Автор Тема: Телепатия-практика  (Прочетена 71786 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Телепатия-практика
« Отговор #435 -: Август 26, 2014, 03:27:54 pm »
Да казвам ли или да чакам другите? :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия-практика
« Отговор #436 -: Август 26, 2014, 03:28:56 pm »
Да казвам ли или да чакам другите? :)
Казвай, че то като мине време май не може да се усети къде си била  :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Телепатия-практика
« Отговор #437 -: Август 26, 2014, 03:30:43 pm »
Казвай, че то като мине време май не може да се усети къде си била  :012:

Ех добре :)
Бях на фризьор да се подстрижа леко :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Телепатия-практика
« Отговор #438 -: Август 26, 2014, 05:09:10 pm »
Само аз и нещото, което държа! а познай де  :043: :043: :043:

А аз за летящо розово слонче си помислих... ако си имаш някъде тайна градина с трева  ;D :d030:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Телепатия-практика
« Отговор #439 -: Март 01, 2021, 06:58:16 pm »
Да повдигна темата. По Слънце в Риби. Желаещи за телепатична връзка ?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Телепатия-практика
« Отговор #440 -: Март 01, 2021, 09:18:06 pm »
Аз,ама не знам дали съм читава ,защото снощи пийнах едно малко уиски и после не съм спала цяла нощ от мигрена,продължила до преди малко  :) Какво да правим

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Телепатия-практика
« Отговор #441 -: Март 02, 2021, 02:58:09 pm »
Достатъчно е да проявиш отношение. За целта на практичната телепатия използвам Ленорман т.е. интуиция по поръчка.

Спорове около имуществени въпроси, недвижима собственост. Емоционално си напрегната. Чувстваш се притисната. Конфликт на интереси. Очакваш някакво обаждане, предложение, което да съдейства за разрешение на метафорично казано затлачена ситуация.


AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Телепатия-практика
« Отговор #442 -: Март 02, 2021, 10:31:59 pm »
Да повдигна темата. По Слънце в Риби. Желаещи за телепатична връзка ?
Супер тема! Аз желая телепатична връзка, на кой канал да се включа? От известно време меркабата ми се активира.
« Последна редакция: Март 02, 2021, 10:33:48 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Телепатия-практика
« Отговор #443 -: Март 02, 2021, 11:23:12 pm »
О, Стар сега видях ,че си писала. Много интересно с тази практична телепатия с Ленорман  :o Ще се възползвам в бъдеще.. Иначе, ако знаех какъв е метода, щях да обърна внимание на чувствата и мислите си тогава. По принцип съм напрегната, има затлачени теми в битието ми ,отвъд моето усилие за подобрение сега. Имуществени неразрешени въпроси и конфликт на интереси има в някаква степен, но не са ми фокусна тема за самотормоз номер 1  :) Като цяло , може би си усетила вярно тенденцията ,за конкретният момент- не помня какво мислех. А и очаквах да си пращаме някакви представи ,визуализации и да се разберем кой приема ,кой предава .

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Телепатия-практика
« Отговор #444 -: Март 03, 2021, 07:06:19 am »
Телепатията е вид комуникация, само че на несъзнателно ниво и основно е въпрос на някаква чуваемост на инстинктивно ниво.

Ребека, ти можеш да ми кажеш че си мислиш за нещо, а де факто да те вълнуват първостепенно други неща. Мисълта и съзнанието са чиста енергия, думите може да са преиначени, подвеждащи и лъжовни. Това малко като хорарите. Питаш нещо, а криеш истинските си мотиви. Телапатията е естествен нецеленасочен процес и единствения начин за мен да осъществя телепатична връзка целенасочено, е да си материализирам, канализирам интуицията чрез Ленорман. Око да види, ръка да пипне. Чрез колода, която ме грабва. Значи би била добър приемник за моята интуиция. Нецеленосочено, ако има отношение мога да разбера какво мислиш, но подобна телепатия не сработва когато искам. Случва се, тогава когато си реши. И не винаги осъзнавам, че съм установила телепатична връзка и успявам да я разгранича в общия мисловен поток, но се изразява в някаква синхроничност. В мисловният ми поток намира място някаква мисъл, за нещо, което другия си е помислил и направил. Синхронично е отправил и има някакво отношение към мен.

Други помощни средства, които съм използвала са една програма със звуци на природата. На техен фон размествам колодата, медитирам над твоя коментар, маймунката с цвете като аватар и името Ребека.
Мога и без карти, но на първо четене не ми хрумна нищо, което да хвана като като насочващо, открояващо се.
« Последна редакция: Март 04, 2021, 06:15:54 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Телепатия-практика
« Отговор #445 -: Март 03, 2021, 10:28:14 am »
Телепатията е вид комуникация, само че на несъзнателно ниво и основно е въпрос на някаква чуваемост на инстинктивно ниво.

Ребека, ти можеш да ми кажеш че си мислиш за нещо, а де факто да те вълнуват първостепенно други неща. Мисълта и съзнанието са чиста енергия, думите може да са преиначени, подвеждащи и лъжовни. Това малко като хорарите. Питаш нещо, а криеш истинските си мотиви.     Така е абсолютно съм съгласна  .                                                                           

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Телепатия-практика
« Отговор #446 -: Март 03, 2021, 10:28:35 am »
Наскоро попаднах на канала на Боян някой си, занимава се с Таро, гледане на кафе, обикновено има три варианта и ти избираш единия.
Никога не съм чувала по- точно тълкуване на конкретната ситуация при мен, направо изтръпнах, докато слушах и изгледах повечето му видеа.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия-практика
« Отговор #447 -: Март 05, 2021, 08:29:57 pm »
Наскоро попаднах на канала на Боян някой си, занимава се с Таро, гледане на кафе, обикновено има три варианта и ти избираш единия.
Никога не съм чувала по- точно тълкуване на конкретната ситуация при мен, направо изтръпнах, докато слушах и изгледах повечето му видеа.

Той  е с водна Луна и активен 12-ти дом. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Телепатия-практика
« Отговор #448 -: Март 05, 2021, 09:32:36 pm »
Такива специфични детайли и подробности споменава този човек, че чак си мисля, че не попаднах на него случайно.
Като гледам коментарите под видеата, има и други, които са учудени от способностите му. Не са само общи приказки, има талант това момче определено.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Телепатия-практика
« Отговор #449 -: Март 09, 2021, 02:00:25 pm »
Да повдигна темата. По Слънце в Риби. Желаещи за телепатична връзка ?
телепатка не знам дали съм, имам силно шесто чувство, което не винаги слушам, имам някаква връзка с малката дъщеря- усетили сме го и двете, че мислим за едно и също нещо по едно и също време, макар на хиляди километри една от друга, тя е с три водни планети в 12д , АС и К12 в Скорпион, Слънцето ь е в 11д на градус от К12, аз пък с Уран и Плутон в 12д, като Плутон У3 е на АС
с карти Ленорман съм си гледала преди няколко години онлайн, всичко беше точно, според ситуацията при мен тогава...