Автор Тема: Новолуние 30март 2014г.  (Прочетена 24255 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #60 -: Март 31, 2014, 04:50:35 pm »
те и кошмарите бяха свързани по Уран...  :91: и тази сутрин чета за катастрофи... Уф, пази Боже....

Но пък предстои приятна вечерна среща с човек, чиито Сатурн ми е върху Слънцето в 5д, Венерата му върху Марса ми, а неговата Луна и СЛВ върху моята Венера....  :d030: Надявам се усещането да се махне!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #61 -: Март 31, 2014, 04:58:24 pm »
Този месец лунарния ми възврат съвпадна с новолунието. Случва се в натален 6-ти дом, съвпад Луна, опозиция Плутон и тригон Марс.
В събота оперираха една от котките ми...за пореден път изчистиха тумори, много буквално-точно по Луна и животинки, Марс и операции, както и 6-ти дом.

Другото проявление, че от вчера заваляха материални придобивки, най-после си получих дължимата сума и от един проект, забравен вече от мен. Плутон е У2, не  мисля че опозицията на тази лунация към него, би се проявила по такъв начин. По-скоро ще да е тригона към Марс, стар управител на Скорпион.

Иначе нервност и напрегнатост не усещам кой знае колко повече от обикновено, свикнала съм  отдавна с импулсите на Луна в Овен :012:


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #62 -: Март 31, 2014, 05:02:16 pm »
Аз изпих 2 бири с подходящо за тях хапване  ;D и спах добре до момента,в който сънувах един бивш,събудих се,а като заспах засънувах друг бивш.Не ми е приятно да ги сънувам,не знам защо ми се вясват в съня.Все едно някой ми ги натрапва нарочно.В реала не будят емоция в мен,дори и лоша,вече са блед спомен,няма нерешени емоции,ама ми развалиха съня.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #63 -: Март 31, 2014, 05:06:16 pm »

Ребека, и на мен единият ми кошмар беше свързан с бившия. Явно подсъзнанието работи.  :91:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #64 -: Март 31, 2014, 06:10:04 pm »
При нас днес има доста срещи, засилиха се да идват нови клиенти, тъй че може и да не потъне корабът.  ;D
аз нали ти писах преди в хорара,че няма да закрият фирмата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #65 -: Март 31, 2014, 06:14:00 pm »
Кога си по-напрегната  и задържаш повече емоции ,при Новолуние или при Пълнолуние ?

Това е един от начините да "плачеш" .И моят отговор е сериозен. :)
нали съм пълнолунна и по Пълнолуние съм в свои води, вероятно по Новолуние съм по-нестабилна емоционално
сега си слушах(гледах) на видео една мантра и сълзите ми сами се изливаха от мен на потоци, този път откъдето им е мястото- очите, сега съм с ясен поглед и спокойна  :38:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #66 -: Март 31, 2014, 06:32:21 pm »
Този месец лунарния ми възврат съвпадна с новолунието. Случва се в натален 6-ти дом, съвпад Луна, опозиция Плутон и тригон Марс.
В събота оперираха една от котките ми...за пореден път изчистиха тумори, много буквално-точно по Луна и животинки, Марс и операции, както и 6-ти дом.

Другото проявление, че от вчера заваляха материални придобивки, най-после си получих дължимата сума и от един проект, забравен вече от мен. Плутон е У2, не  мисля че опозицията на тази лунация към него, би се проявила по такъв начин. По-скоро ще да е тригона към Марс, стар управител на Скорпион.


опозиция също може да донесе пари, ако по натал Плутон е в добър аспект с Венера- Новолунието в случая е задействало заложения по натал или прогресия хубав аспект
операцията на котето ти е била в събота, а Новолунието беше късно снощи- неделя, така е едва ли то е отключило това събитие, но пък показва, че ще се грижиш за животинката и ще има ново начало за нея

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #67 -: Март 31, 2014, 06:46:01 pm »

опозиция също може да донесе пари, ако по натал Плутон е в добър аспект с Венера- Новолунието в случая е задействало заложения по натал или прогресия хубав аспект
операцията на котето ти е била в събота, а Новолунието беше късно снощи- неделя, така е едва ли то е отключило това събитие, но пък показва, че ще се грижиш за животинката и ще има ново начало за нея

Благодаря за коментара, Акрукс!

Четох някъде, че лунациите могат да се усетят до няколко дни преди фактически да се случат, затова предположих че събитието с котето е от новолунието. Дано си права и наистина животното да започне ново начало здравичко и да се изчистят тези ракови образувания, за година и половина трети път го оперират :(

Да, имам положителен аспект между Венера и Плутон в натала, изобщо не съм се сетила да потърся причинната връзка там!




Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #68 -: Март 31, 2014, 07:29:53 pm »
аз нали ти писах преди в хорара,че няма да закрият фирмата

Но ако я преструктурират, само мързеливата секретарка ще остане, преводачът и уеб редакторът заминават. Затова ще трябва да помисля за друга алтернатива, да сменя длъжността.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #69 -: Април 01, 2014, 10:04:31 pm »
Новолунието ми е в 7 дом. Квадрат Слънце - у12 в 10 дом и секстил Сатурн у5 в 5ти. Пак се каня да започвам някакъв здравословен режим, че поникнаха салатите в градината - да ги похрупам.  :012: Днеска се запознах и с една приятна женица в автобуса, която се оказа, че е набор на сестра ми и я познава, за сега е това новото.

Оууууу, всъщност забравих квадрата със Слънце - смешна история.  :012: :012: Трябваше да ни връчват едни удостоверения, че сме ходили на практика лятото - доброволна, но церемонията беше като първоаприлска шега просто, толкова нескопосана и бих казала, даже неуважителна към студентите. Накрая нищо не взехме, ще си търсим удостоверенията из някаквите други отдели като разбера от къде трябва да си го поискам.  :012: :012: Толкова за моето признание и минутката под светлината на прожекторите.  :012: :012: :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #70 -: Април 01, 2014, 10:18:44 pm »
При мен негативно се отрази- хванах някакъв вирус  ???.  И макар че все още държа фронта, ходя на работа и тн, ама не знам до края на седмицата  може и да се чупя с болничен, макар да е само леко хрема и главоболие..А .. зароди ми се и идеята за един проект, искам да започна, но ще трябва доста  време,  подготвка и финанси, пък не мога да ги отделя сега.  ::) Иначе ще гледам пълнолунието- баш на рождения ми ден. Може по лунното затъмнение най-накрая да се простим с тъпата работа  :012:

Да кажа за аспектите: новолунието в 10-ти дом, квадрат марс У10, тригон сатурн У7.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #71 -: Април 01, 2014, 10:21:52 pm »
при мен в 6ти, в съвпад с ДЦ. марс пък ми е забит в стелиума в първи дом.
ац на новулунието е в съвпад с венера у1 и у8
миналата година писах някакви желания на новолунието в овен, но нищо не се е сбъднало  :012:
донесе ми нови задължения на работа
« Последна редакция: Април 01, 2014, 10:24:06 pm от Kler »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 30март 2014г.
« Отговор #72 -: Април 02, 2014, 12:18:26 am »
При мен негативно се отрази- хванах някакъв вирус  ???

Да кажа за аспектите: новолунието в 10-ти дом, квадрат марс У10, тригон сатурн У7.
вирусите са по Марс, а в случая при теб е в 6д, понеже Новолунието е в тригон с диспозитора на знака, в който е Марс го караш по-леко