Астрология. Езотерика > Мистика

Житейските периоди в номерологията

(1/23) > >>

Теодор:
Не видях никой тук да говори за житейските периоди, а аз съм го срещал като информация и реших да споделя.
Житейските периоди се тълкуват съвместно с личната година.

За пример ще използвам случайно избрана дата: 03.04.1980 г.

Първият житейски период се определя като се съберат цифрите от датата и месеца на раждане, а в случая - 3+4=7
За да се определи продължителността на периода се прави следното: От числото 36 се изважда пътя на съдбата на човек и в случая ще е 36 -  7 (3+4+1+9+8) = 29 т.е до 29-тата година  човека ще е с първи житейски период 7.

Вторият житейски период се смята като се съберат цифрите от датата и годината на раждане - 3 + 1 + 9 + 8= 3 Продължителността му е фиксирана за разлика от първия период и тя е 9 години.

Третият житейски период се изчислява като се събере сбора на първите два периода 7+3=1 И неговата продължителност е 9 години.

Последният - четвърти житейски период е валиден до края на живота и той се изчислява от сбора на месеца и годината на раждане -  4 + 1 + 9 + 8= 4

a.l.e.n.a:
Благодаря за темата, Тошко и че ни напомни за нея  :-*

Аз снощи си ги сметнах моите и мога да ги споделя, пък по-късно ще гледам за значението на вибрациите им :)

1. до 25г - вибрация 7
2. от 25г. до 34г - вибрация 8
3. от 34г. до 43г. - вибрация 6
4. от 43г - вибрация 7

Започвам и завършвам (ако доживея до 43г  ;D )с една вибрация - седмицата :)

Коментар по периодите - първият период завършва с дипломирането ми. Някъде там мисля и прогр. Меркурий ми става ретрограден. В началото на втория период имах момент на отрязване с нож - кардинална промяна - оставих всичко, което съм градила, правила имала ... Стартирах от под нулата. Утвърдих себе си. Завършва със семейство. Третият и настоящ период - станах много по-женствена, любвеобвилна, винаги съм го отдавала на майчинството, целият ми живот са семейството, дома, децата. Вторият период беше повече себеутвърждаване, бях и жената-мъж, която може всичко и т.н. В третия период имах мъж до себе си и в мен остана само жената :)

И в трите периода имам моменти на преобръщане, зная точните дати. Вероятно има някакви подпериоди или вибрации на месеца ... за да видя какво е вибрирало, за да има такива драстични промени :)

akruks:

--- Цитат на: Теодор в Март 29, 2014, 06:48:38 pm ---Не видях никой тук да говори за житейските периоди, а аз съм го срещал като информация и реших да споделя.

--- Край на цитат ---
Благодаря за споделената информация, в общи линии е също като на Хепи, само продължителността на периодите е различна, определено твоят вариант е по-верен, поне при мен:
1 период - 4 до 31г.
2 период - 4 до 40г.
3 период - 8 до 49г.
4 период- 2 до края...

Теодор:

--- Цитат на: akruks в Януари 03, 2016, 03:19:08 pm --- Благодаря за споделената информация, в общи линии е също като на Хепи, само продължителността на периодите е различна, определено твоят вариант е по-верен, поне при мен:
1 период - 4 до 31г.
2 период - 4 до 40г.
3 период - 8 до 49г.
4 период- 2 до края...

--- Край на цитат ---
Akuks, еднакви са.  :012: Ти не беше ли жп 5 като мен? В другата тема си си сметнала грешно първия период просто, смисъл продължителността му. ;)

akruks:

--- Цитат на: Теодор в Януари 03, 2016, 03:28:59 pm ---Akuks, еднакви са.  :012: Ти не беше ли жп 5 като мен? В другата тема си си сметнала грешно първия период просто, смисъл продължителността му. ;)

--- Край на цитат ---
да, жп 5 съм, а в другата тема помислих, че 1 период е до 27г за всички  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия