Автор Тема: Вестоносците  (Прочетена 3153 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Вестоносците
« -: Юли 13, 2014, 12:46:36 am »
Случвало ли ви се е на определен етап от живота ви да се появи човек, който да се превърне в символичен предвестник на трайна негативна тенденция - да започне черна полоса в живота ви, изведнъж да ви тръгне на каръщина?
Или пък да се запознаете с някой човек и след тази среща в живота ви да дойде внезапна и много осезаема положителна промяна?

Ако да, то какви астрологични архетипи са били "вестоносците" и какъв е бил астрологичният тайминг, когато сте ги срещали?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Вестоносците
« Отговор #1 -: Юли 13, 2014, 12:59:06 am »
На мен не, и не вярвам, че е възможно
И даже и да го видя, ще помисля, че е някой кръвопиец, не предвестник

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Вестоносците
« Отговор #2 -: Юли 13, 2014, 01:30:51 am »
А това малко, като прехвърляне на отговорност
Всеки ден срещаме нови хора, все можем да набедим някой от тях, ако искаме
По скоро привличаме такива хора, каквото е емоционалното ни състояние в момента
Ако си пълен депресант, дали някой щастлив и весел човек ще се завърти, около теб или обратното

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Вестоносците
« Отговор #3 -: Юли 13, 2014, 01:32:34 am »
При мен някоя нова мания често бележи рязка и тотална смяна на обкръжението. Може би защото разкарвам старото, но по-често то само си се разкарва. Та вестоносците не са други хора, аз на себе си съм вестоносец. Като ме почна астрологическата вълна, не ме е пускала, та малко уседнах, така да се каже.е  :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Вестоносците
« Отговор #4 -: Юли 13, 2014, 01:35:53 am »
Навремето срещнах една жена - беше случайно запознанство, но продължи няколко години. Беше доста негативно настроена към хората и света, но спрямо тези, с които общуваше и споделяше, не се усещаше. И си спомням, че докато общувах с нея, беше някакъв период на невървене, навсякъде срещах бариери и спънки.
Впоследствие тя изведнъж изчезна, аз поех в друга посока, промениха се и обстоятелствата, нови врати се отвориха. Сега се сетих, че май дори съм я сънувала тази нощ, странно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Вестоносците
« Отговор #5 -: Юли 13, 2014, 03:24:05 am »
Съвпади на техни планети с моите възли. Северен - ок, южен - зле.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Вестоносците
« Отговор #6 -: Юли 13, 2014, 09:28:36 am »
Да, много често  ,но с обратен знак,аз съм тази с детелинката. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Вестоносците
« Отговор #7 -: Юли 13, 2014, 11:03:07 am »
И при мен е така. Кацат ми на Раху и ги поръсвам със златен прашец.

п.п.От доста време си мисля, че при Чочо Попйорданов нещата се обърнаха след "срещата" му с Буковска. Не искам да изглежда клюкарски, жълто и т.н., но още тогава- преди години, си го помислих преди да се развие като процес. Не съм гледала карти. Чисто интуитивно.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Вестоносците
« Отговор #8 -: Юли 13, 2014, 11:34:50 am »
СЛВ не ръси златен прашец, той го възприема. Златен прашец ръси синастричен Юпитер към лични планети, възли.
Аз имам- там, Венера и Хирон. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Вестоносците
« Отговор #9 -: Юли 13, 2014, 11:38:00 am »
Да, точно това имах предвид - срещаш някого и всичко се "преобръща" в живота ти. Не е задължително това да бъде човек от противоположния пол и да имате интимна връзка. И не става въпрос за ежедневни и случайни срещи, както казаха по-горе, че всеки ден срещаме по много хора. Става въпрос за срещи, които прерастват в познанства и оставят някаква следа в живота ни. Тук много хора се интересуват и от езотерика, затова би трябвало да сме наясно, че различните хора внасят и задвижват различни енергии в живота ни.

Между другото, въпросната жена имаше Лунни възли в съвпад с моите АС/ДС, в съчетание със силно натоварен знак Риби и Скорпион, не беше уранианка, но рахувка - да! (Луна/Раху/Лагна в един знак и накшатра, управлявана от Раху - Свати). Внезапно се появи и внезапно изчезна, като познанството подължи няколко години. И през всичките тия години се въртях като в затворен кръг. Интересното е, че и нейният живот беше такъв, но тя го бе приела и не правеше нищо, за да го промени.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Вестоносците
« Отговор #10 -: Юли 13, 2014, 11:42:28 am »
В синастрията с дъщеря ми, имаме абсолютно точен съвпад на мой СЛВ с неин Юпитер. Винаги Аз ще я ръся със златен прашец, а не Тя- мен. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Вестоносците
« Отговор #11 -: Юли 13, 2014, 12:38:54 pm »
Или може би предстоящите промени, за които все още не знаеш, привличат определен тип хора и енергии в живота ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Вестоносците
« Отговор #12 -: Юли 14, 2014, 02:48:58 pm »
Случвало ли ви се е на определен етап от живота ви да се появи човек, който да се превърне в символичен предвестник на трайна негативна тенденция - да започне черна полоса в живота ви, изведнъж да ви тръгне на каръщина?
Или пък да се запознаете с някой човек и след тази среща в живота ви да дойде внезапна и много осезаема положителна промяна?

Ако да, то какви астрологични архетипи са били "вестоносците" и какъв е бил астрологичният тайминг, когато сте ги срещали?

при мен това се случи не с хора, а със сцени от филми и прилежащите им реплики - 2 броя, с различен тип тематика. Бях в гимназията, или може би 6-8 клас, когато имах 2 такива изживявания - съответните реплики ми правят силно впечатление и се "забиват" в главата ми. Помня ги и до днес, но така и не запомних точно самите филми. Та тези реплики бяха като "указание", как да премина през тежките изпитания, които следваха по-късно през годините.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Вестоносците
« Отговор #13 -: Юли 16, 2014, 05:20:20 am »
Аз пък съм изпитвал чувството човек да се махне от живота ми и всичко да тръгне на добре! :) ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Вестоносците
« Отговор #14 -: Юли 16, 2014, 08:14:58 am »
Аз пък съм изпитвал чувството човек да се махне от живота ми и всичко да тръгне на добре! :) ;D


И аз, дори при временно отделяне от такъв човек. Има хора, които с негативизма си направо ти "блокират" късмета, докато си с тях или близо до тях.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui