Астрология. Езотерика > Мистика

Телепатия-практика

<< < (90/90)

Ребека:

--- Цитат на: starinthenightsky в Март 03, 2021, 07:06:19 am ---Телепатията е вид комуникация, само че на несъзнателно ниво и основно е въпрос на някаква чуваемост на инстинктивно ниво.

Ребека, ти можеш да ми кажеш че си мислиш за нещо, а де факто да те вълнуват първостепенно други неща. Мисълта и съзнанието са чиста енергия, думите може да са преиначени, подвеждащи и лъжовни. Това малко като хорарите. Питаш нещо, а криеш истинските си мотиви.     Така е абсолютно съм съгласна  .                                                                           

--- Край на цитат ---

Корея:
Наскоро попаднах на канала на Боян някой си, занимава се с Таро, гледане на кафе, обикновено има три варианта и ти избираш единия.
Никога не съм чувала по- точно тълкуване на конкретната ситуация при мен, направо изтръпнах, докато слушах и изгледах повечето му видеа.

Рени:

--- Цитат на: Корея в Март 03, 2021, 10:28:35 am ---Наскоро попаднах на канала на Боян някой си, занимава се с Таро, гледане на кафе, обикновено има три варианта и ти избираш единия.
Никога не съм чувала по- точно тълкуване на конкретната ситуация при мен, направо изтръпнах, докато слушах и изгледах повечето му видеа.

--- Край на цитат ---

Той  е с водна Луна и активен 12-ти дом. :)

Корея:
Такива специфични детайли и подробности споменава този човек, че чак си мисля, че не попаднах на него случайно.
Като гледам коментарите под видеата, има и други, които са учудени от способностите му. Не са само общи приказки, има талант това момче определено.

akruks:

--- Цитат на: starinthenightsky в Март 01, 2021, 06:58:16 pm ---Да повдигна темата. По Слънце в Риби. Желаещи за телепатична връзка ?

--- Край на цитат ---
телепатка не знам дали съм, имам силно шесто чувство, което не винаги слушам, имам някаква връзка с малката дъщеря- усетили сме го и двете, че мислим за едно и също нещо по едно и също време, макар на хиляди километри една от друга, тя е с три водни планети в 12д , АС и К12 в Скорпион, Слънцето ь е в 11д на градус от К12, аз пък с Уран и Плутон в 12д, като Плутон У3 е на АС
с карти Ленорман съм си гледала преди няколко години онлайн, всичко беше точно, според ситуацията при мен тогава...

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия