Автор Тема: Гласът - привличащ и отблъскващ  (Прочетена 58769 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #120 -: Април 12, 2014, 09:19:21 pm »
А какво ще кажете за гласа на един приятел, стелиумен Близнак?
http://m.vbox7.com/play:6f039b7ea1

Някак си насилен ми идва. Сякаш се насилва да говори.

Тъндър, на този твоя ми идва прекалено дълбок... силен глас, но не е съблазнителен.

Срам ме е да пусна един актьор, че ще ми се смеете - гледам турски сериал заради него  :57: :57: :57: :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #121 -: Април 12, 2014, 09:26:43 pm »
Наистина ли ще се изтрие файлът след 24 часа? Щото ме притеснява някой да не ми направи гласова магия. Ще взема да ми секне гласът, а ми е много нужен за другата седмица.

Ето ме на http://file.bg/c282888banFY . Съдържанието е майтап. Няма нищо вярно в него.

Чух ви. Всички тук сте много симпатични за слушане. :clap:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #122 -: Април 12, 2014, 09:27:56 pm »
Някак си насилен ми идва. Сякаш се насилва да говори.

Тъндър, на този твоя ми идва прекалено дълбок... силен глас, но не е съблазнителен.

Срам ме е да пусна един актьор, че ще ми се смеете - гледам турски сериал заради него  :57: :57: :57: :57:

Аз точно такива супер дълбоки ги намирам за много секси .... меко казано.  :012: :012: Иначе вече издаде голямата тайна за турските сериали, така че защо пък да не пуснеш да чуем актьора.  :012: :012: :012: :012:


Хахаха, Мира, много сладко звучиш.  :012: :012: :012: :012: :012:
« Последна редакция: Април 12, 2014, 09:29:33 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #123 -: Април 12, 2014, 09:33:24 pm »
Като чух как звучи записът, направо ми се плаче — все едно друг човек говори. Ще си заредя плеъра, може с него да имам по-голям успех. И по телефон звуча иначе, де.

Мирабела, :08:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #124 -: Април 12, 2014, 09:37:05 pm »
Бела, харесваш ми, бих се смяла с теб цяла вечер  :08: Звучиш ми намахано и уверено. Планети? То май и ние не говорим испански, но ти сс сигурност говориш повече френски от нас.

Уф, тъндърееее, ужасна си... не че много се дърпам. От 5-6 мин се гледа, абстрахираме се от турския и слушаме само глас  :57:
http://www.videoclip.bg/watch/316804?playlist=4525
« Последна редакция: Април 12, 2014, 09:41:35 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #125 -: Април 12, 2014, 09:37:43 pm »
Mirabela,свенлива палавница в строг костюм -хареса ми. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #126 -: Април 12, 2014, 09:39:16 pm »
От файла на Мирабела някакъв френски чух... Изключително приятен глас!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #127 -: Април 12, 2014, 09:42:53 pm »
Бела, харесваш ми, бих се смяла с теб цяла вечер  :08: Звучиш ми намахано и уверено. Планети?

Уф, тъндърееее, ужасна си... не че много се дърпам. От 5-6 мин се гледа, абстрахираме се от турския и слушаме само глас  :57:
http://www.videoclip.bg/watch/316804?playlist=4525

Ами според мен мъжката ти версия междудругото така би звучала. Пак има нещо звънливо в глава му, както е мъж.  :012: В дълбочина също е подобен на твоя, явно намираме потвърждение, че има някаква взаимовръзка между тези, които харесваме и собствения ни глас.  :012:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #128 -: Април 12, 2014, 09:44:38 pm »
Лили, сега по Канал 1 пеят "Земля в илюминаторе..." помагай с песента, че не знам заглавието.

Слушали ли сте Путин, какво мислите за гласа му?

Обращение Президента Владимира Путина 18.03.2014 г.

Тъндър, може би си права. Гова е тембърът на повечето мъже, с които съм била, както казах в началото. Които са ме привличали, де, не, че съм била с толкова много  :85:
« Последна редакция: Април 12, 2014, 10:07:26 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #129 -: Април 12, 2014, 09:47:08 pm »
Испанският е такъв - наперен. Аз не съм. Произношението им е такова, отварят звуците и думите. По-лесно е от английския. Него не мога го докарам. Френски не знам, само се бъзиках. Предупредих, че в записа няма достоверна информация.

Веско, на твоите години съм (отговарям така, за да не се разкривам пред целия форум). Когато се мъча да говоря ingles, свалям тембъра надолу да звуча по-дрезгаво и ниско, но и това не помага колкото би ми се искало.

Планети: Меркурий на АС, във Водолей, в секстили с Уран и Луна в Стрелец на МС. Венера в Козирог, квадратирана от все малефично под небесата.

Ей, благодаря ви за милите думи! Muchas gracias a todos!

Апропо турски. Актьорът, който играе Джаро, много добре говори турски. Все едно го е учил или му е роден. Затова му свалям шапка. Другите български актьори в сериала, които се правят на турци, не го докарват. То и аз не бих го докарала, сакън, но Билалов се справя супер добре.
« Последна редакция: Април 12, 2014, 09:49:39 pm от Mirabella »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #130 -: Април 12, 2014, 09:49:16 pm »
Испанският е такъв - наперен. Аз не съм. Произношението им е такова, отварят звуците и думите. По-лесно е от английския. Него не мога го докарам. Френски не знам, само се бъзиках. Предупредих, че в записа няма достоверна информация.

Веско, на твоите години съм (отговарям така, за да не се разкривам пред целия форум). Когато се мъча да говоря ingles, свалям тембъра надолу да звуча по-дрезгаво и ниско, но и това не помага колкото би ми се искало.

Планети: Меркурий на АС, във Водолей, в секстили с Уран и Луна в Стрелец на МС. Венера в Козирог, квадратирана от все малефично под небесата.

Ей, благодаря ви за милите думи! Muchas gracias a todos!

Въздушен, ясен глас без бленда.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #131 -: Април 12, 2014, 09:50:25 pm »
Мирабелке, гласът ти е супер и испанският ти отива :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #132 -: Април 12, 2014, 09:54:30 pm »
Ами според мен мъжката ти версия междудругото така би звучала. Пак има нещо звънливо в глава му, както е мъж.  :012: В дълбочина също е подобен на твоя, явно намираме потвърждение, че има някаква взаимовръзка между тези, които харесваме и собствения ни глас.  :012:


Цитат
явно намираме потвърждение, че има някаква взаимовръзка между тези, които харесваме и собствения ни глас.   

Thunder,аз харесвам глас противоположен на моя-плътен ,успокояващ,леко дрезгав,мелодичен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #133 -: Април 12, 2014, 09:58:07 pm »
Женски глас, този на Наташа много ми харесва-ретро Меркурий в Риби, съвпад Марс, квадрат Уран, секстил Луна

Natasha St-Pier & Anggun - Vivre D'Amour (Official Music Video)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #134 -: Април 12, 2014, 09:59:30 pm »
Рени, благодаря! :)  Моят глас, пропуснах да кажа, поне колкото се чувам като говоря, не е толкова плътен,  колкото излиза на записващи устройства, не знам от къде идва разликата, може и аз да не се чувам правилно, знам ли. Приемам, че каквото записва техниката, вероятно е правилното.  :012: :012: :012:

Иначе тъкмо мислех пък някакви теории за еднаквите вибрации и привличането между тях, но явно трябва да се направят още проучвания. ;)