Астрология. Езотерика > Съновник

Сънувах...

(1/751) > >>

Papy:
Че съм обула някакъв много широк панталон, на талията трябваше да се вързва, за да не падне :)
Вероятно означава, че съм се захванала с нещо, което не ми е по силите
М?

Lilla:
Онзи ден сънувах странен сън, по-скоро смешен, макар че никак не ми беше смешно, изпитвах страх.

Сънувах, че се намирам в многоетажна модерна сграда, приличаше на голям търговски център, вероятно мол. Не помня детайли - сама ли съм била или с някой...  Спомням си как в един момент ме подгони мъж-зомби, приличаше на мъртвец. Много бях уплашена, тръгнах да бягам по етажите надолу, не ползвах асансьор.

В един момент се озовах на паркинга пред сградата и посегнах да се кача в чужда кола (в реалния живот не съм шофьор и нямам шофьорска книжка). Имаше наредени по-модерни коли, но успях да се кача в... бял трабант. И подкарах. Незнайно защо до мен се озова млад мъж, заедно се качихме в колата, за да избягаме от зомбито. Трабантчето тръгна учудващо бързо. Избягахме.  ;D

Само да не ми кажете, че е нещо сексуално. Сега, като се сетя за съня, още ми е смешно.


Uran:

--- Цитат на: Papy в Май 30, 2013, 04:26:47 pm ---Че съм обула някакъв много широк панталон, на талията трябваше да се вързва, за да не падне :)
Вероятно означава, че съм се захванала с нещо, което не ми е по силите
М?

--- Край на цитат ---

 Mисля, че сънят има отношение към личния живот. Нещо не е по мярка или е необходимо да бъдат направени някакви усиля, за да се стабилизират/задържат нещата. :)

Papy:

--- Цитат на: Uran в Май 30, 2013, 10:50:19 pm ---
--- Цитат на: Papy в Май 30, 2013, 04:26:47 pm ---Че съм обула някакъв много широк панталон, на талията трябваше да се вързва, за да не падне :)
Вероятно означава, че съм се захванала с нещо, което не ми е по силите
М?

--- Край на цитат ---

 Mисля, че сънят има отношение към личния живот. Нещо не е по мярка или е необходимо да бъдат направени някакви усиля, за да се стабилизират/задържат нещата. :)

--- Край на цитат ---

благодаря :) ще докладвам като проумея

Uran:

--- Цитат на: Papy в Май 30, 2013, 11:00:50 pm ---
--- Цитат на: Uran в Май 30, 2013, 10:50:19 pm ---
--- Цитат на: Papy в Май 30, 2013, 04:26:47 pm ---Че съм обула някакъв много широк панталон, на талията трябваше да се вързва, за да не падне :)
Вероятно означава, че съм се захванала с нещо, което не ми е по силите
М?

--- Край на цитат ---

 Mисля, че сънят има отношение към личния живот. Нещо не е по мярка или е необходимо да бъдат направени някакви усиля, за да се стабилизират/задържат нещата. :)

--- Край на цитат ---

благодаря :) ще докладвам като проумея

--- Край на цитат ---

Не изключвам да има и друг контекст- работа, поети ангажименти, но ми е някак си по-интимен.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия