Автор Тема: Гласът - привличащ и отблъскващ  (Прочетена 58768 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #420 -: Юли 04, 2016, 01:26:16 pm »
Обожавам дълбоки, меки, плътни гласове, на които с тялото си, физически им усещам вибрацията. Това е за мъжки гласове.

Ох и аз така.  :012: Като ти заговорят и да искаш да им се подчиняваш...

При мен марс е в 7ми дом
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #421 -: Юли 04, 2016, 01:33:09 pm »
Омекват ми капачките, дето се казва  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #422 -: Юли 04, 2016, 02:19:53 pm »
Омекват ми капачките, дето се казва  :012:
И аз така, ако гласът е искрен, то се усеща дали е. Понеже по 7 дом е темата, нали жените обичат с ушите си ;), две сладки думи навреме казани с този тембър, желязна врата отварят. При мен важи поговорката, разбирам сега защо, У 7 сатурн-защита и в широк съвпад венера.
Не артикулирам ясно понякога като говоря, да страх е-дали ще е прието казаното, причина-липса на насърчаване и одобрение някога си.
Обаче по гласа получаваме и повече информация за човека, за  емоцията му, и мен ме "хващат" кадифени, малко ниски гласове, тогава може и да не чуя какво ми казват не е важно, кадифето е по венера май, нежността в гласа ме впечатлява.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #423 -: Юли 04, 2016, 02:50:41 pm »
Опа ?!/ Стар, ей така те виждам отвътре аз, по този аватар.   :38:  ;)

Иначе за гласа и мъжа- по всякакъв начин. Ако гласът на мъжа не ме възбужда, не  ме търси, не проявявам интерес към същия. Първо   чувам и тогава гледам и така се случва химията при мен. Трябва да има мелодия в същия, но и нотка цигарен дим.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #424 -: Юли 04, 2016, 04:27:35 pm »
Стар, знаеш ли коя е жената на аватара ти? Не е ли Фийби Тонкин? :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #425 -: Юли 04, 2016, 04:38:05 pm »
Тя е, да :) Страхотна актриса е, слънчев рак за жена не харесвам, не са ми секси някак, но тя и Марго Роби са супер.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #426 -: Юли 05, 2016, 08:23:52 pm »
Характерен глас-Аманда Лиър-Оригиналният Уран е в телец ,в гокленова зона/тя е травестит,това от Асц.скорпион и опозиция Плутон-Марс също ./.Харизма от тригон Уран/Нептун,в гокленови зони Марс/Плутон,които са в опозиция .На МЦ-Регул-слава,сцена -лъв .Венера тригон Марс,секстил Плутон-секси глас . У2 Юпитер е в секстил и тригон с Плутон и Марс,това прави и Венера като Венера и у2 са в секстил-и двата сигнификатора са в добри аспекти подчертано това повторение предполагам дава секси глас,подкрепено от харизмата на тригон Уран/Нептун .Мисля определено У2,телец,Венера имат отношение към гласа .ЮЛВ телец-музикалност за доотработване,СЛВ скорпион-потвърждение на секси глас .Затвърждавам мнението си за Сатурн в падение в овен-почти втрори Уран е-тук е връх на Тау -реализира напрежението на Плутон и Марс/който освен това е във водолей/ .Този Сатурн,почти Уран въпеки падението си е в тригон МЦ и Регул-приема се добре .
« Последна редакция: Юли 05, 2016, 08:45:41 pm от Bin »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #427 -: Юли 07, 2016, 02:22:59 pm »
За пръв път чувам Аманда Лиър да е травестит- имала е платонична любов със Салвадор Дали, след смъртта на неговата Гала, преди това е биа приятелка не семейството, виждала съм я оп бански в този период и няма топки  :)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #428 -: Юли 07, 2016, 02:33:47 pm »
Акрукс,прочети биографията в база данни на астрокома-има и паспортна снимка като виетнамец :-\,като се вгледаш много прилича .Води се гей-икона-в Париж следва изобразително изкусво,издържа се с манекенство,Салвадор Дали я взема за модел-има 4-5 картини с нея .Някъде там сменя пола-по-правилно е трансексуална май,уж С.Дали финансира операцията в Мароко .Иначе проверих снимката в Плейбой-не се вижда мъжко ,но може да го е клъцнал :017:Иначе лъже като циганка за  биографията,но тази дата е най-вероятната .Еднинствено в походката и гласа се вижда мъжкото,иначе супер го докарва :o

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #429 -: Юли 07, 2016, 02:43:48 pm »
Казваш, лъже като ЛИ  :)
Алла Пугачова например не си крие годините, дали има нейна карта някъде?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #430 -: Юли 07, 2016, 02:45:46 pm »
Алла Пугачова например не си крие годините, дали има нейна карта някъде?

Никъде не съм виждала карта с час на раждане, а съм търсила целенасочено. Еврейска конспирация.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #431 -: Юли 07, 2016, 02:53:34 pm »
Алла Пучачова 15.04.1949,час няма .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #432 -: Юли 07, 2016, 03:02:16 pm »
намерих- https://zvezdochet.guru/event/2570/alla-pugacheva

за този час на мен ми излиза различна карта, която ми се струва доста по-вярна от посочената в предния линк- риби на К6 и Нептун на АСЦ- обича да си посръбва, нали на няколко пъти лежа в клиники за алкохолизъм, сега пък е рекламно лице на билкков препарат за отслабване, все по риби
« Последна редакция: Юли 07, 2016, 03:11:35 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #433 -: Юли 07, 2016, 03:08:54 pm »
Супер, от толкова години го търся! Часът на раждане никъде не беше обявен. Но знае ли се откъде е този час, дали някой астролог го е ректифицирал? Не се споменават никакви източници...  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #434 -: Юли 07, 2016, 03:12:45 pm »
Супер, от толкова години го търся! Часът на раждане никъде не беше обявен. Но знае ли се откъде е този час, дали някой астролог го е ректифицирал? Не се споменават никакви източници...  :017:
в един друг сайт видях, че група астролози са извършили ректификация по време на обучителен курс по астрология