Автор Тема: Седмични прогнози  (Прочетена 14591 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Седмични прогнози
« -: Април 07, 2014, 10:55:25 pm »
 :)
« Последна редакция: Юни 26, 2015, 02:32:42 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #1 -: Април 19, 2014, 05:26:56 pm »
Стар,а къде и как ще "лекуват ",танцувайки  Венера /Хирон в периода ,според теб ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #2 -: Април 19, 2014, 06:57:38 pm »
Попитах специално за Венера ,защото утре Слънцето влиза в Телец,но все още е в орбиса на съвпад с ЮЛВ ,а диспозиторът на СЛВ затваря таото и то по Венерин начин-танго ,танго ще се танцува ,има "R" на ревера . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #3 -: Април 19, 2014, 08:15:07 pm »
Знаеш ли ,ти сега ми насочи вниманието към "ревизира" и наистина в периода може да се очаква в буквалния смисъл ревизия в партньорските взаимоотношения и то касаещи имоти,земя,водни пространства,спестявания -Юпитер тук е силен и се стартира с Луна в Козирог.Благодаря ,Стар.

Относно "R" и ревера-имаш ли ретро планета в знак на заточение или падение в натала и ако да ,ще разбереш какво акцентирах с този коментар ?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Седмични прогнози
« Отговор #4 -: Април 26, 2014, 02:51:24 am »
Досега не са ми се отразявали затъмненията, но и аз не ги уважавах достатъно. Това, на 29 април ми съвпада с венера, у-л на МЦ.
Миналата година имаше друго затъмнение, пак в мой 10 дом. Чак събития нямаше, но замислям бавна промяна в смяна на работата.
Предполагам, че това затъмнение ще е ускорител за мен. Дано, че имам мазол към промените, играя на сигурно. Не съм губила от това, но си е тъпчене на място.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Седмични прогнози
« Отговор #5 -: Май 08, 2014, 09:57:10 pm »
Здравей Стар,благодаря за чудесните прогнози.
Би ли ми казала,какво имаш предвид,че марс ще спре на една от важните си спирки?
Някой градус ли имаш предвид или че стане стационарен?

Благодаря ти!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Седмични прогнози
« Отговор #6 -: Май 09, 2014, 11:04:35 am »
За бурите се ориентирай за по-голяма достоверност поне към този момент към Емо Чолаков. :19: Там напипвам пулса на нещата в движение.  :)

Нямаше буря, но имаше дъжд
Следим го Емо - за всеки случай :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Седмични прогнози
« Отговор #7 -: Май 09, 2014, 11:20:24 am »
Нямаше буря, но имаше дъжд
Следим го Емо - за всеки случай :)

Абе да ти кажа из РусИ и Силистра, доста силна градушка удари, а за пороя, който се изля на 5 май, да не говорим.  :85: :85: :85: Бяхме тръгнали на семеен пикник точно него ден, като заваляха едни пороища, забиха едни градушки и времето така, през 15-20 минути се сменяше от някакво бедствено държдовно до усмихнато слънчево. Ходихме на крепостта Червен, че имаше средновековни възстановки. Бяха сложили една брадва нагоре към облаците - да ги разсича - някаква средовековна магия против дъжд, е сработваше им много добре, наистина там такъв порой не беше валял като отидохме.  :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Седмични прогнози
« Отговор #8 -: Май 09, 2014, 02:07:53 pm »
Имам предвид градуса, от който Марс тръгва в директен ход. На 20.05. си обръща движението.
Статия по въпроса.

Благодаря ти.
Но понеже седмичния бюлетин за седмицата  от 5 до 11ти,та се зачудих не е ли рано за стационарност. Или може би, марс се задържа по няколко дена стационарно?Защото от 11 до 20 са бая дни :)


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #9 -: Май 09, 2014, 02:52:23 pm »
Стар,имаш ли наблюдения какво спечели Уран ,като катализатор в отношенията Юпитер /Плутон в коментираният от теб период 21.04-27.04.,както в личен така и в обществен план ? Направи ми впечатление при прогнозата ти ,като че ли усещане за бъдеще време,но и нещо неизказано /мистично ,пророческа информация ( в добрия смисъл) ?!?
Кои хора ,ситуация,случващо се бяха /са със силна протекция ,много силен период е това ,както отразяваш ти ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Седмични прогнози
« Отговор #10 -: Май 09, 2014, 03:44:55 pm »
Babyblue, през този период Марс "стъпва" на градуса, където обръща своето движение.  :)
Много ти благодаря Стар :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични прогнози
« Отговор #11 -: Май 09, 2014, 06:43:01 pm »
Рени, а на теб какво ти говори случилото се през този период ? Не съм повече пророк от теб. :29:  На мен ми се струва, че подобни наситени астрологично периоди бележат някакъв вододел, който в ретроспекция можем да преценим като такъв и тогава да сме по-наясно с неговите "параметри".

При мен "проговори",събудих се за една промяна ,която ми изтри доста "файлове " в  сферата на Уран и дома ,който управлява и се намира - бум! всичко се срути,като кулминация на случилото се миналата година при мунданния стелиум в Овен ,защото на 14 * в кардинални знаци имам "питанки"  и то в 8-ми дом ,но първата "победа " ще е около Сл.затъмнение -при мен се повтаря сходна локализация  по натал.
Но не  знам  ти, какво имаш предвид с това ,че Уран е този ,с "наградата " ,защото тук Юпитер макар и в неизгоден за него ъгъл-опозиция е в съвпад със Сириус,което в случая мисля ,накланя везните в негова посока.Аз го приемам или по-скоро тълкувам като ускорител на вече започнал процес ,ти беше писала за същия,от миналата година , сега се възползва от ситуацията и си прави експерименти в посока " Награда за (мир) герой " .Не мога все още да преценя каква е реакцията в обществения сектор,затова попитах .Имам само някои предположения,но същите са по-скоро интуитивни ,затова и попитах ,къде е и в какво се крие тук пророческото по Юпитер и Уран ,не че търся в някой "пророкът". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Седмични прогнози
« Отговор #12 -: Май 09, 2014, 08:42:45 pm »
Стар,имаш ли наблюдения какво спечели Уран ,като катализатор в отношенията Юпитер /Плутон в коментираният от теб период 21.04-27.04.,както в личен така и в обществен план ? Направи ми впечатление при прогнозата ти ,като че ли усещане за бъдеще време,но и нещо неизказано /мистично ,пророческа информация ( в добрия смисъл) ?!?
Кои хора ,ситуация,случващо се бяха /са със силна протекция ,много силен период е това ,както отразяваш ти ?!?

сняг нямаше през зимата да се стопи,затова се стопиха милионерите в България,като лоени свещи по Петровден :72:
Юпитер-Плуто- крупен бизнес или подземен станал надземен


http://www.mediapool.bg/milionerite-u-nas-se-topyat-s-vsyaka-izminala-godina-news219979.html

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Седмични прогнози
« Отговор #13 -: Май 09, 2014, 09:18:06 pm »
Не, стреличка, точно обратното е-щом плутон доминира и официалната бройка намалява, значи надземните са станали подземни :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Седмични прогнози
« Отговор #14 -: Май 09, 2014, 10:14:03 pm »
Не, стреличка, точно обратното е-щом плутон доминира и официалната бройка намалява, значи надземните са станали подземни :)

При всяка смяна на властта е така - всяка партия защитава определен кръг от "благодетели" .