Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625433 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3540 -: Януари 31, 2020, 02:47:25 pm »
Какъв сън само, не ми се ставаше от леглото, а ми се искаше да живея  съня  :)
Сънувах, че провеждам йога- бях с лилаво боди, което малко ми висеше в областта на корема, което означава, че или съм взела по-голям размер или съм стопила сланинките на корема  :D Имах около десетина човека, предимно млади дами, едната беше с кавалер, на които им показвах как се прави дишане "Унжай" и им разправях колко е важно да овладеят дишането, че без него йогата е обикновена гимнастика, че дишането пречиства кръвта и такива работим Накрая като приключи занятието и се разотиваха, отидох до бюрото да видя дали са ми оставили по 5€, а там в кожения портфейл, кафяв мъжки, освен банкноти по 5€ имаше няколко от 200€, портмонето направо преливаше, така се беше издуло от голямата купчина пари  ::) Още не съм гледала в съновника какво означава, но стисках очи да продължи съня, поне още малко да се видя с пари в ръцете  :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3541 -: Януари 31, 2020, 04:05:26 pm »
Йазък  ;D Най мразя ,като съм на диета и някой ме събуди докато ям в съня  :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3542 -: Януари 31, 2020, 06:54:59 pm »
Йазък  ;D Най мразя ,като съм на диета и някой ме събуди докато ям в съня  :D
Хаха, знаех си, че ще ме разбереш, а моят козел ми вика "Гладна кокошка просо сънува"  ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3543 -: Февруари 01, 2020, 05:10:06 pm »
Какъв сън само, не ми се ставаше от леглото, а ми се искаше да живея  съня  :)
Сънувах, че провеждам йога- бях с лилаво боди, което малко ми висеше в областта на корема, което означава, че или съм взела по-голям размер или съм стопила сланинките на корема  :D Имах около десетина човека, предимно млади дами, едната беше с кавалер, на които им показвах как се прави дишане "Унжай" и им разправях колко е важно да овладеят дишането, че без него йогата е обикновена гимнастика, че дишането пречиства кръвта и такива работим Накрая като приключи занятието и се разотиваха, отидох до бюрото да видя дали са ми оставили по 5€, а там в кожения портфейл, кафяв мъжки, освен банкноти по 5€ имаше няколко от 200€, портмонето направо преливаше, така се беше издуло от голямата купчина пари  ::) Още не съм гледала в съновника какво означава, но стисках очи да продължи съня, поне още малко да се видя с пари в ръцете  :D
Глътка финансово спокойствие/въздух?
Стопеният "корем" може да символизира  лишения, през които си минала.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3544 -: Февруари 02, 2020, 02:22:34 am »
Глътка финансово спокойствие/въздух?
Стопеният "корем" може да символизира  лишения, през които си минала.
Благодаря, Uran!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3545 -: Февруари 15, 2020, 08:55:44 am »
Кошмар:
В родния ми дом съм.
Мъж или жена, така и не разбрах много, по-вероятно мъж беше, беше много динамичен, бързаше. По едно време котка профуча навън и изчезна. Този тръгна да гони котката.
Опасявах се да не я е докопал - накрая се потвърди. :'(
Влезе като балон надут и като с перушина, тежко му било иска да спи, почива.

ПП. Реално,  отсреща срещу мен има малки котета, котило.

Също - тази сутрин е станал инцидент.  Имам подозрение умрял е мой познат далечен роднина. Мястото съм го минавал, пътувал.
Сънят ми е преди произшествието.
Интуиция?
Разказвате сън, който сте сънувал/а преди да ви съобщят новината за смъртта на близък? Да, възможно е в съня да сте уловили предстоящите събития и в този случай, профучаващата котка да е отлетелият дух.
Иначе, котката е домашен уют и женски архетип.
Проблеми с жени?
Познатите улици могат да бъдат както носталгия, така и настъпване на една и съща мотика. Всичко зависи от контекста на съня, а и как го усещате.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Сънувах...
« Отговор #3546 -: Февруари 15, 2020, 11:21:19 am »
Uran, благодаря.  :)
Може и така да е както го обясняваш, като душата- котката е изядена/покосена от коткояда/оная с косата.
Добре ми даваш насока - проблеми с жени, имам ги.
Относно пътищата: в този сън имаше досами мен квартален път, алея не като 'Атина' далечен булевард, улици в непонятни градове.
В съня не сънувах мястото на инцидента. Споменавам, че реално съм пътувал по него.

« Последна редакция: Февруари 15, 2020, 11:28:49 am от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Сънувах...
« Отговор #3547 -: Март 02, 2020, 07:14:29 pm »
Бях на почивка с млада компания и колеги. Спомням си гледката от хотела, бяхме на последен етаж с прекрасна гледка към хотела от стаята ни. Изведнъж се озовах отвън и дебнах диво черно котенце, исках да му помогна защото разбрах че трябва да се хванат всички котки за да се предпазят от нещо / май щяха да ги ваксинират ;) / По спомен май искахме да ги предпазим от големите гущери. С мъка и борба успях да го хвана и го мушнах в близка до мен спряла кола, където имаше друго подобно котенце.

Тук котката като лошо знамение ли трябва да я тълкувам?
черна котка в съновниците=разочарование

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3548 -: Март 03, 2020, 02:14:50 pm »
Бях на почивка с млада компания и колеги. Спомням си гледката от хотела, бяхме на последен етаж с прекрасна гледка към хотела от стаята ни. Изведнъж се озовах отвън и дебнах диво черно котенце, исках да му помогна защото разбрах че трябва да се хванат всички котки за да се предпазят от нещо / май щяха да ги ваксинират ;) / По спомен май искахме да ги предпазим от големите гущери. С мъка и борба успях да го хвана и го мушнах в близка до мен спряла кола, където имаше друго подобно котенце.

Тук котката като лошо знамение ли трябва да я тълкувам?
черна котка в съновниците=разочарование
Да не би да флиртуваш с персони по-млади от теб?
Красивата гледка е необходимост от релакс.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Сънувах...
« Отговор #3549 -: Март 03, 2020, 07:10:32 pm »
Преди два дни сънувах доста мрачен сън. Цялата атмосфера беше сива и подтискаща. Бях в нов град, място и на гости на някой близък, дори не разбрах кой. Беше ми оставил/а 6лв за пътни, за да се придвижва до някакво място, където щях да работя или уча. Но реших, че ще похарча парите за друго и тръгнах към спирката без нито един лев. Когато се качих в автобуса бях с усещането, че съм подготвена за най-лошото. След една, две спирки се качиха двама контрольори, даже май бяха полицаи и аз веднага казах, че нямам билет. Свалиха ме с белезници и твърдяха че с лъжи нищо не ставало. Хиляди пъти им казвах в лицето, че за нищо не съм излъгала и директно съм се предала доброволно. Около час се разправяхме на спирката, на която ме свалиха, че не съм лъжкиня. Че съм без един лев и съм се качила с ясната мисъл, че съм в нарушение, но съм в нов град и никой не познавам и закъснявам за нещо много важно. Но дали беше работа или обучение не помня. Знаех, че бързам. Накрая ме пуснаха.
Неприятен сън.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3550 -: Март 03, 2020, 07:33:42 pm »
Преди два дни сънувах доста мрачен сън. Цялата атмосфера беше сива и подтискаща. Бях в нов град, място и на гости на някой близък, дори не разбрах кой. Беше ми оставил/а 6лв за пътни, за да се придвижва до някакво място, където щях да работя или уча. Но реших, че ще похарча парите за друго и тръгнах към спирката без нито един лев. Когато се качих в автобуса бях с усещането, че съм подготвена за най-лошото. След една, две спирки се качиха двама контрольори, даже май бяха полицаи и аз веднага казах, че нямам билет. Свалиха ме с белезници и твърдяха че с лъжи нищо не ставало. Хиляди пъти им казвах в лицето, че за нищо не съм излъгала и директно съм се предала доброволно. Около час се разправяхме на спирката, на която ме свалиха, че не съм лъжкиня. Че съм без един лев и съм се качила с ясната мисъл, че съм в нарушение, но съм в нов град и никой не познавам и закъснявам за нещо много важно. Но дали беше работа или обучение не помня. Знаех, че бързам. Накрая ме пуснаха.
Неприятен сън.
Предстои ти сблъсък с неприятели/опоненти - пътуването. Това няма да бъде изненада за теб - имаш самочувствие/увереност, че ще успееш. Чувстващ се подготвена. В хода на събитията възможно е да загубиш подкрепа.
Факторът време?

