Автор Тема: Най-добра позиция на слънцето по отношение на елемента  (Прочетена 19577 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
В 4 дом би могло да има скрито влияние, или просто-манипулативно.

Кога и защо ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Не забравяйте и благото на народа

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
А Слънцето в 10 дом дава ли винаги пробивни и успели в кариерата хора?
По мое мнение такива хора умеят да светят ярко и често да бъдат над другите.

Понякога дава нагли и арогантни - например в напрегната конфигурация с Марс и Плутон.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Кога и защо ?
Ти ще кажеш по-добре, ако ти се споделя естествено. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Ти ще кажеш по-добре, ако ти се споделя естествено. ;)

Да ,слънчевият ми знак не се "вижда" ,за сметка на Луна,но аз съм "видима "; манипулативна доколкото съм жена. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Манипулативна не е лоша дума непремено.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
За мен също,аз си имам свой прочит ,отношение към думите и тяхното значение ,импониращи на моя темперамент. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
При мен Слънцето е в 4 дом, на 3 градуса от ИЦ, 0 и нещо градуса везни - приказка отвсякъде (а за аспектите да не коментирам) :) - ами, никога не съм имала желание да живея в чужбина, въпреки всичките безброй възможности :), много ми се иска да имаме сплотен род, но то не се получава, каквото и да правя (е, по празници някакси го докарвам с братовчедки и лели, но с най-близките ми ... йок). Наистина хвърлям доста усилия за мястото, което уж смятам за дом (то не е това, където живея, ама аз си имам и мерк в 4 дом), и с времето се получи така, че имам някаква власт, така да се каже и то е предимно заради парите, които съм спечелила и възможността, която имам, за да помагам на близките си ( Сл е У2).

Това за "по-добре във втората половина на живота ... ами вече съм на 48г ... и нещо не ми изглежда точно така, ама може и да греша. По-точно, не ми предстоят много леки астрологични прогресии и транзити и нямам идея как точно ще се получи това "по-добре". Но след 40г се засили "търсенето на корените - коя съм, полека започвам да стъпвам на земята, че досегавсе бях във въздуха .... та ще видим какво ще излезе накрая. :)

Ако имате още въпроси за тази прекрасна слънчева позиция - давайте :) - че аз не знам, какво точно да опиша ... само не ми говорете за антики и колекции на старинни предмите - не понасям старинни неща, но уважавам традициите. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Хепи, сори ако нещо неадекватно, не изчетох всичко по темата, но за "втората" и "третата" половина от живота-трициплетните управители на асц в случая могат да дадат прилична информация

Happy58

  • Гост
Хепи, сори ако нещо неадекватно, не изчетох всичко по темата, но за "втората" и "третата" половина от живота-трициплетните управители на асц в случая могат да дадат прилична информация

Папи, благодаря ти за съвета, но до това още не съм стигнала - в смисъл ... даже не знам откъде да започна, за да го анализирам, но ще го имам впредвид за анализ .... споделих всъщност, за да ви дам обратна връзка по темата ... ЛЗ все още ми влияе и съм в доста критично състояние, мозъкът ми също не работи съвсем добре .... карам я на "автопилот", с помощта на валерианче сутрин и вечер. Това ми е проблема за момента ... съжалявам, няма да мога да участвам с разсъждения, само с факти ...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Как така в критично състояние? Ако е за лекар-тичай де...

Happy58

  • Гост
Как така в критично състояние? Ако е за лекар-тичай де...

аа, не, не ... не е за лекар .. по луната е ...емоциите и нервата са ме хванали здраво :), сатурн и той сега на заден ход подновява аспекти ... ще се справя, просто обяснявах, защо не съм адекватна за нормален разговор :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Happy,Луна и Венера при теб ,комбинират ли подходящо дреха и аксесоари ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Happy,Луна и Венера при теб ,комбинират ли подходящо дреха и аксесоари ?!?  :)

Не разбирам добре въпроса - има два варианта - Луна влияе на друха+аксесоар, венера пак така, или пък Луна върху дреха, а Венера върху аксесоар. То ... като се замисля ... Луна козирог, Венера Дева .... разликата не е особено голяма :) И определено не се чувствам комфортно в нещо модерно, прекалено женско, крещящо, набиващо се ... предимно удобно, стилно задължително, донякъде делово, но винаги присъства нещо женско - или високи токчета, или къса пола :), или коприна/сатен. Аксесоари - обожавам качествени шалове и златни бижута (ама те са ми постоянни). Друго освен злато едва ли ще сложа вече - опитвала съм на младини, но не ми е комфортно.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Happy,Луна и Венера при теб ,комбинират ли подходящо дреха и аксесоари ?!?  :)

то за всяка Луна и Венера тяхната си комбинация е "подходяща", не знам някой да си признае, че се носи кичозно и без стил.
De omnibus dubitandum est