Автор Тема: Сексуално и физическо насилие  (Прочетена 8773 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сексуално и физическо насилие
« Отговор #45 -: Април 08, 2014, 09:58:44 am »
Имам близка с Луна в съвпад с Плутон и т-квадрат с Марс и Сатурн, при това в кардинални знаци. Не е изживяла насилие, но е учила за акушерка, работи в медицината. Тук за какво говорим - ниво на проработка, случайност или свободна воля?  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сексуално и физическо насилие
« Отговор #46 -: Април 08, 2014, 10:06:28 am »
А свободната воля?

По скоро личен избор и осъзнаване, в крайна сметка монетата винаги е с две страни, решението е твое как ще се използва енергията, поне аз започнах така да си мисля

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сексуално и физическо насилие
« Отговор #47 -: Април 08, 2014, 10:26:34 am »
Ми тя на Лила познатата не е знаела, че избира м/у изнасилване и акушерство, кога се е изявило нивото на проработка? Да не кажа, че можше и двете да са се случили (дано не й се случват лоши неща, говоря по принцип)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сексуално и физическо насилие
« Отговор #48 -: Април 08, 2014, 10:40:25 am »
По скоро личен избор и осъзнаване, в крайна сметка монетата винаги е с две страни, решението е твое как ще се използва енергията, поне аз започнах така да си мисля

Нали е приятно ,когато човек сам стигне до ....."истината" и вдиша глътка свеж въздух ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сексуално и физическо насилие
« Отговор #49 -: Април 08, 2014, 11:15:52 am »
Имам близка с Луна в съвпад с Плутон и т-квадрат с Марс и Сатурн, при това в кардинални знаци. Не е изживяла насилие, но е учила за акушерка, работи в медицината. Тук за какво говорим - ниво на проработка, случайност или свободна воля?  :)
Прогресивният Марс вероятно отдавна е избягал от квадрата с Плутон/Луна, а все пак е от значение в натала къде са разположени споменатите планети и кой дом владеят.
Това че учи за акушерка и би работила като такава не я освобождава от потенциалната възможност да бъде жертва на насилие- насилените жени не са с професия "жертва на насилие", всички те са били или учащи, или работещи нещо, което няма нищо общо със секса. При познатата ти все пак има- ще изражда крайният продукт от секса :012: