Автор Тема: Най-добра позиция на слънцето по отношение на елемента  (Прочетена 19593 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Времето е твърде ценно, за да го губя в заяждане.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Този кръст ми е върху планети и възли от месеци,при това в 4те ъгъла.Само във Везни има бърза подвижност,но трзСЛВ ми е върху планета.Знаете ли какво-свикнало се е на напрежението и то е рутинно,за това ми се струва,че транзитите все още  спят.  :)
да но днес и двете светила го активират-луна везни слънце в рак

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Дами-Дракониада и Thunder,защо гледате на Скорпиона ,само  в жилото  му ,той е  и (без)гръбнак ?!?  (По)чукайте и ще ви отвори Орелът. :)

На теория ги знам тези орли и паяци и какво ли още не, на практика казвма, че не съм ги виждала, Рени. Сега тука гледам, че един екземпляр пък показва някаква голяма емоционална ранимост, за хора, които почти не познава. Още един пирон в ковчега.  :d030: :d030: :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Дано не е поредният социален експеримент.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
На теория ги знам тези орли и паяци и какво ли още не, на практика казвма, че не съм ги виждала, Рени. Сега тука гледам, че един екземпляр пък показва някаква голяма емоционална ранимост, за хора, които почти не познава. Още един пирон в ковчега.  :d030: :d030: :d030:

Дай (им) си малко време и опит ,за да дадеш шанс на страстите си да те обсебят ,после да изгориш от студ и тогава да видиш истината.Всички имаме Скорпион /Плутон в натала си -къде повече,къде по-малко,къде видимо,къде винено.Ето сега Сатурн подготвя почвата за Уран-живот и здраве,нека пак да се върнем по темата ,след 4-5 год. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
А, Рени, минах през прогресивната Луна в Скорпион, тя мина даже през наталния Плутон, минах през опозицията на нат. Слънце - тр. Плутон и какви ли не Плутонови дивотии - наистина имаше страсти, но до такива невероятни, изперкали предели така и не достигнах и не ми се и иска да достигам, това за мен наистина гранични с някакво състояние, което клинично трябва да се лекува. Мнението ми за Скорпион като знак беше доста по-високо преди да премина през това. Сега смятам, че тези хора са толкова емоционално обсебени, че сами се давят в собствените си води в повечето случаи до толкова, че наиситна не се замислят кое е правилно да се направи, затова винаги следват страстите си. Аз си излязох от засиления Скорпио период сравнително невредима именно защото се научих да различавам кое искам и кое трябва да се направи. При тези хора има само ИСКАМ, те го абсолютизират, превръщат го в трябва, а това са две коренно различни неща.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Thunder,но това е тяхната същност .
А ,според теб ,тази позиция на Слънцето добра ли е ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Не, както писах  в друг горен пост, това е предпоставка за мании и обсесии, които често са насочени към външни обстоятелства. Слънцето по своята същност е вътрешна сила, която е толкова силна, че изгрява навън, но утвърждението на силното слънце не идва от обстоятелствата отвън. Освен това, като всички водни зодии, Скорпионите са склонни към всякакви форми на несигурности и паранои, които също принципно пречат на адекватна реализация на Слънчевия принцип.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Не, както писах  в друг горен пост, това е предпоставка за мании и обсесии, които често са насочени към външни обстоятелства. Слънцето по своята същност е вътрешна сила, която е толкова силна, че изгрява навън, но утвърждението на силното слънце не идва от обстоятелствата отвън. Освен това, като всички водни зодии, Скорпионите са склонни към всякакви форми на несигурности и паранои, които също принципно пречат на адекватна реализация на Слънчевия принцип.

При теб под каква форма се изразяват тези паранои и несигурност и съответно как или с какво компенсираш същите ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Ох не питай за моите, какви ли не глупости са. Веднага като изляза от къщи мога да се заловя за нещо и да се филмирам за него. Просто с времето съм се научила да не следвам толкова инстинкта "бягай", колкото "защитавай се" и "направи това, което трябва да се направи". И въпреки всичко, покрай тия налудни идеи съм си изпуснала и някои добри шансове и като цяло, действам когато съм притисната в ъгъла от обстоятелствата, иначе не. .   :012: С минаването на прогресивното слънце в Лъв след някоя друга годинка се надявам да култивирам повече сигурност и да действам с по-голям замах.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Така споделено,разбирам че, огънят и земната Луна при теб ,дават възможност да не изпадаш в крайности (присъщи за водната стихия) ,а да изразяваш Слънцето във воден елемент като в една добра позиция-харесва ми. :clap: :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Емоционално в крайности - не се сещам да съм изпадала или са били някакви минимални моментчета. За сметка на това реакциите ми са много колоритни, преекспонирани - заради този стелиум в Лъв, може би, в повечето случаи, като отреагирам и веднага след това се чудя защо, аджеба, сама си усложнявам ситуация, която изобщо не е сложна и даже нямам нужда да я усложнявам.  :012: :012: :012: