Автор Тема: Гласът - привличащ и отблъскващ  (Прочетена 58471 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #15 -: Април 10, 2014, 09:11:52 pm »
Е не е задължително на к2 да имаш Везни или Тели.  :012: :012: :012: :012: Затова подсигурявам астрологическите си познания. Иначе между Меркурий и Венера имам някъф минорен аспект там, който не го знам даже какво му е името, но определено гласа ми не е секси.  :D :D :D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #16 -: Април 10, 2014, 09:13:39 pm »
аааа,не лъжи...секси ти е гласът :-*

Вярно ли?
Ахх, как ме стопли  :58:

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #17 -: Април 10, 2014, 09:14:13 pm »
Тъндъре,днес не ти е ден.Говорих за телИ, заради мунданното разположение и поради тази причина венера определя гласа.Иначе, трябва да се видят всички лични и мунданни управители. Не говорих за аспект между мерк и венера.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #18 -: Април 10, 2014, 09:14:48 pm »
Папи,вярно е...вЕрвай ми...Гласът и е мелодичен и секси :engel016:
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #19 -: Април 10, 2014, 09:15:48 pm »
Е нали по-горе се говореше за аспект Венера-Меркурий и че дава секси глас, просто мисълта ми върви разбъркано.  :012: :012: А вие не ме разбирате.  :012: :012: :012: :012: :012: Но не ви виня.  :012: :012: :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #20 -: Април 10, 2014, 09:16:24 pm »
И Ленард Коен може, и Джоко Росич/Висоцки. За втория тип тембър трябва стабилно пушене ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #21 -: Април 10, 2014, 09:16:40 pm »
Мразя, когато някой не си мие ушите и трябва да се пъна да викам.

Хаха, Рептиле, добро обяснение  :012:

Най-мразя някой да ми каже, че не ме е чул, когато говоря достатъчно ясно, и да се налага да повтарям всичко наново. Тогава млъквам и се заинатявам.  ;D

Едно от най-гръмогласните и безпардонни женски същества, които някога съм познавала, беше със съвпад Луна/Юпитер в Овен, девешки Меркурий и Марс в Близнаци (в знаков квадрат с Меркурий).

Друга такава гръмогласна - и като говори, и като се смее - е със съвпад Венера/Меркурий във Водолей в 3 дом, който е в тригон с Марс в Близнаци. Луната е в първия градус на Близнаци, няма съвпад с Марс (в един знак са).

Мрънкащи и аз не понасям, нито тип латерни, говорещи със скоропоговорки.
Неприятни са ми и хора, които сякаш водят монолози, без да слушат отсрещния - в компания с неформална обстановка просто ще ги игнорираш, но ако работиш с такива в екип, всичко започва да куца, настъпва тотална десинхронизация.  :17:



« Последна редакция: Април 10, 2014, 09:18:16 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #22 -: Април 10, 2014, 09:18:38 pm »
Аааааааа,мерси,Рептиле...Джоко,даааааааа....Висоцки не ме кефи. Е,че аз пуша като комин,ама не моА го докарам на Коен...хахахахаха...представих си се с този глас.
Абе, Тъндъре,къв аспект може да има между мерк и венера,бре? Освен съвпад и в редки случаи, секстил
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #23 -: Април 10, 2014, 09:24:06 pm »
За гръмогласен смях, но наистина просто даже може да те накара да си плюеш в пазвата, се сещам за ретро Меркурий в Дева, съвпад с ретро венера в Дева, тригон Уран, тригон Нептун, секстил Плутон. Слънцето е в Лъв, асцендента е Стрелец. Ако е с някой по-далечен познат, окей, но като е с най-добрата си приятелка, която е родена на същата дата, около същия час, става нетърпимо. Междучасието - говорене на адски висок тон, а като се смее - всички се обръщат, а по време на лекции е като навита играчка - ако седнеш пред тях се чуват и двете мрън мрън мрън мрън мрън мрън. Мен толкова не ме бърка, но повечето хора наистина се побъркват и искат да ги удушат и двете.

Кабала - минорен бре, не написах ли минорен - на 31 градуса един от друг са - не знам как му се вика на туй. Някакъв обърнат куинконс нарисуван там в аспектите има между тях.  :012: :012: :012:
« Последна редакция: Април 10, 2014, 09:26:43 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #24 -: Април 10, 2014, 09:26:55 pm »
полусекстил,бе, душо, русенска  :57: :D :D :D :D
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #25 -: Април 10, 2014, 09:28:29 pm »
Еммм .... повече прилича на обърнат куинконс.  ???  :012: :012: :012: :012:

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #26 -: Април 10, 2014, 09:30:28 pm »
куинкоксът е 150 градуса
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #27 -: Април 10, 2014, 09:33:17 pm »
Това го знам, оспорвам просто избора на .... символично представяне за полусекстила. Можеше да е половин секстил наистина.  :012: Но стига сме спамили темата.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #28 -: Април 10, 2014, 09:53:03 pm »
Вещер,Акрукс няма ни хареса като се съберем....двете сме като корабни свирки като говорим :57: Моят мерк- риби, квадрат марс и опозе путон
кабалита няма да си говорим тогава, а само ще пием  :012: :012:
Ти нали си писала, че имаш глас като на Аманда Лиар и Бони Тейлър- и двете много ги харесвах като ученичка, и не са с писклив глас, макар че съм ги слушала само как пеят, а не как говорят
Сега гледам България търси талант и даваха един младеж на 17г- едро момче, пее опера с един дълбок мощен глас- тенор може би, а после като го чух как говори с едно тънко гласче, все едно е мека китка, направо ахнах пред тв-то

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #29 -: Април 10, 2014, 10:18:48 pm »
Мен пък преди години не ме взеха на работа, заради гласа ми :)

Тъкмо бях първа година в университет, нова държава, аз съм в паника и стрес от цените там, предлагат на студенти почасова работа за телесейлс или продажби по телефона. Трябваше да продавам някаква конференция на научни изследователи в големи фармацевтични компании. Имаше уж една седмица трейнинг и симулативни продажби...накрая супервайзъра ми казва, много ти е мек и секси гласа,  а ние продаваме конференции, не става :012: 
Аз самата като си чуя гласа записан, го намирам по-скоро някак тънък и малко  детски звучащ, не знам околните какви вибрации долавят.

Като цяло много си патя от осмодомната Венера и от Везнишкия АЦ, създавам съвсем погрешно първо впечатление. Венерата ми е в Меркуриев знак.