Автор Тема: Срещи на участниците от форума  (Прочетена 31520 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #30 -: Май 02, 2014, 03:24:49 pm »
Понякога има нужда и от обективен скепсис, някой да ни приземи, стига да не оставя горчиво-кисел вкус.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #31 -: Май 02, 2014, 03:39:14 pm »
Акрукс,

ма ти сериозно ли говориш, че някой ти се е подигравал на плетена блуза бе  :-\!?!?! Уважавам много хората, които могат да плетат. Аз само съм се пробвала и на първия ред на едно шалче като изпуснах бримка и дотам ми беше ентусиазма  :012:. Иначе мога да шия почти всичко дамско, но опре ли се до плетки и ми настръхва косъма. Миналата година си купих невероятна жилетка плетена на ръка и все още и се възхищавам. Ма то тва липсата на добър вкус по хората си ходи  :D :D :D... И може би тук е момента да се пофаля с това, че Кабала ми подари страхотен лилав шал и ръкавички, оплетени от нея, за миналия ми рожден ден  :38:.

Относно срещи на форума съм "за", който довтаса накъм Варна. Обаче наистина ако после ще последват разни дивотии, то по-добре да не би. Честно казано и от старите форуми се познавам лично с много хора и не съжалявам. Приветствам всички нови хора с отворени обятия стига да са честни в отношенията си  :).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #32 -: Май 02, 2014, 03:59:13 pm »
Аз за това не ходя по срещи - за да мога после спокойно да се хваля колко съм хубава, прекрасна, умна, богата и каквото още ми хрумне. :85: :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #33 -: Май 02, 2014, 04:03:41 pm »
Аз за това не ходя по срещи - за да мога после спокойно да се хваля колко съм хубава, прекрасна, умна, богата и каквото още ми хрумне.

И аз, защото реалността може да бъде доста жестока  :19:

Особено като си паркирам метлата  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #34 -: Май 02, 2014, 04:05:23 pm »
След полунощ се превръщам в тиква. :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #35 -: Май 02, 2014, 04:08:55 pm »
И аз гледам да се изнижа преди полунощ, че после като си изгубя цървула, принцът по миризмата ще ме познае  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #36 -: Май 02, 2014, 08:31:42 pm »
Акрукс,

ма ти сериозно ли говориш, че някой ти се е подигравал на плетена блуза бе  :-\!?!?! Уважавам много хората, които могат да плетат. Аз само съм се пробвала и на първия ред на едно шалче като изпуснах бримка и дотам ми беше ентусиазма  :012:. Иначе мога да шия почти всичко дамско, но опре ли се до плетки и ми настръхва косъма. Миналата година си купих невероятна жилетка плетена на ръка и все още и се възхищавам. Ма то тва липсата на добър вкус по хората си ходи  :D :D :D... И може би тук е момента да се пофаля с това, че Кабала ми подари страхотен лилав шал и ръкавички, оплетени от нея, за миналия ми рожден ден  :38:.

Относно срещи на форума съм "за", който довтаса накъм Варна. Обаче наистина ако после ще последват разни дивотии, то по-добре да не би. Честно казано и от старите форуми се познавам лично с много хора и не съжалявам. Приветствам всички нови хора с отворени обятия стига да са честни в отношенията си  :).
Вещичке, оплела съм десет неща за целия си 50-годишен живот досега, като за себе си само една блуза с разкошно цвете, една жилетка с финландска шевица, на мъжа ми една жилетка- това беше в началото на 90-91г, когато моят мъж работеше като дисководещ, а сестра ми и баща ми бяха починали- нощем ме беше страх да стоя сама, телевизията свършваше към 1ч и това ми беше спасението- докато се взирах в схемите да броя бримки да не си мисля за полтъргайста Кики. Другите блузи съм плела за моите момичета по тяхна поръчка и една пелена за количка оплетох преди няколко години за подарък на първата рожба на моя приятелка- това е, а ти си късметлийка с такава приятелка, която те е измайсторила ръкавички- това не съм пробвала досега  :)
И благодаря за поканата- ако се случи да съм във Варна някога ще се обадя да видя изделията ти, а и теб на живо  :-*

wind

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 16
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #37 -: Май 02, 2014, 08:40:02 pm »
Сериозно обмислям ако тенденцията се запази, да бъдат изтривани целите теми
Нека всички страдат заради единични его-та, така ще е справедливо

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #38 -: Май 02, 2014, 08:42:06 pm »
Akruks,задай си въпроса защо единствено само ти ,приемаш коментарите във форума ,лично насочени към теб ?!? Имаш достатъчно Венера/Везни в натала си ,значи думичката отношение ,не ти е чужда ,необходимо е ,просто да я ползваш по предназначение ,в посока към себе си и към другите.
Приемам,че правилно ще разчетеш коментара ми ,като за форум ,чиято форма обхваща, хора със сходни интереси в дадена област ,с интелигентно- закачлив тон .Благодаря .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #39 -: Май 02, 2014, 09:08:10 pm »
Akruks,задай си въпроса защо единствено само ти ,приемаш коментарите във форума ,лично насочени към теб ?!? Имаш достатъчно Венера/Везни в натала си ,значи думичката отношение ,не ти е чужда ,необходимо е ,просто да я ползваш по предназначение ,в посока към себе си и към другите.
Приемам,че правилно ще разчетеш коментара ми ,като за форум ,чиято форма обхваща, хора със сходни интереси в дадена област ,с интелигентно- закачлив тон .Благодаря .
Благодаря за препоръката, мила Рени ! Хубава вечер желая на теб и всички останали!
Извинете ме, че съм се родила с Венера и Слънце във везни- то друго нямам в този знак ;)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #40 -: Май 02, 2014, 09:49:21 pm »
Везни ама Луна в овен. ;D
В класа ми има две такива момичета с това положение и 2-те са някак остри, но в същото време леко неуверени и понякога избягват конфликтите(Слънце във везни), но като цяло тенденция им е да приемат нещата лично и да се палят.

За съжаление в класа ми има и едно момиче с овенска Луна и огнено Слънце в стрелец в съвпад с Плутон - съвпад с асц .... Нещо страшно е. ;D ;D Аз през ден се карам с нея ... А нейните дни приминават с ежедневни караници постоянно ...  :D

Хората около мен дето най - лично приемат нещата са с Луна в овен. :) 
« Последна редакция: Май 02, 2014, 09:50:59 pm от AzaZaeL »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #41 -: Май 02, 2014, 10:42:30 pm »
Ауу, Гаури, страшна си  :-*

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #42 -: Май 02, 2014, 10:44:58 pm »
Aз ви предлагам да организираме нещо като астрологическа конференция, семинар или колоквиум  на Форума. Да го обмислим и планираме поне половин, а може и повече година напред. Всеки от нас да инесе малък доклад по своя любима тема или въпрос,който би желал да обсъди с останалите на живо... Може и по нещо прочетено, дочуто и т.н. После може да  се видим и на малка почерпка, но не почерпката и кръчмата да са във фокуса на мероприятието.
Да бъде като научен форум, защото астрологията си е така или иначе наука... Ще извикаме и вестниците, ще пишат за нас, изобщо, да  придадем на срещата сериозност и конкретност в посока астрологи, а не лични взаимоотношения, както някои не знам защо бъркат...

Аууу, тази идея е страхотна! Из фейсбук има една група, която си организира такива срещи и "изиграват" и изобразяват различни астрологически неща - става нещо между игра, психология, астрология ... Просто си наемат някакво помещение и се организират ... :)

Та и тази идея с докладите и т.н много ми хареса, можем да си вземем някаква такава заличка. Можем даже да го организираме за лятото в някой морски град и да отидем и на плажа и т.н - да имаме някаква програма с различни дейности, които да направим, и астрологически, и не толкова астрологически.  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #43 -: Май 02, 2014, 10:45:06 pm »
За мен може ли да остане чисто физическата организация, хич не си се представям в ролята на лектор, иначе с удоволствие бих участвала в дискусиите, от които нещо разбирам (примерно в индийските-не) :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Срещи на участниците от форума
« Отговор #44 -: Май 02, 2014, 10:48:21 pm »
Нещо като лекциите на TED. Хе-хе.