Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 636877 пъти)

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Сънувах...
« Отговор #3570 -: Април 07, 2020, 04:01:30 pm »
Сънувах, че бях в някаква зала с някакви учени и казаха, че хлорните съединения и хлора помагат на вируса да се развива, вместо да му пречат.
AP/CU=KR/PO/MC

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3571 -: Април 07, 2020, 04:15:40 pm »
Сънувах, че бях в някаква зала с някакви учени и казаха, че хлорните съединения и хлора помагат на вируса да се развива, вместо да му пречат.
Подозирате, че прекалената хигиена/стерилност снижават имунитета?
Хлора дразни лигавиците на очите и гърлото както и предизвиква възпаление на белите дробове.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Сънувах...
« Отговор #3572 -: Април 07, 2020, 06:39:21 pm »
Сънувах, че бях в някаква зала с някакви учени и казаха, че хлорните съединения и хлора помагат на вируса да се развива, вместо да му пречат.
Подозирате, че прекалената хигиена/стерилност снижават имунитета?
Хлора дразни лигавиците на очите и гърлото както и предизвиква възпаление на белите дробове.

Може би по-скоро отсъствието на хигиена, вкъщи всичко преди да се внесе от магазина се напръсква дезинфектант и после се мие на чешмата. Мие се пода с дезинфектант, дръжките на вратите, ръцете по няколко пъти... това вероятно е от асцендента дева
AP/CU=KR/PO/MC

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3573 -: Април 07, 2020, 06:59:14 pm »
Сънувах, че бях в някаква зала с някакви учени и казаха, че хлорните съединения и хлора помагат на вируса да се развива, вместо да му пречат.
Подозирате, че прекалената хигиена/стерилност снижават имунитета?
Хлора дразни лигавиците на очите и гърлото както и предизвиква възпаление на белите дробове.

Може би по-скоро отсъствието на хигиена, вкъщи всичко преди да се внесе от магазина се напръсква дезинфектант и после се мие на чешмата. Мие се пода с дезинфектант, дръжките на вратите, ръцете по няколко пъти... това вероятно е от асцендента дева
Стрес дали всичко е грижливо дезинфекцирано? :)

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Сънувах...
« Отговор #3574 -: Април 07, 2020, 08:04:50 pm »
Сънувах, че бях в някаква зала с някакви учени и казаха, че хлорните съединения и хлора помагат на вируса да се развива, вместо да му пречат.
Подозирате, че прекалената хигиена/стерилност снижават имунитета?
Хлора дразни лигавиците на очите и гърлото както и предизвиква възпаление на белите дробове.

Може би по-скоро отсъствието на хигиена, вкъщи всичко преди да се внесе от магазина се напръсква дезинфектант и после се мие на чешмата. Мие се пода с дезинфектант, дръжките на вратите, ръцете по няколко пъти... това вероятно е от асцендента дева
Стрес дали всичко е грижливо дезинфекцирано? :)

Може би да.
AP/CU=KR/PO/MC

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Сънувах...
« Отговор #3575 -: Април 08, 2020, 12:35:35 pm »
бяхме на почивка с нашитеи и бяхме на гарата. Там видяхме че Стефан Вълдобрев ще има скоро концерт. С майка ми решихме да видим програмата, баща ми също пожела да дойде изненадващо за нас. Не взехме билети, но в книжарницата разгледахме книгите. Разделихме се, аз ги изпратих и на тръгване баща ми спомена, че майка ми е бременна. Аз много се ядосах, че чак сега ми казват и се прибрах тъжна към квартирата.
Оказа се, че всъщност се намирам в Англия и от скоро съм започнала работа на това място и още не мога да се ориентирам накъде да вървя.

Доста хаотичен сън, от който единствено ме притесни тази бременност. Вие как я тълкувате?
Изглежда, че си играеш с идеята за смяна на местоживеене/работа/напускане на страната - гара.
Стефан Вълдобрев? С какво го свързваш? С плаж, почивка, лежерни компании?
Социалната изолация не ти понася, предполагам.
Бременността са грижи, бреме.

https://www.youtube.com/watch?v=nlTR052uku0
Много неща са ми в главата и всичко написано от теб е вярно, Uran!

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Сънувах...
« Отговор #3576 -: Април 18, 2020, 02:13:49 pm »
Сънувах умрял преди около 1,5 година роднина. Сравнително далечен.
Първото и третото му име бяха различни в съня.  Какво ли значи това? ::)

Често сънувам, че пътувам с таксиметрова кола.  ::)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3577 -: Април 19, 2020, 12:14:42 pm »
Сънувах умрял преди около 1,5 година роднина. Сравнително далечен.
Първото и третото му име бяха различни в съня.  Какво ли значи това? ::)

Често сънувам, че пътувам с таксиметрова кола.  ::)
Пътуването с такси - очакване за положителна промяна.
Имената, които сте сънувал свързани ли са с конкретен човек?
« Последна редакция: Април 19, 2020, 12:17:00 pm от Uran »

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Сънувах...
« Отговор #3578 -: Април 19, 2020, 01:55:48 pm »
Не, бяха чуждоезични.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3579 -: Април 19, 2020, 04:36:13 pm »
Не, бяха чуждоезични.
Сънувал сте мъртъв човек с чиждоезично име?
Да не би това да е метафора/игра на подсъзнанието на осуетени/надежда за чужбински планове?

