Автор Тема: Гласът - привличащ и отблъскващ  (Прочетена 58718 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #345 -: Август 09, 2014, 04:28:29 pm »
Когато е налице Слънце във везни, като при мене, тогава овчата Луна е подчинена на повелите на Слънцето и няма как да си вири много рогата
А специално съвпадът на Сатурн с Луната е много благоприятен аспект- помага на Луната да изчисти стари емоционални травми и да продължи напред
Имаш си тронов Марс поне, а това Слънце противоречи на целия ти хороскоп сигурно.  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #346 -: Август 09, 2014, 05:35:26 pm »
Имаш си тронов Марс поне, а това Слънце противоречи на целия ти хороскоп сигурно.  :017:
Аз това не съм го написала конкретно за мене, така е написал Грант Леви в книгата си, където подробно е описал Луната във всеки знак и за Луна в овен е написал, че единствено в комбинация със Слънце везни не проявява буйния си нрав, защото е длъжна да изпълнява повелите на Слънцето във везни, което има нужда от хармония и мир по света  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #347 -: Август 09, 2014, 06:22:20 pm »
В семейството ми има Везни,но е нормално при кръвни роднини да се прибират рогцата-от любов така.
Има се предвид Слънце везни в натала на човек, който е с Луна в овен, а не Слънцето на човек от семейството

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #348 -: Ноември 18, 2015, 07:48:24 pm »
Не се въздържах и пускам натала на един(както се оказа) всеобщ любимец във форума. 

https://www.youtube.com/watch?v=FqmbW8zCePE
« Последна редакция: Ноември 19, 2015, 02:44:44 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #349 -: Ноември 18, 2015, 08:18:56 pm »
Тази година, мисля Уран беше пуснала една песен на Ленард Коен и ,въпреки че не слушам подобна музика, веднага усетих един от най-чувствените  мъжки гласове и го слушах пак.Не откривам няква синастрична симпатия, ама е омагьосващ. https://www.youtube.com/watch?v=G7NA3ah_cRY

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #350 -: Ноември 18, 2015, 08:36:22 pm »
В зависимост от музикалния стил и гласът може да звучи различно. Но рядко се срещат вокални данни, които покриват широк диапазон от стилове. Ето, например, Леонард Коен има Луна в Риби в опозиция с Венера/Нептун - бива го като изпълнител на балади, на по-нежна, бавна и мелодична музика. При рок и метъл изпълнителите има подчертан малефичен акцент в картите. Всъщност подобното привлича подобно - вижте си синастриите с любимите изпълнители и най-вече какви доминанти и планетни акценти повтарят от вашата карта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #351 -: Ноември 18, 2015, 08:43:04 pm »
В зависимост от музикалния стил и гласът може да звучи различно. Но рядко се срещат вокални данни, които покриват широк диапазон от стилове. Ето, например, Леонард Коен има Луна в Риби в опозиция с Венера/Нептун - бива го като изпълнител на балади, на по-нежна, бавна и мелодична музика. При рок и метъл изпълнителите има подчертан малефичен акцент в картите. Всъщност подобното привлича подобно - вижте си синастриите с любимите изпълнители и най-вече какви доминанти и планетни акценти повтарят от вашата карта.

сега погледнах моята любимка - Уитни Хюстън - и, ооо, отново датата 9 август - абонирана съм за нея  :d030: :d030:

иначе, астрологично .... само нейния СЛВ в/у моя Асц, и естествено, нейно Слънце в/у мой Марс в Лъв ( 2 гр орбис)

на този сайт някой е разглеждал картата и живота ѝ астрологично

http://astro-svqt.blogspot.bg/2012/02/blog-post_26.html

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #352 -: Ноември 18, 2015, 08:51:47 pm »
Сигурно ще се учудите, но нямам любим изпълнител. Много трудно бих разбрала някой фен. Дори през тийн годините, когато повечето ми приятелки и съученички/състудентки се захласваха по разни популярни изпълнители, аз оставах дистанцирана.

От време на време се захласвам по разни музикални стилове, но като цяло без изразени категорични предпочитания. Слушам музика, каквато намеря и с нещо ми допадне, стилът и изпълнителят не е важен. И няма значение дали е комерс или нещо не толкова популярно.

Така че няма с кого да си правя и виртуална синастрия.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #353 -: Ноември 18, 2015, 08:52:19 pm »
Аз имам няколко сериозни съвпада с Джеймс и не съм обективна за него като талант ;).Въздейства ми изключително силно.
Венера на моята ЛФ
Юпитер върху стелиума
Марс върху Плутон
Нод Ос върху асц/дсц
Луна върху моя ДСЦ
Нептун(+Лилит) върху моя К5

Коен ме депресира-има Плутон съвпад с моя асц и "вражески" ретро Уран върху моята Луна.Но   мога да съм обективна и да потвърдя,че наистина гласът му е чувствен.Бягам далече от него.  :08:

много сериозни съвпади ...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #354 -: Ноември 18, 2015, 08:56:54 pm »
Слънцето и Асц на Ленърд са в точен свъпад с моят Меркурий, който при мен е у8, имаме и съвпад на нодалната ос  :)
Аз имам Луна в 12 и Слънце в Риби, пък той Луна в Риби опозе Нептун може и тук да си пасваме :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #355 -: Ноември 18, 2015, 09:01:25 pm »
Нямам и любим актьор/актриса, нито любима известна личност. Не мога да си създавам идоли.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #356 -: Ноември 18, 2015, 09:02:37 pm »
Може би защото ти самата не би искала да си известна личност и затова. Струва ми се, има логика, нали?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #357 -: Ноември 18, 2015, 09:04:55 pm »
Защо да има логика? Това означава ли, че всеки, който има по-изразени предпочитания, вътрешно копнее за известност?

Но наистина не мога да си представя да съм под светлината на прожекторите, аз дори пред аудитория не мога да говоря, панирам се.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #358 -: Ноември 18, 2015, 09:07:56 pm »
Аз имам много любимци, ако трябва да си правя синастрия с всички, като се почне от Орфей през Паганини, та до сто дузини нептунови изчадия от средата на ХХ век насам.. Всъщност предполагам че са нептунови щото хич не са били трезвеници покойните ми любимци ;D

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #359 -: Ноември 18, 2015, 09:08:58 pm »
Е какво лошо има човек да няма любим изпълнител/група? На мен ми звучи адски скучно да слушаш само един стил. При мен такова нещо няма, музикален хамелеон съм  :012: