Автор Тема: Ексцентричност,лудост или гениалност  (Прочетена 10205 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #30 -: Март 26, 2014, 10:16:19 pm »
роден рейтинг б - не много

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #31 -: Март 26, 2014, 10:25:22 pm »
Трябва да има Стрелец/Риби /Овен и/или като знаци в СВетилата или към тях Юпитер/Нептун,Меркурий/Сатурн задължителна връзка под всякаква форма .

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #32 -: Март 26, 2014, 10:53:50 pm »
http://ru.wikipedia.org/wiki/%CC%E8%F0%E8%ED_%C4%E0%E6%EE
 :-\ :-\ :-\
За пръв път чувам за този човек, а вие. Няма час на раждане, но има нещо с нептун, поне....на снимката има и меркуриево, сатурново, сигурно има и мощен плутон-това дематериализиране...
Направо съм изумена!!!
Тази вечер синхронизмът при мен е повече от услужлив, лично за мен по това което ме вълнува в този ми период. :57:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #34 -: Март 26, 2014, 11:01:39 pm »
Меркурий квадрат Сатурн в меркуриеви знаци-мисъл, концентрация, дисциплина на ума и воля, както се споменава в автобиографията му.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #35 -: Март 26, 2014, 11:08:32 pm »
Ексцентричен ,луд или гениален е този "модел" ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #36 -: Март 26, 2014, 11:23:41 pm »
Дисциплиниран със сигурност, може и да не харесва на риби например....Пише в Уики, че всичко е мисъл, воля, упражнения. Идеи е имал, искал да обяснява, разказва, че тялото е повече, отколкото е ....а, не ми е сила словото сега. :91:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #37 -: Март 26, 2014, 11:34:03 pm »
Дисциплиниран със сигурност, може и да не харесва на риби например....Пише в Уики, че всичко е мисъл, воля, упражнения. Идеи е имал, искал да обяснява, разказва, че тялото е повече, отколкото е ....а, не ми е сила словото сега. :91:

На мен ми харесва всичко в картата му ,защото потвърждава предположението ми-има и Юпитер , и  Меркурий -Сатурн,и  Овен ,и сигурно нещо приятно му е поставено в 12 дом ,или да му поставим АСЦ Стрелец или Риби ?!?   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #38 -: Март 26, 2014, 11:54:13 pm »
На мен ми харесва всичко в картата му ,защото потвърждава предположението ми-има и Юпитер , и  Меркурий -Сатурн,и  Овен ,и сигурно нещо приятно му е поставено в 12 дом ,или да му поставим АСЦ Стрелец или Риби ?!?   ;)
не съм го търсила в Астрото, защото не знам как ???, но можем всичко да му поставим. На пръв поглед реших, че да , ето същото-Риби и Стрелец си помислих. Рибите като асц. дават светли, малокосмести вежди и черепът-отговаря на стрелец , не сме добре, но е весело :85:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #39 -: Март 26, 2014, 11:57:31 pm »
Аз я пуснах по датата на раждане ,иначе е палаво -перверзен човечеца,но наистина има нещо странно и малко зловещо в изражението му. :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #40 -: Март 27, 2014, 12:03:12 am »
Аз я пуснах по датата на раждане ,иначе е палаво -перверзен човечеца,но наистина има нещо странно и малко зловещо в изражението му. :72:
Съгласна съм. :08: така го усещам и аз, налуден. Амам като не сме пили от оня извор/на гения/налудни ще са ни я... :85:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #41 -: Март 27, 2014, 09:36:42 am »
За кого говорите,за намушкания тип ли?Хич не ми е палав,а пък и кво прави тук.Нито е луд,нито гениален.До тук най-интересен е Тесла и най-вече,какво показва в картата му пътуване във времето,аз не съм се сещала да  я гледам ,но ще я погледна.

Happy58

  • Гост
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #42 -: Март 27, 2014, 09:48:45 am »
стига се преструва

моят любимец пък е тесла, и в картата му няма кой-знае-какви уранови аспекти
обаче е уникално уникален в много смисли

тук е направено уточнение, че картата е по юлианския календар. Това има ли значение?

Нумерологично другата дата (10,07,1856) повече пасва на това, че е получавал знанието Свише.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #43 -: Март 27, 2014, 09:58:00 am »
Бай Мирин яко го хапе щъркелът с тоя тронов Уран :-\ И не разбрах защо му е трябвало да гълта игли, след като е постигнал физическа неуязвимост :o

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Ексцентричност,лудост или гениалност
« Отговор #44 -: Март 27, 2014, 10:53:12 am »
Не съм проучвала защо, но всички карти се смятат за превърнатата в юлианска дата на раждане.
Мисля, че грегорианските дати просто не са дефинирани преди въвеждането на календара. С юлианските също има проблеми — в античността високосните години са се добавяли малко по желание, тъй че дори да е известен рожденият ден на Цезар, пак не е сигурно, че хороскопът ще съответства.


Edit: Ето защо в астрономията се използва (нещо много подобно на) юлиански календар: http://en.wikipedia.org/wiki/Julian_day_number
« Последна редакция: Март 27, 2014, 03:21:00 pm от Reptil »