Автор Тема: Седмични прогнози  (Прочетена 14587 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #30 -: Май 16, 2014, 08:38:05 pm »
разбирам ви, дами, но няма смисъл да се самонадъхваме - просто внимавайте като гласувате
иначе хора умират и в цивилизованите държави по глупав начин

Да ,така е ,Papy-спонтанна реакция от моя страна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Седмични прогнози
« Отговор #31 -: Май 16, 2014, 09:07:40 pm »
Рени, не ме разбирай грешно, само да излезеш навънка, и вече имаш повод да псуваш
Обаче...нали си говорихме в другата тема-въпрос на нагласа, според изследвания индийците са щастлив народ, а са бедни...бедни
Ако си настроен как колегите ти са тъпи, приятелите не те разбират, родителите само мрънкат, парите доникъде не стигат, шефът...и т.н.-то така и ще е, мизерен, нещастен живот

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #32 -: Май 16, 2014, 09:10:20 pm »
Рени, не ме разбирай грешно, само да излезеш навънка, и вече имаш повод да псуваш
Обаче...нали си говорихме в другата тема-въпрос на нагласа, според изследвания индийците са щастлив народ, а са бедни...бедни
Ако си настроен как колегите ти са тъпи, приятелите не те разбират, родителите само мрънкат, парите доникъде не стигат, шефът...и т.н.-то така и ще е, мизерен, нещастен живот

Разбрах те и споделям същото ,затова поясних ,че реагирам емоционално-спонтанно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #33 -: Май 16, 2014, 09:13:00 pm »
Стар,благодаря за прогнозата и акцента Марс ли го налага ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Седмични прогнози
« Отговор #34 -: Май 16, 2014, 09:20:28 pm »
Сравнително наскоро беше излязло едно изследване, че България заема едно от първите места в класацията на държавите с най-нещастно население. Понякога и да искаш да се усмихваш, излизаш навън и все някоя гледка ще ти скапе настроението. Ако можехме да забелязваме само хубавото, животът щеше да е песен. Но много зависи и от личния филтър - аз, например, не понасям слабоумни и мързеливи идиоти, каквато и позитивна настройка да си създам - пак ги виждам.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Седмични прогнози
« Отговор #35 -: Май 16, 2014, 09:45:53 pm »
Чак едно от 1-те не е, но е напред в списъка, отзад напред
Но пък сме само с 0,3 човека повече в самоубийствата от сащ, които са една от сравнително доволните нации, макар и не в топ 10
списък по страни
руските републики горките...

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Седмични прогнози
« Отговор #36 -: Май 18, 2014, 10:17:59 am »
Благодаря за чудесните статии Стар.

А "сляпата неделя" по кой аспект ще бъде?
Съвпада венера уран,нали се разпадна вече?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Седмични прогнози
« Отговор #37 -: Май 18, 2014, 10:27:06 am »
Тези с безпаметното влюбване може транзитния Нептун да им мъти картата.
Защо? Нещо по-специално ли прави?Мунданно....
При мен е в 8ми дом и сключва само секстил с юпитер в 6ти....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Седмични прогнози
« Отговор #38 -: Май 18, 2014, 10:38:42 am »
Тези с безпаметното влюбване може транзитния Нептун да им мъти картата.

При мен и Нептун е безсилен - как да се влюбиш, когато вече не вярваш на мъжете?
Да видим Уран връз Венера какви ще ги свърши, но дотогава има време, ще ме сполети на средна възраст.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #39 -: Май 18, 2014, 04:47:42 pm »
Стар,каква ти е прогнозната за 25.05.-точен тригон Юпитер/Сатурн,като сега Сатурн е ретро ,пет месеца след същия тригон в 18* Рак/Скорпион ,когато Юпитер беше ретро ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Седмични прогнози
« Отговор #40 -: Май 21, 2014, 12:43:37 pm »
Тези, които имат лични планети във фиксираните и кардинални знаци на 17 - 19 градуса,  може да имат поправителен или преразглеждане и доизясняване на реалните параметри на някаква ситуация.

Имаме, да - АС и упр. на МС. Благодаря за насоката.  :)

Интуитивно и с емоция вече се насочих към промяна в статуквото - промяната ще трябва да я предизвикам сама, при тези обстоятелства надали ще дойде да ми почука на вратата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Седмични прогнози
« Отговор #41 -: Май 21, 2014, 01:10:07 pm »
По пътя към развитието и "меда" на определена житейска роля и ситуация, обстоятелства предполага малко работа на "педал" и вътрешна и външна, в които може да е необходимо да бъдат променени основни моментни приоритети и да се вложи щипка авантюристичен дух. 
Тези, които имат лични планети във фиксираните и кардинални знаци на 17 - 19 градуса,  може да имат поправителен или преразглеждане и доизясняване на реалните параметри на някаква ситуация.

ииии, Стар, нали каза, че вече всичко сме изяснили .... сега айде пак .... поправителен ... аз си имам доста в този диапазон ... а точно на 25 съм на бал :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #42 -: Май 21, 2014, 07:35:14 pm »
По пътя към развитието и "меда" на определена житейска роля и ситуация, обстоятелства предполага малко работа на "педал" и вътрешна и външна, в които може да е необходимо да бъдат променени основни моментни приоритети и да се вложи щипка авантюристичен дух. 
Тези, които имат лични планети във фиксираните и кардинални знаци на 17 - 19 градуса,  може да имат поправителен или преразглеждане и доизясняване на реалните параметри на някаква ситуация.

А в същите градуси -водни и земни знаци ,ще ударят ли "бинго" ,особено с главни оси там,според теб ?1?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Седмични прогнози
« Отговор #43 -: Май 21, 2014, 10:11:09 pm »
Номерът е не само да си постилаш хубаво, а да няма мераклии все да ти дърпат чергата изпод краката.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #44 -: Май 22, 2014, 03:54:33 pm »
Рени, още нещо по въпроса ти.  :)

Юпитер & Сатурн - Когато прозорливостта и разсъдливостта си подават ръка

На това търсих потвърждение от теб -благодаря,Стар. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“