Автор Тема: Черните овци и Уран  (Прочетена 11996 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #15 -: Април 02, 2014, 10:22:33 pm »
И по кой дом да гледаме естеството на локалното ни стадо?  :012: :012: :012: Четвърти ли да е?  :012: :012: Или трети?
Аз гласувам за трети, четвърти, десети и единайсти домове.  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #16 -: Април 02, 2014, 10:24:59 pm »
Азазеле,

това девойче, освен че е лудо е залюхано и манипулативно. Иначе с тази Венера трябва да е красавица - такава по-особена красота (водолейски чар)  :012:.
Да, такава е хубава и манипулативна. Малко и коравосърдечна на моменти.  :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #17 -: Април 02, 2014, 10:27:34 pm »
Азазеле - забравя ли си главата някъде понякога. Горкото Козьо слънце - треснато от Нептун и в 12 дом - ще му изпушат някой ден бушоните на девойчето, ако още не са - как сама да се търпи - като иска всичко да е подредено, прагматично  да господства над него, а реално ... може да се забие в някой стълб докато зяпа нещо.  :012: :012:

Имах една подобна карта пак така - но беше яко козирог и всичко натикано в 12 дом - Нептун, Слънце, Меркурий, Уран, Сатурн въпросително стоеше около куспидата и се чудеше в кой дом да се дене. Шизофрения беше момичето, от толкова много свои аз трудно избира едно, но твърде много се забави, нагнети се и тръгна да върши глупости, ама току виж някой ден се оправи, кой знае - неведоми са пътищата господни.  :012: :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #18 -: Април 02, 2014, 10:28:32 pm »
И по кой дом да гледаме естеството на локалното ни стадо?  :012: :012: :012: Четвърти ли да е?  :012: :012: Или трети?

5/11
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #19 -: Април 02, 2014, 10:29:52 pm »
Да се причисля и аз към овцете, но станахме голямо стадо черни тук  :012:  Слънцето ми го пере тока от уран, възлите му пускат 1000 волта , а плутон си дреме супер добре аспектиран, но в 5ти  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #20 -: Април 02, 2014, 10:32:51 pm »
Азазеле - забравя ли си главата някъде понякога. Горкото Козьо слънце - треснато от Нептун и в 12 дом - ще му изпушат някой ден бушоните на девойчето, ако още не са - как сама да се търпи - като иска всичко да е подредено, прагматично  да господства над него, а реално ... може да се забие в някой стълб докато зяпа нещо.  :012: :012:

Имах една подобна карта пак така - но беше яко козирог и всичко натикано в 12 дом - Нептун, Слънце, Меркурий, Уран, Сатурн въпросително стоеше около куспидата и се чудеше в кой дом да се дене. Шизофрения беше момичето, от толкова много свои аз трудно избира едно, но твърде много се забави, нагнети се и тръгна да върши глупости, ама току виж някой ден се оправи, кой знае - неведоми са пътищата господни.  :012: :012:

Да, забравя си главата, но не е по - зле от мен! :D :D Реши ли да направи нещо е много ефективна и типичната и заблеяност изчезва... Има едно миловидно и детско излъчване, а в същото време не и пречи да се държи на моменти като дива селянка. :D :D
Определено хауса я изнервя и преди като седеше до мен вечно ми мрънкаше, че съм разпилян. :D :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #21 -: Април 02, 2014, 10:37:21 pm »
С ъглова Луна в квадрат с ъглов Плутон - при това не къде да е, а на МС - вероятно доста често ще попада във фокуса на злите езици, клеветници или махленски клюкарски хроники. Не че не може да отговори подобаващо, с тоя съвпад на Меркурий и Марс във Водолей.  :012:
« Последна редакция: Април 02, 2014, 10:38:54 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #22 -: Април 02, 2014, 10:39:24 pm »
5/11

Защо оста на вземането-даването.  :017: :017: Не трябва ли да гледаме околната среда и от какво е формирана?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #23 -: Април 02, 2014, 10:39:59 pm »
С ъглова Луна в квадрат с ъглов Плутон - при това не къде да е, а на МС - вероятно доста често ще попада във фокуса на злите езици, клеветници или махленски клюкарски хроники.  ;D
И това е вярно!  :08: Имаше преди година много разправии заради разни клюкари ...

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #24 -: Април 02, 2014, 11:08:55 pm »
,,Локалното стадо,, за мен е по 7 дом- ,,другите,, .обществото така както се възприема от натива ,,черна овца,, ,открояващ се правещ впечатление индивид- Уран,свързан с МЦ,най високо разположена или най аспектирана планета, свързана със сравнително силно Слънце,Уран трябва да се демонстрира ,да се забелязва.На Асц. май е забележим по ограничено,в по тесен кръг. :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #25 -: Април 02, 2014, 11:13:33 pm »
Моето локално стадо е по 11ти - там ми е Плутон в т-квадрат към светилата... Със "стадото" по 7ми по се спогаждам - Юпитер.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #26 -: Април 02, 2014, 11:23:07 pm »
По 11 дом трябва да са приятелите на черната овца,най вероятно и те да са черни овце, :012:,ако това е стадото,то черната овца няма да е черна в смисъла който търсим :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #27 -: Април 02, 2014, 11:37:22 pm »
По 11 дом трябва да са приятелите на черната овца,най вероятно и те да са черни овце, :012:,ако това е стадото,то черната овца няма да е черна в смисъла който търсим :d030:
При мен е 11 дом и винаги приятелите ми са били откачени и странни, но 11 е и на социалните групи, в които попадаш, а там аз самия съм черна овца.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #28 -: Април 02, 2014, 11:41:19 pm »
к11 на мен ми е Рак с управител луна в Козирог в пети. Това са качествата, които притежавам и ценя  в хората, реално, наистина това е полето, в което не съм черна офса. Имам и Юпитер в Лъв в 11 дом.  :012:

Иначе и за седми се чудя - планетите в седми не би ли трябвало да охарактеризират това как виждаме средата си ние, а не като какви се проявяваме в средата? Според мен ние се проявяваме навън в средата чрез първи дом и асцендента :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #29 -: Април 02, 2014, 11:45:25 pm »
Съгласен съм с Тъндър.
Аз доста черно я виждам понякога с Плутон в 7 дом и негов управител ... :)