този асцедент-КЗР,Скорпион,10Д,8Д?  ;)
АААААААААааааа,Венера в 10Д-от тук идвало черното или част от него.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #73 -: Март 15, 2015, 09:27:11 pm »
Ти нали си женска бе мила, кво ни се периш с Марс в Курваци, нас с Драката ни вълнуват мъжки марсчета :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрология с щипка хумор
« Отговор #74 -: Март 15, 2015, 09:41:40 pm »
Хахаха обсебена си от плутонясали марсове, ейййй  :012: Моят марселиньо е безобиден, близначе само ??? във 2-ри  :012: Нищо фаталистично около него, уви :012:
Значи само от Венера в 10Д е чернотоооооо   :017:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: