Автор Тема: Срещи на участниците от форума  (Прочетена 31525 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #15 -: Май 02, 2014, 01:21:03 pm »
Акрукс, не вярвам оня статус от ФБ да е бил намек за някой конкретно. Аз например въобще не знаех, че умееш да плетеш. Да се коментира външният вид на някой и как е дошъл облечен на някоя астро среща - това е приказка за хора, които си нямат други занимания.
коментарите във връзка с онзи статус се случиха малко, след като бях споделила снимките си на лични с тази, която  беше написала кратък коментар до The_One, от който ставаше ясно, че са ме коментирали- няма сега как да се види, защото точно този коментар е изтрит, пък и ми е все тая вече...
На мен друго ми е интересно, откъде го вади това самочувствие, след като тука беше писала, че е със спортна фигура, а гледам на нейните снимки е като превтасал козунак и огромното увиснало виме прелива от огромното деколте  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #16 -: Май 02, 2014, 01:24:47 pm »
Казанлък-в  " Долината на розите и тракийските царе" ,малко под Габрово. ;)

ха, в уикито пише за точка, някъде на 25гр под Габрово. Обаче Казанлък повече ми допада :) - а и аз съм родена там (но не съм живяла) :), в калофер имам рода, която лятото ще трябва да посетя .... идеално се подрежда :). И още една девойка е оттам - Eaglet май й беше ника.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #17 -: Май 02, 2014, 01:27:17 pm »
Хайде сега, да оставим хорското самочувствие - щом го имат някои, дано да е с покритие.  :)

А иначе винаги има вероятност след някоя среща или скъсяване на дистанцията с някой да тръгнат и такива коментари. Хората са различни и извън астрологията, която ни е събрала тук, се впечатляват от различни неща.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #18 -: Май 02, 2014, 01:45:11 pm »
Весо, не можеш да спреш хората да говорят. И понякога впоследствие казват това, което пред теб не биха казали. Тоя бил такъв, оня онакъв... Човек трябва да е изряден във всяко едно отношение, за да тръгва да коментира недостатъците на другите. Ама то лафът да върви, повечето изхождат от тоя принцип.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #19 -: Май 02, 2014, 01:58:59 pm »
Весо, хубаво е човек да е открит и искрен, но от друга страна като споделяш нещо на всеослушание, винаги рискуваш да станеш обект на коментар. А думите имат интересното свойство да бъдат изопачавани.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #20 -: Май 02, 2014, 02:01:36 pm »
Аз умея да грухтя - искате ли да ви пусна аудио файлче?  :19:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #21 -: Май 02, 2014, 02:01:45 pm »
ха, в уикито пише за точка, някъде на 25гр под Габрово. Обаче Казанлък повече ми допада :) - а и аз съм родена там (но не съм живяла) :), в калофер имам рода, която лятото ще трябва да посетя .... идеално се подрежда :). И още една девойка е оттам - Eaglet май й беше ника.

Супер.Happy,щом като имаш ангажимент в тази посока -заповядай  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #22 -: Май 02, 2014, 02:04:20 pm »
Бъзикам се, това беше към горния коментар, с добри чувства  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #23 -: Май 02, 2014, 02:11:37 pm »
Аз умея да грухтя - искате ли да ви пусна аудио файлче? 
А аз имам файлче от хъркането на моя мъж това лято  :D :D
понеже неговото хъркане не е типично бичене, а се изразява в "пуффф" и аз срещу него (будна) казвах "паф", и дъщерята ни направи запис на "влакчето"  :043:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #24 -: Май 02, 2014, 02:17:42 pm »
Аз умея да грухтя - искате ли да ви пусна аудио файлче?  :19:

Може канон: ти — "квик", аз — "грух" :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #25 -: Май 02, 2014, 02:19:41 pm »
Може канон: ти — "квик", аз — "грух" :29:

Или да направим състезание по хъркане, ама трябва да е по нощни доби  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #26 -: Май 02, 2014, 02:21:45 pm »
Еми ти решаваш, защото можем да те вземем за мезе.  :d030:

Тук не гоня рейтинг, а на палячовщина се радвам  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #27 -: Май 02, 2014, 02:54:00 pm »
Eми начин на изказ какво да правиш.  :043:
Нали не смяташ че си пъпа на света и нещо повече от който и да е от този форум и заради това е от по-специално значение за мен и цел на деня ми да търся начини да комуникирам с теб ?  Просто споделям мнението си.  :)
Моля ти се, далеч съм от това да си правя каквито и да е сметки за теб или други от форума, които не познавам, а доколкото познавам от написаните им коментари не са интригували интереса ми към тях!
Ти ми пишеш- аз ти отговарям, а мнението си запазвам за мен- мога да споделя само онази част от него, че в трети форум се засичам с теб и винаги ми остава трапчив вкус след досега ти до мен, но както Лили писа- въпрос на вкус!!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #28 -: Май 02, 2014, 03:09:52 pm »
Струва ми се, че личните несполуки и чувството на неудовлетвореност не са повод да се "тровим" взаимно в тоя или в друг форум. И на мен не ми е сладък животът и не върви според очакванията ми, но тук се старая да не го изкарвам върху другите... От време на време мрънкам, но за неща, които нямат връзка с форума - просто няма къде другаде да освободя това напрежение и ми прелива чашата.
« Последна редакция: Май 02, 2014, 03:21:47 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #29 -: Май 02, 2014, 03:20:39 pm »
Струва ми се, че личните несполуки и чувството на неудовлетвореност не са повод да се "тровим" вазимно в тоя или в друг форум. И на мен не ми е сладък животът и не върви според очакванията ми, но тук се старая да не го изкарвам върху другите... От време на време мрънкам, но за неща, които нямат връзка с форума - просто няма къде другаде да освободя това напрежение и ми прелива чашата.
Е, да-а, ама има хора, на които все някой друг им е крив за това, че не са се получили нещата както са искали и най-лесно е в интернет пространството да си излеят недоволството...
 скрит зад монитора е най-лесно както да се прави човек на велик, така и да омаловажава, подрива авторитета на човека отсреща