Автор Тема: Тежките аспекти на Луната  (Прочетена 31170 пъти)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #120 -: Март 27, 2014, 08:16:39 pm »
абеееее,ще те науча, аз :D
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Happy58

  • Гост
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #121 -: Март 27, 2014, 08:17:37 pm »
абеееее,ще те науча, аз :D

готова съм, ама да не използваш метода на  :lol_hitting:

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #122 -: Март 27, 2014, 08:28:16 pm »
че то,друг няма,бе :D :D :D :D
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #123 -: Март 27, 2014, 09:47:02 pm »
офф, всяка една забележка помня, да му се не види ....  такова злопаметно съм. А ми се иска да е обратното - да си спомням хубавото :)
Грешно си ме разбрала- не беше забележка, а шегичка- нали с червено подчертават в тетрадките на учениците.
Иначе много здраве на твоя злобар в 3д от моя Плутон У3 яхнал Ац-то  ми :P

Happy58

  • Гост
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #124 -: Март 27, 2014, 09:55:05 pm »
Грешно си ме разбрала- не беше забележка, а шегичка- нали с червено подчертават в тетрадките на учениците.
Иначе много здраве на твоя злобар в 3д от моя Плутон У3 яхнал Ац-то  ми :P

да бе, за Плутончо шегичките дали съществуват :), еле пък за онзи отгоре на МС-то .... аз като видех едно време червено в тетрадката и настръхвах  :57:

Дали твоя може да поозапти малко моя? каква е връзката? Сигурно ... щото твоя е господар, силен, пък там отпред, начело .... абе шега не бива с него

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #125 -: Март 27, 2014, 10:04:47 pm »

Дали твоя може да поозапти малко моя? каква е връзката? Сигурно ... щото твоя е господар, силен, пък там отпред, начело .... абе шега не бива с него
Плутон на АСЦ улавя космичната енергия и дава силата да преобразувам както себе си, така и другите- моя също е в дева, но на по-малко градуси от твоя, който попада в моя 1д на 3гр разлика от моя Мерк У1, У10
а оня дъртия, който ти яха МЦ-то ти попада в моя 7д, в опозиция с моя Мерк (на 4гр разлика)
и сега какво- отработваш си опозицийката на тежкарите с мен, а?   :cheer:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #126 -: Март 27, 2014, 10:06:04 pm »
От толкова много приказки, разбрах само, че плутон в трети е злопаметен
Друг да потвърди?

Така като чета, се чудя-някой, дето е много доволен от майка си, имат хубави отношения и всичко е 6, веднага да си опише луната и аспектите...нещо поколението е май такова, не тече гладко родителско-приемствената връзка...знам ли  :017:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #127 -: Март 27, 2014, 10:42:36 pm »
От толкова много приказки, разбрах само, че плутон в трети е злопаметен
Друг да потвърди?

Така като чета, се чудя-някой, дето е много доволен от майка си, имат хубави отношения и всичко е 6, веднага да си опише луната и аспектите...нещо поколението е май такова, не тече гладко родителско-приемствената връзка...знам ли  :017:


Цитат
Така като чета, се чудя-някой, дето е много доволен от майка си, имат хубави отношения и всичко е 6, веднага да си опише луната и аспектите...нещо поколението е май такова, не тече гладко родителско-приемствената връзка...знам ли 

Papy,аз съм доволна ,че съм си избрала моята майка ,вече споделих как е поставена Луна в натала ми.

P.S. Гладко текат, само "Реките на Вавилон" .)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #128 -: Март 27, 2014, 10:50:39 pm »
Не, замисли се-колко жени познаваш, които имат хармонична връзка с майките си, помагат, споделят и т.н.?
Не искам да го обръщаме на феминизъм или подобно, но сякаш ни възпитават да сме отговорни и идеални във всичко, очакват го, изискват го, а мъжете са с възпитание тип: "няма нищо, миличко, ще го оправим каквото не си успял"- някакви такива наблюдения имам

Съвсем сериозно питам-за колко от вас майките ви са (били) опора в живота?
И тук вече ще стигнем до държавната карта, не до личната

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #129 -: Март 27, 2014, 11:17:20 pm »
Papy,ти попита дали има някой доволен от майка си и дали имат хубави отношения ?!?

Аз ти отговорих ,че съм доволна и за мен са хармонични отношенията ни ,защото не гледам на тях по шестобалната система ,а като на отношения дъщеря-майка.Споделям с нея без притеснения ,срам,задръжки ,както и тя с мен ,даже и когато не трябва да споделяме някои неща една на друга;и досега ми помага ,и ми пречи; и досега  ми е опора ,и продължава да се съмнява в способностите ми; и се смеем ,и си повишаваме тон ;и плачем ,и си мълчим заедно ....Това че, тя ме усеща ,не означава ,че ме разбира ,но и аз със времето не го изисквам вече от нея ,защото си позволих да съм участник в тези отношения ,да ги "живея" ,а не да съм съдия -обвинител.

И ,Papy,да замислих се ,че думичката хармония ,не може да характеризира симбиотичен тип връзка ,каквато е майка-дете ,но може да я украси. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #130 -: Март 27, 2014, 11:37:02 pm »
Защо симбиотичен тип?

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #131 -: Март 28, 2014, 12:11:47 am »
Не, замисли се-колко жени познаваш, които имат хармонична връзка с майките си, помагат, споделят и т.н.?
Не искам да го обръщаме на феминизъм или подобно, но сякаш ни възпитават да сме отговорни и идеални във всичко, очакват го, изискват го, а мъжете са с възпитание тип: "няма нищо, миличко, ще го оправим каквото не си успял"- някакви такива наблюдения имам

Съвсем сериозно питам-за колко от вас майките ви са (били) опора в живота?
И тук вече ще стигнем до държавната карта, не до личната

И аз вече споделих по-назад в темата за моята майка и силно позитивните отношения между нас. Опора определно винаги ми е била, вярва в мен, в моите способности, не ме е критикувала, нито подценявала. Направила е невъзможното за мен, без нея не бих стигнала от нищото, до тук! Едно време множеството роднини все я обвиняваха, че много ми угажда и ме е разглезила, а всъщност тя ми осигури стандарт, много висок за тогавашните времена. Даде ми един по -различен старт в живота, който по-късно се оказа много продуктивен, както за кариерата ми, така и за образованието. Подкрепя ме в житейските ми избори, никога не е наложила волята си, много всеотдайна майка си имам! С плутонова дълбочина на чувствата, истински обича децата си.

Да не забравяме и най-важното, в радикса имам почти точна опозиция Луна -Плутон, няма и градус даже :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #132 -: Март 28, 2014, 12:20:51 am »
Много е хубаво това, Мей, както се казва-дай, Боже, всекиму :)
Кой би повярвал такова проявление на опозиция :)
Освен ако...плутон не е планета

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #133 -: Март 28, 2014, 12:33:32 am »
Много е хубаво това, Мей, както се казва-дай, Боже, всекиму :)
Кой би повярвал такова проявление на опозиция :)
Освен ако...плутон не е планета

Вече сериозно започвам да си мисля, че някои нативи са по-сензитивни към енергиите на външните планети, без значение от аспекти към лични такива. Затова е възможно при тях, тази опозиция Луна-Плутон, да има деструктивна изява, а при други (моят пример), да не се усеща изобщо.

Не отричам че е възможно аспекта да влияе все пак по някакъв начин, но вероятно това е на дълбоко психологическо ниво, което отразява силната привързаност и емоционална връзка с майка ми.

Като цяло, натала ми трудно се разчита и рядко се интерпретира по конвенционалните обяснения за дадена астрологична конфигурация. Да не говорим, че прогностиката пък си е направо цяло предизвикателство, затова, може би аз точно не съм добър пример в тази дискусия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тежките аспекти на Луната
« Отговор #134 -: Март 28, 2014, 07:28:31 am »
Защо симбиотичен тип?

Заради "ползата " от тези взаимоотношения,сега без да ме питаш каква е тази полза,нали ?!?  :)

Papy,ти си и майка ,и дъщеря  -по един и същ ли начин участваш/гледаш  в/на  отношенията майка -дете ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“