Автор Тема: Най-добра позиция на слънцето по отношение на елемента  (Прочетена 19572 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 06:10:56 pm от Ali_Lun »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Слънцето е най - силно в огнените знаци. ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Ах..щях да ти отговоря есенциално, ако можех правописно да прочета...а сега..

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Елемента(рно) Слънце не е позиция ,а отношение .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Искам да чуя мнения по този въпрос.
----------------------------

в края на ей това изречение много ми липсват трите удивителни, честно ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
в края на ей това изречение много ми липсват трите удивителни, честно ;)
Сладурана :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Удивителни, въпросителни - все тая  :)

Казусът какъв е - къде Слънцето свети най-ярко?  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Огнено Слънце, свързано по някакъв начин със силен земен елемент из другите неща на картата за мен е най-хубавата комбинация. Има одухотвореност, решителност, базовите качества на Слънцето, има хъс и амбиция то да се види. Но със земя ... нещата придобиват и практически оттенък и са по-обмислени, с по-малко движения повече неща се постигат. Иначе само огнено Слънце ... не се страхува да прави много движения и понякога разхода му на енергия отива за ненужни неща.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Всеки елемент си е различен като качества и негативи ... Не могат да се класифицират, това са глупости. :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Като за начало - ъглово Слънце  :29:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Като за начало - ъглово Слънце  :29:
Абе, Слънце в 7 дом не вярвам да е добро положение за Слънцето, но за първи и десети съм съгласен, стига да не е отслабено като знак и аспекти - тогава комплексите и негативите на Слънцето стават много явни за другите. :72:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Ali_Lun,ти  си написал отговорите  на въпросите  си по темата  в профила си ,като мото ?!?

Ето ти още информация :книга -1,стр,168 ,книга 2 -стр,16,стр,34 и стр.267, книга 3-стр,5,89 и така до по-следващата. :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Абе, Слънце в 7 дом не вярвам да е добро положение за Слънцето, но за първи и десети съм съгласен, стига да не е отслабено като знак и аспекти - тогава комплексите и негативите на Слънцето стават много явни за другите. :72:

4 дом за Слънце също не е много очарователен според мен. Като в кучи .... . Върви си го търси това Слънце в тъмното и успех.  :012: :012: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
То Слънцето ще е хванало корени вкъщи - не може да живееш в саксия и да грееш като Слънце. Съгласен съм с теб. ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
То Слънцето ще е хванало корени вкъщи - не може да живееш в саксия и да грееш като Слънце. Съгласен съм с теб. ;D

Как се изразява ,(в)живява Слънце в 4-ти дом ,според теб ,какъв е темперамента на притежателя му ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“