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Сънувах...
« Отговор #3551 -: Март 03, 2020, 08:07:43 pm »
Бях на почивка с млада компания и колеги. Спомням си гледката от хотела, бяхме на последен етаж с прекрасна гледка към хотела от стаята ни. Изведнъж се озовах отвън и дебнах диво черно котенце, исках да му помогна защото разбрах че трябва да се хванат всички котки за да се предпазят от нещо / май щяха да ги ваксинират ;) / По спомен май искахме да ги предпазим от големите гущери. С мъка и борба успях да го хвана и го мушнах в близка до мен спряла кола, където имаше друго подобно котенце.

Тук котката като лошо знамение ли трябва да я тълкувам?
черна котка в съновниците=разочарование
Да не би да флиртуваш с персони по-млади от теб?
Красивата гледка е необходимост от релакс.
не флиртувам, по-скоро имам интерес към по-възрастни  :D
А тази котка как да я тълкувам, че тя ме притесни

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3552 -: Март 03, 2020, 08:18:56 pm »
Бях на почивка с млада компания и колеги. Спомням си гледката от хотела, бяхме на последен етаж с прекрасна гледка към хотела от стаята ни. Изведнъж се озовах отвън и дебнах диво черно котенце, исках да му помогна защото разбрах че трябва да се хванат всички котки за да се предпазят от нещо / май щяха да ги ваксинират ;) / По спомен май искахме да ги предпазим от големите гущери. С мъка и борба успях да го хвана и го мушнах в близка до мен спряла кола, където имаше друго подобно котенце.

Тук котката като лошо знамение ли трябва да я тълкувам?
черна котка в съновниците=разочарование
Да не би да флиртуваш с персони по-млади от теб?
Красивата гледка е необходимост от релакс.
не флиртувам, по-скоро имам интерес към по-възрастни  :D
А тази котка как да я тълкувам, че тя ме притесни
Изкушения са котенцата. :)
А, може и да символизира теб. Вероятно вътрешно се бориш с някои желания.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Сънувах...
« Отговор #3553 -: Март 03, 2020, 08:30:13 pm »
Преди два дни сънувах доста мрачен сън. Цялата атмосфера беше сива и подтискаща. Бях в нов град, място и на гости на някой близък, дори не разбрах кой. Беше ми оставил/а 6лв за пътни, за да се придвижва до някакво място, където щях да работя или уча. Но реших, че ще похарча парите за друго и тръгнах към спирката без нито един лев. Когато се качих в автобуса бях с усещането, че съм подготвена за най-лошото. След една, две спирки се качиха двама контрольори, даже май бяха полицаи и аз веднага казах, че нямам билет. Свалиха ме с белезници и твърдяха че с лъжи нищо не ставало. Хиляди пъти им казвах в лицето, че за нищо не съм излъгала и директно съм се предала доброволно. Около час се разправяхме на спирката, на която ме свалиха, че не съм лъжкиня. Че съм без един лев и съм се качила с ясната мисъл, че съм в нарушение, но съм в нов град и никой не познавам и закъснявам за нещо много важно. Но дали беше работа или обучение не помня. Знаех, че бързам. Накрая ме пуснаха.
Неприятен сън.
Предстои ти сблъсък с неприятели/опоненти - пътуването. Това няма да бъде изненада за теб - имаш самочувствие/увереност, че ще успееш. Чувстващ се подготвена. В хода на събитията възможно е да загубиш подкрепа.
Факторът време?

Благодаря Uran!
За неприятности винаги съм подготвена напоследък. Дори сега имах случка свързана със съня.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Сънувах...
« Отговор #3554 -: Март 04, 2020, 09:56:35 am »
Бях на почивка с млада компания и колеги. Спомням си гледката от хотела, бяхме на последен етаж с прекрасна гледка към хотела от стаята ни. Изведнъж се озовах отвън и дебнах диво черно котенце, исках да му помогна защото разбрах че трябва да се хванат всички котки за да се предпазят от нещо / май щяха да ги ваксинират ;) / По спомен май искахме да ги предпазим от големите гущери. С мъка и борба успях да го хвана и го мушнах в близка до мен спряла кола, където имаше друго подобно котенце.

Тук котката като лошо знамение ли трябва да я тълкувам?
черна котка в съновниците=разочарование
Да не би да флиртуваш с персони по-млади от теб?
Красивата гледка е необходимост от релакс.
не флиртувам, по-скоро имам интерес към по-възрастни  :D
А тази котка как да я тълкувам, че тя ме притесни
Изкушения са котенцата. :)
А, може и да символизира теб. Вероятно вътрешно се бориш с някои желания.
Благодаря, Uran!