Автор Тема: Срещи на участниците от форума  (Прочетена 31521 пъти)

Happy58

  • Гост
Срещи на участниците от форума
« -: Май 01, 2014, 09:27:25 am »
Не видях във форума темичка, в която евентуално да се организират срещи на участниците в отделните градове. Защо така досега не е направено? Нямате ли желание за такива мероприятия?

Аз лично живея в София и с удоволствие бих се срещнала с тези, които желаят. Даже по тези почивни дни може да се организира нещо за тези, които не пътуват. Какво ще кажете?

Happy58

  • Гост
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #1 -: Май 01, 2014, 01:17:28 pm »
Верно - 18 разглеждания до момента и никакъв отговор .... много страхливи и срамежливи хората тук :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #2 -: Май 01, 2014, 01:20:28 pm »
С някои от съфорумците се познаваме и сме се срещали, а извън града нямам възможност да пътувам, освен ако не е някъде по крайбрежието. След определени събития страня от такива срещи, рядко създавам близки познанства във виртуала.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #3 -: Май 01, 2014, 01:46:22 pm »
Защо трябва да е тя? Нямах предвид нея.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #4 -: Май 01, 2014, 01:51:01 pm »
Весо, ставаш много любпитен  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #5 -: Май 01, 2014, 02:28:38 pm »
С някои от съфорумците се познаваме и сме се срещали, а извън града нямам възможност да пътувам, освен ако не е някъде по крайбрежието. След определени събития страня от такива срещи, рядко създавам близки познанства във виртуала.

това наистина може да е основателна причина ... аз не съм имала досега такива проблеми от подобни срещи и не се сетих за тази причина. Жалко.

Но това не означава, че всички са разочаровани ....

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #6 -: Май 01, 2014, 05:58:35 pm »
Аз съм в Русе и към момента нямам много средства, нито време да мърдам нянякъде, иначе съм се виждала с Вещера. Лятото, живот и здраве, се надявам дори и да мръдна някъде - я София, я по крайбрежието, ей така за разходката, и с удоволствие бих се видяла с хората, които са там. Онлайн запознанства  рядко са ме разочаровали, напротив, намирам много интересни хора. Не хванати от кол и въжИ като повечето, с които си в една среда (учебна, работна) или някакви тотални мърльовци, за които общ приятел си мисли, че за очарователни ... ами наистина някой, който като му четеш мненията, можеш да разбереш що за човек е. С повечето близки хора в живота ми така съм се запознавала, наистина има 1-2 изключения.  ;)

Happy58

  • Гост
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #7 -: Май 01, 2014, 06:13:38 pm »
моето предложение беше да се срещат хора от отделните градове .... примерно, тези от Русе да се срещат в Русе, тези от Пловдив - в Пловдив. Ние в София може и да отскочим до бояна или Симеоново .... нали СЗ беше с привкус на Меркурий :)

Иначе, аз лично, с удоволствие бих приела предложение да отскоча до някой град в българия, на разходка - за 1-2 дни и да се срещна там с някой, който има желание. И до варна мога да се замъкна :) .. ивало хубави хотели с басейни с минерална вода :) Ама като стане по-топличко, че сега много ги духа там вятъра :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #8 -: Май 02, 2014, 12:35:45 pm »
Happy,аз живея в "идеалният " център на България ,така че когато ти се  пътува и имаш настроение -заповядай ,ще ми бъде приятно да се видим ,както и с всеки друг . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #9 -: Май 02, 2014, 12:52:44 pm »
като им четох напреди коментарите в другия форум след подобни срещи- кой кого свалял, кой се напил и го изпращали със служебния джип- не, благодаря!
То няколко снимки пратих тук на лични, като се изфуках, че сама съм си оплела блузката и после плетения пуловер се вееше из форума като синоним на селяния, та какво остава на живо да се срещна с подобни дами- за едната от тях носът ми бил голям и не подхождал на асцендент в дева, за друга пък съм се изкарвала младолика на приказки, а не съм изглеждала такава на снимка, така че мерси! Бих се срещнала само с хора, които са спечелили доверието ми, за останалите съм "акрукс"

Happy58

  • Гост
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #10 -: Май 02, 2014, 12:53:50 pm »
Happy,аз живея в "идеалният " център на България ,така че когато ти се  пътува и имаш настроение -заповядай ,ще ми бъде приятно да се видим ,както и с всеки друг . ;)

това да не е някъде Сопот/Карлово/Калофер? Или сега ще си покаже, че не съм била толкова учена по география едно време :)

Happy58

  • Гост
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #11 -: Май 02, 2014, 12:56:00 pm »
като им четох напреди коментарите в другия форум след подобни срещи- кой кого свалял, кой се напил и го изпращали със служебния джип- не, благодаря!
То няколко снимки пратих тук на лични, като се изфуках, че сама съм си оплела блузката и после плетения пуловер се вееше из форума като синоним на селяния, та какво остава на живо да се срещна с подобни дами- за едната от тях носът ми бил голям и не подхождал на асцендент в дева, за друга пък съм се изкарвала младолика на приказки, а не съм изглеждала такава на снимка, така че мерси! Бих се срещнала само с хора, които са спечелили доверието ми, за останалите съм "акрукс"

лелеее, какви са тези изпълнения?????  :57: :57: - то верно след такива неща човек няма да му се иска ... абе големи хора сме ... а и уж се занемаваме с такава наука, която въобще не би трябвало да предполага такива постъпки ....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #12 -: Май 02, 2014, 01:02:29 pm »
Акрукс, не вярвам оня статус от ФБ да е бил намек за някой конкретно. Аз например въобще не знаех, че умееш да плетеш. Да се коментира външният вид на някой и как е дошъл облечен на някоя астро среща - това е приказка за хора, които си нямат други занимания.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #13 -: Май 02, 2014, 01:08:25 pm »
това да не е някъде Сопот/Карлово/Калофер? Или сега ще си покаже, че не съм била толкова учена по география едно време :)

ами да - направо 2 си заслужавам - :) значи към Габрово ще сме за центъра :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #14 -: Май 02, 2014, 01:16:26 pm »
ами да - направо 2 си заслужавам - :) значи към Габрово ще сме за центъра :)

Казанлък-в  " Долината на розите и тракийските царе" ,малко под Габрово. ;)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“