Автор Тема: Директно движение на лунните възли  (Прочетена 19077 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #75 -: Март 29, 2014, 01:26:05 pm »
Компютърна програма ме изкарва стар дух,сега разбирам защо не си спомням преражданията ;) ,понеже е стар много вероятно е склерозирал   :85: ,вярно е дух ама пък каквото долу такова и горе ... :017:

Те затова са компютърните програми -за да изкарват нещо ,което им е "вкарано" от едни по-млади "духове "  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #76 -: Март 29, 2014, 01:33:12 pm »
Ей тая Вещичка верно ни побърка с тия инкарнации.От няколко дни все около тези гори бродим. Флорониус,хубаво умряхме тогава-не разбрахме,че Везувий се събужда :012:
« Последна редакция: Март 29, 2014, 01:42:11 pm от Ребека »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #77 -: Март 29, 2014, 01:38:31 pm »
Ама хич не обичам да пускам фитили   :19:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #78 -: Март 29, 2014, 01:47:34 pm »
Ама хич не обичам да пускам фитили   :19:
Ами омота ни вече,ако бях бебе,щях да те назнача за личната ми Орионска дойка-тъй сладко разказваш.Вече съм на път да си измисля спомени от миналото и да си повярвам :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #79 -: Март 29, 2014, 04:10:48 pm »
Но...
Жокер: АСЦ Дева  ;)

АКо ми влезеш в стаята и не ми знаеше ацендента, определено нямаше да е първата ти идея.  :85:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #80 -: Март 29, 2014, 04:33:03 pm »
Ами омота ни вече,ако бях бебе,щях да те назнача за личната ми Орионска дойка-тъй сладко разказваш.Вече съм на път да си измисля спомени от миналото и да си повярвам :012:

Аз не идвам от Орион  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #81 -: Март 29, 2014, 04:34:58 pm »
На мен една пенсионерска двойка, след като бяха чели Урантия, ми заяви, че идвам от Сириус.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #82 -: Март 29, 2014, 04:46:42 pm »
Thunder,знаеш ли колко много Рибки са подредени ,колко много Лъвове са укротени ,колко много Скорпиони са добре "скроени"...?!?   ;)

Тук казуса беше друг,като продължение по темата за възлите.След като имаш АСЦ Дева ,Меркурий е управител на АСЦ ти и при теб е съвпад с ЮЛВ  в Рак. Там където попада УАСЦ (дома ) -искаме да бъдем, с кой ,в коя компания -планети/точки в аспект със същия.Ти си със Слънце в Рак и Луна Козирог ,като последната е съвпад със СЛВ и САтурн У СЛВ .
Слънце/Луна/АСЦ ,повтарят ли темата по възлите при теб -ДА! ...и то много явно,която е :" Гласовете ви чувам " -Меркурий,Рак,Сатурн ,възли 

Ти ме 'чуваш" ,така че няма да ме затрудняваш да съм ясна ,нали  ;)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #83 -: Март 29, 2014, 05:21:32 pm »
Сложих си картата в съседната тема, но ведическа не знам как се строи, изобщо не разбирам разликите между Кришнамурти, Лахири и другите опции.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #84 -: Март 29, 2014, 06:12:16 pm »
но ведическа не знам как се строи
ето я

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #85 -: Март 29, 2014, 08:02:10 pm »
Thunder,знаеш ли колко много Рибки са подредени ,колко много Лъвове са укротени ,колко много Скорпиони са добре "скроени"...?!?   ;)

Тук казуса беше друг,като продължение по темата за възлите.След като имаш АСЦ Дева ,Меркурий е управител на АСЦ ти и при теб е съвпад с ЮЛВ  в Рак. Там където попада УАСЦ (дома ) -искаме да бъдем, с кой ,в коя компания -планети/точки в аспект със същия.Ти си със Слънце в Рак и Луна Козирог ,като последната е съвпад със СЛВ и САтурн У СЛВ .
Слънце/Луна/АСЦ ,повтарят ли темата по възлите при теб -ДА! ...и то много явно,която е :" Гласовете ви чувам " -Меркурий,Рак,Сатурн ,възли 

Ти ме 'чуваш" ,така че няма да ме затрудняваш да съм ясна ,нали  ;)


Аз чувам и виждам много неща, но въпроса е, че винаги костват голямо съзнателно усилие. Тук говоря както буквално, така и преносно.  Ако се отпусна и оставя нещата да си текат така, както са си, просто някои мозъчни центрове са си направо изключени.  :012: От малка съм си така. До толкова голяма степен това е развито, че понякога близки хора си мислят, че нарочно се правя, че не съм ги чула - защото ако кажат две неща, от същото място, разстояние със същия тон, в едни случаи ще ги чуя, в други - не - и интересното е, че зависи от посланието, а не от нещо друго. Именно този потенциал визирах. Поради това съм и хаотична в много аспекти, не само в стаята, а вътре в мен живее изпечен маниак на тема детайли, който може да забележи и най-малкото. Но в повечето време ума ми блуждае някъде на друго място и чак се учудвам как успяам да поддържам и нормални цивилизовани отношения предвид факта, че просто не съм там.  ::) И това си мисля, също е до известна степен по ЮЛВ, защото там е "по-малкото течение", но все още явно не съм достатъчно узряла ли не знам каква, за да кажа, че наистина в този аспект на нещата, е по-добре да тръгна срещу течението.  :012: :012: :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #86 -: Март 29, 2014, 08:24:31 pm »
Часовото време искам да уточним, че има голяма разлика...

Ако е за на Рептил картата, би трябвало всичко да е ок

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #87 -: Март 29, 2014, 09:41:03 pm »
Благодаря ти много, Гаури :38:
Сега ще взема да чета за разните йоги, накшатри и пр.

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #88 -: Април 03, 2014, 02:59:30 pm »
за статистиката и моите са стационарно директни :cheer:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #89 -: Май 26, 2016, 01:04:54 am »
СЛВ е директен при мъжа ми и малкия ни син. Интересна мешавица е станала - и при двамата СЛВ е директен и е на едно и също място, при синковеца е съвпад със заточен ретро Марс. При мен СЛВ е в съвпад със заточена Венера :)

Не ги намирам за интроверти, но аз - макар и изявен екстроверт, съм имала своите затворени периоди и то не кратки.
« Последна редакция: Май 26, 2016, 01:06:30 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!