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Сънувах...
« Отговор #3580 -: Април 19, 2020, 04:46:26 pm »
По-скоро не, според мен - надеждите за чужбина.
Той е пътувал доста до страна в ЕС и в съня излезе, че е гражданин на 3 -та страна, но все пак като шпионин, поддръжник, генетично свързан с тази, до която е ходил често. Имената точно какви бяха, вече забравих.
« Последна редакция: Април 19, 2020, 04:50:08 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Сънувах...
« Отговор #3581 -: Април 19, 2020, 06:46:50 pm »
Един от много странни сънища, които съм сънувал... Когато бях на 18 години в катастрофа почина най-добрият ми приятел и след няколко дни го сънувах.

Беше вечер, валеше дъжд и светеха само нощтните лампи, като отражението им се виждаше в локвите образувани от дъжда, бях се запътил да тренирам на лостовете и успоредката, ходих сам в тази тъмнина и ме валеше... погледнах напред и видях Венци, седеше на един дървен пън и плачеше... отидох до него и му казах "Бате, много съжалявам, че почина, но нямаше какво да напрявя...", а той ми отговори "Аз не плача заради това, че починах!".. и бях в шок, питах го "Ами тогава за какво плачеш?!". И той ми отговори "Плача, защото след като починах мога да съм на всякъде, по всяко време, виждам всичко, знам всичко, но нищо не мога да бутна и нищо не мога да кажа, и това ме побърква!!", и като ми каза това незнаех как да му отговоря, събудих се след това.

Разказах съня...

И го сънувах отново, пита ме "Защо им каза??", аз "Какво да съм им казал?!", а той "За съня, защо им каза за съня?!", питах го "Какъв е проблема, защо да не им кажа?", и той ми отговори "Изтича информация!".. след което го питах за кое?? и ми отговори "За времето и пространството" и се събудих.
« Последна редакция: Април 19, 2020, 06:48:41 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Сънувах...
« Отговор #3582 -: Април 19, 2020, 06:53:53 pm »
И друг сън... от задната стена на къщата в която съм израстнал се появи врата, която по принцип не съществува, вратата се отвори и това беше Венци, аз бях с един приятел и Венци ни извика. Прага на вратата беше ясно очертан и той ми каза "ела", другият ни прииятел също искаше да влезне, но Венци му каза "Ти не!".. питах го "Сигурен ли си, че е сигурно?", а той ми отговори "да, спокойно".. влезнах във вратата, след което я затвори, отвори още една врата и каза "ела", влезнах... затвори и 2рата врата и ми каза "Тук вече може да си говорим, как си ти?", а аз бях като шокиран, питах го "Какво, как е възможно?! не мога да повярвам, как си, жив ли си?", бях в тотална еуфория, а той ми каза, че е жив, но в друго тяло, беше около 2.10 висок, слаб, със сини очи, като някакъв хуманоиден извънземен... питах го как е там, обясни че се е преродил на друга планета, но живота не е по-лесен, не можах да повярвам, че си говорим и го питах въпрос след въпрос, каза ми че човек не умира, а само се видоизменя и да не се притеснявам за него. Говорихме си 2-3 минути докато "връзката не започна да прекъсва", накрая не го чувах какво ми отговаряше докато изцяло не изчезна и се събудих.
AP/CU=KR/PO/MC

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Сънувах...
« Отговор #3583 -: Април 19, 2020, 06:58:25 pm »
Наскоро сънувах бабата и дядото на приятелката ми, опитваха се да изчоплят мазилката за да направят врата от задната страна на къщата (същата врата от предишния сън, това е вратата към отвъдното), и те сами го правеха това, никой не ги караше... Питах ги "Какво правите тука?!", а те ми обясниха, че искали да направят врата.. обясних им, че това не е добре и да се спрат, след което се събудих.

Разказах съня на приятелката ми и я питах "Как са баба ти и дядо ти??", а тя ми каза "защо питаш, сигурно са добре, сега ще се обадя да ги чуя", оказа се, че техните са скрили от нея(защото беше бременна), че дядо и си е скъсал минискуса и са се запътили към болницата за операция. Настоявала е да ѝ кажат как са баба и и дядо и, накрая са ѝ казали и са я питали откъде знае, споделила им е че съм ги сънувал и от тогава техните не ме гледат като луд, а по-скоро с лек страх и .. ми вярват повече като им говоря за звездите.
AP/CU=KR/PO/MC

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Сънувах...
« Отговор #3584 -: Април 19, 2020, 07:07:47 pm »
Веднъж пак сънувах Венци(приятел който почина в катастрофа), говорихме си нормално, чудех се какво да му споделя и му казах, че времето е при нас дъждовно, и се сетих да го питам как е при тях. Обясни, че в другия свят също има времена, но не са каквито ние ги познаваме, и че при него е спокойно, живее си "живота"... Нямахме какво толкова да си кажем, изпратих го като влезнахме в едно малко квартално магазинче, там имаше врата, която по принцип не съществува, изпратихме си най-добри пожелания и той ми каза, че си тръгва и вече щом няма какво толкова да си кажем едва ли ще се видим отново(тоест, че няма да го сънувам толкова, защото сме се помирили) и влезна зад касата на магазина, и директно през вратата, там висяха от тези вертикалните линиики като за спиране на мухи, а след това беше тотален мрак, нищо не се виждаше, най-интересното беше, че пред вратата стоеше една красива жена облечена в ярко червена рокля, тя пазеше портала. Като тази, но беше с черна коса, не ѝ видях лицето.

« Последна редакция: Април 19, 2020, 07:36:16 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC