Астрология. Езотерика > Астрология

Слънце и компания

(1/2) > >>

Рени:
Кога приемаме ,че планета /точка получава аспект от Слънце и кога Слънце ,получава аспект от планета ?!?

На Слънцето ли е му "тежко" ,при тежък аспект от планета или на съответната планета?!?  А ,когато е изолирано в картата ,това отнема ли блясъка му ,даже и да е на трона си в Лъв ?!?

И въобще ,защо непрекъснато се коментира самото едното Светило ,а Слънцето сякаш стои в сянка ,а би трябвало да е обратно  :)

Reptil:
Мисля, че по-бързата планета аспектира другата, но аспектът влияе и на двете — не непременно симетрично. Защо мислиш, че Слънце-перегрин е без блясък? По-скоро… непредсказуемо.

ThuNdeRGoDDeSS:
Според мен на кого ще му е тежко, зависи от есенциалната характеристика на планетите. При мен на Слънцето му е тежко, защото няма кой да го подкрепи, ахахах, че да не му е, така че други принципи надделяват. Но да кажем на някакъв човек карта със Слънце в Лъв и някакъв голям стелиум там, те ще диктуват правилата и ще стъжняват живота на принципите, които им противоречат и няма да ги допуснат до експресия.  :)

Рени:

--- Цитат на: ThuNdeRGoDDeSS в Март 29, 2014, 04:09:39 pm ---Според мен на кого ще му е тежко, зависи от есенциалната характеристика на планетите. При мен на Слънцето му е тежко, защото няма кой да го подкрепи, ахахах, че да не му е, така че други принципи надделяват. Но да кажем на някакъв човек карта със Слънце в Лъв и някакъв голям стелиум там, те ще диктуват правилата и ще стъжняват живота на принципите, които им противоречат и няма да ги допуснат до експресия.  :)

--- Край на цитат ---

Към този стелиум в Лъв ,ако прибавим квадрат Плутон в Телец ,като стелиума е в 8-ми ,а Плутон в 5-ти домове ,"кой ще кара влака "?!?  :)

Satin:

--- Цитат на: Рени в Март 29, 2014, 08:28:38 pm ---Към този стелиум в Лъв ,ако прибавим квадрат Плутон в Скорпион ,като стелиума е в 8-ми ,а Плутон в 5-ти домове ,"кой ще кара влака "?!?  :)

--- Край на цитат ---

как така  :017:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия