Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 636791 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3600 -: Май 01, 2020, 11:02:59 am »
За първи път сънувах такова чудо.
Не помня почти нищо от съня.
Бяхме тръгнали да търсим нещо, не помня какво.
Имаше други хора с мен, които не познавах.
Първото нещо което помня е, че бях на един бряг, но не на самия пясък, а на тревиста площ, едно ниво по-нагоре.
Беше като малка пътечка, която е по края на планина.
И заваля... и след това в морето се образуваха, толкова огромни вълни, че ни изплашиха.
И това, което стана е, както се вдигна една огромна вълна, раздели се на две и като едни крила на птица, се разби в морето.
След това тръгнахме по тази пътечка и ходихме из някакви малки селца, под дърветата за да не ни вали... И това помня.
Това означава че въпреки трудните времена Господ е с теб и ще ви направи път през вълнението, за да се скриете и да сте на сигурно.

Сънуваш понеже транзита ти е Слънце и Хадес, това натално го имам и цял живот не мога да спра сънищата... понякога идва в повече.
wiserneuron,
Сега като ми каза Господ, се замислих, че е нещо както Моисей и морето.
Има логика, само че нямам представа за кое от живота ми става въпрос.
Аз мисля, че е свързано нещо с това, че искам да сменя работата си, защото тези хора не са ми познати, аз ги водя реално.
И така както ако ме назначат на тази позиция, може би ще ръководя екип.
Ето такова нещо наподобяваха вълните, но имаше вода, не беше разделено морето и много ми приличаше и на книга, която лети като птица :D Егати определението.

Подобен сън и преди сънувах.
tagetes,
Аз сънувам постоянно и то много странни и тежки сънища, които много ме натоварват.
Много често сънувам кошмари и се стряскам толкова, че направо замръзвам на място и сякаш падам в някаква дупка или съм в безтегловност. И това се случва в полу-будно състояние. Аз знам какво се случва, но не мога да помръдна и да стана и да се събудя.
Вчера пак сънувах адкси гадния сън, но не искам да го разказвам.
Ха, така ли изглеждаха вълните?
Учиш ли все още? Ако - Да, виж как стоят нещата със семестъра/изпитите.
Друго възможно тълкуване - "познанието" може да ти донесе силни емоции, тъга.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Сънувах...
« Отговор #3601 -: Май 02, 2020, 10:31:07 pm »
Uran,

Много ти благодаря за тълкуването.
Не, не уча- това беше доста отдавна.
Иначе чета по астрология и гледам и чета курсове и за това как се прави онлайн магазин през wordpress.
Много искам да напусна работата си, гледам за обяви, но нищо което да ме привлече.
И може да се каже, че доста прибързвам, но не издържам физически на натоварването.
Последния работен ден, трябваше да нося 1 пале с кутии, в които слагаме пратките... сама жена, 58кг с дрехи.
Едвам съм ги пренесла, защото "мъжете" си биха камшика. Ударих си и изкълчвания си глезен в единия ъгъл на палето..
И да не казвам, че сега съм с много силни болки в гърба и кръста.
Не се срещам в момента с никой, освен с родителите на мъжът ми и за съжаление на 8-ми май ще трябва по задължение да празнуваме рожден ден на свекърва ми в "приятната" компания на приятелката на девер ми. Направо ми се повдигат вътрешностите, само като си го помисля...  :o
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Сънувах...
« Отговор #3602 -: Май 03, 2020, 11:48:39 am »
Сънувах, че съм в София. На хотел. Ходя по улиците с някакъв/и роднина/и, познати по работа. Наоколо подстанции, електроцентрали, хлеобзаводи, силози, имам чувството, че не е в София, друг познат град е. Хотелът е в някаква старинна сграда със стъпала някъде по последните етажи. По едно време попаднах като в някакви платформи високо във въздуха. Те са малки и тесни, но между тях има като въжени линии и много хора се движеха по неустойчиви, гъвкави, паянтови основи. Мен ме беше страх да мърдам. Чудех се как хората цъкат напред назад толкова бързо при все перилата са въжени, силиконови, всеки случай не твърди. Как се разминават и осмеляват на такъв риск? Височината беше голяма, все едно сме на поне няколко стотин метра нагоре. ::)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3603 -: Май 05, 2020, 10:21:06 am »
Сънувах, че съм в София. На хотел. Ходя по улиците с някакъв/и роднина/и, познати по работа. Наоколо подстанции, електроцентрали, хлеобзаводи, силози, имам чувството, че не е в София, друг познат град е. Хотелът е в някаква старинна сграда със стъпала някъде по последните етажи. По едно време попаднах като в някакви платформи високо във въздуха. Те са малки и тесни, но между тях има като въжени линии и много хора се движеха по неустойчиви, гъвкави, паянтови основи. Мен ме беше страх да мърдам. Чудех се как хората цъкат напред назад толкова бързо при все перилата са въжени, силиконови, всеки случай не твърди. Как се разминават и осмеляват на такъв риск? Височината беше голяма, все едно сме на поне няколко стотин метра нагоре. ::)
tagetes, темата се повтаря. :)
Социален сън с нюанси на дилеми по отношение на работа/прехрана.
Страхуваш се да предприемеш действия или там, където си в момента, изпитваш несигурност-паянтови основи и не смяташ, че имаш перспективи - платформи високо във въздуха/последни етажи.
Боричкания свързани с работа и израстване - виждаш как някои цъкат напред.


tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Сънувах...
« Отговор #3604 -: Май 05, 2020, 12:26:19 pm »
Височината в предишния сън и този последния може да показва, че искам да съм над нещата.
Слизането по стълбите предишния сън, мъчитетелното и неуспешно на практика излизане?
Тоест не искам да съм сред "обикновения" свят и живот.
Несигурната конструкция, теснотата и динамиката в последния сън. Многото хора там, преселеността.
Конкуренцията за там е голяма и не всеки може да жонглира в живота за да е на върха? :o
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3605 -: Май 05, 2020, 04:06:10 pm »
Височината в предишния сън и този последния може да показва, че искам да съм над нещата.
Слизането по стълбите предишния сън, мъчитетелното и неуспешно на практика излизане?
Тоест не искам да съм сред "обикновения" свят и живот.
Несигурната конструкция, теснотата и динамиката в последния сън. Многото хора там, преселеността.
Конкуренцията за там е голяма и не всеки може да жонглира в живота за да е на върха? :o

"Тълкуванията" ми са само насочване в каква посока да търсиш отговорите. :)
Сам най-добре знаеш къде си и за какво се бориш.
Прави ми впечатление, че се повтаря една и съща тематика.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1877
Re: Сънувах...
« Отговор #3606 -: Май 08, 2020, 07:53:20 pm »
Тези дни имах интересен сън.

Сънувах, че е лято и се разхождам по плажа - бях облечена с дълга, светло розова пола от тюл, почти прозрачна и с бяла блуза. От лявата ми страна застана един мъж (светъл, усмихнат, позитивен, висок около 1.80 висок), хвана ме за ръка и продължихме. Говорихме, смеехме се. Обаче плътно до него (като сянка) се движеше и друг мъж, все едно му беше охрана. Вторият мъж беше на височината на първия, но с тъмна кожа, коса и каменно лице.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Сънувах...
« Отговор #3607 -: Май 08, 2020, 08:28:06 pm »
Ти откъде разбра, че е почти прозрачна, че и набодобяване какъв материал? Гледаш морето и мъжете или себе си надолу? ::) ;)
Вторият може да е астралния му близнак. Човекът да е циклофреник. Веселият в мания, намусения в депресия. ;D
« Последна редакция: Май 08, 2020, 08:31:06 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3608 -: Май 08, 2020, 08:38:03 pm »
Тези дни имах интересен сън.

Сънувах, че е лято и се разхождам по плажа - бях облечена с дълга, светло розова пола от тюл, почти прозрачна и с бяла блуза. От лявата ми страна застана един мъж (светъл, усмихнат, позитивен, висок около 1.80 висок), хвана ме за ръка и продължихме. Говорихме, смеехме се. Обаче плътно до него (като сянка) се движеше и друг мъж, все едно му беше охрана. Вторият мъж беше на височината на първия, но с тъмна кожа, коса и каменно лице.
Да не би да си си сложила розови очила по отношение на някого?
Застанал е от ляво - близо до сърцето ти. :)
Всички имаме трески за дялане.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1877
Re: Сънувах...
« Отговор #3609 -: Май 08, 2020, 09:00:08 pm »
tagetes, в сънищата знаеш как е... Имам същата пола в черно.

Uran, по принцип винаги приемам хората добронамерено. Конкретно - не, няма такъв човек.

Благодаря!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Сънувах...
« Отговор #3610 -: Май 23, 2020, 07:47:28 pm »
Имах много странен сън на 20-21 май. Сънувах как някой ми честити рождения ден и аз казах че нямам рожден ден, а тя имаш, отново казах че нямам.  И ми отговри, че да има но и аз съм имала. Този женски глас ми се появи преди много години на връх рожденния ми ден и ме наричаше Аурелия. Тогава видях и кобалтово синя тарантула в сънят си, дори не знаех че съществува такава.
« Последна редакция: Май 23, 2020, 07:52:47 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3611 -: Юни 06, 2020, 04:32:43 pm »
Имах много странен сън на 20-21 май. Сънувах как някой ми честити рождения ден и аз казах че нямам рожден ден, а тя имаш, отново казах че нямам.  И ми отговри, че да има но и аз съм имала. Този женски глас ми се появи преди много години на връх рожденния ми ден и ме наричаше Аурелия. Тогава видях и кобалтово синя тарантула в сънят си, дори не знаех че съществува такава.

Ако усещането от съня е било хубаво, вероятно те чака успешен период.

Да ти предстои някаква промяна?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Сънувах...
« Отговор #3612 -: Юни 08, 2020, 03:29:41 pm »
Благодаря, Уран!

Да, усещането беше хубаво, дори забавно.

Не ми предстои промяна в момента, иска ми се да има, но не зависи само от мен.
« Последна редакция: Юни 08, 2020, 04:30:44 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1877
Re: Сънувах...
« Отговор #3613 -: Юни 11, 2020, 11:53:43 pm »
Тези дни имах много странен сън, който като че ли беше спомен, дежа вю от мой минал живот, така го почувствах...

Сънувах, че живея в друга държава (Англия, Германия, Австрия, Русия - такова усещане имах), някъде през 17 век. Бях някаква аристократка. Получих покана да присъствам на събитие, като представяне на книга в старинна сграда, като кафетерия... Там се запознах с мъж - висок, впечатлителен, облечен с официални военни дрехи, със светло лице. Качихме се на някакъв файтон и отидохме някъде... След известно време обявиха война в друга държава и той трябваше да замине. Изпратих го до ЖП гарата, там се разделихме. Той ме хвана за ръцете, погледна ме в очите, усетих огромна топлина, обич и ми каза, че ще ме търси през вековете... 

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Сънувах...
« Отговор #3614 -: Юни 16, 2020, 08:00:06 pm »

Ако усещането от съня е било хубаво, вероятно те чака успешен период.

Да ти предстои някаква промяна?
[/quote]

Преди два дни отново имах запомнящ се сън, който като тълкование прочетох че водел до промени в живота. Дано!
Сънувах, че съм родила и държа бебе в ръцете си, което толкова бързо растеше, че стана момиченце на 2г. Беше много красиво, усмихнато, умно и в края на съня ми проговори. Но преди това майка ми се намеси и каза, че не мога да го гледам и да го оставя на нея. Бях меко казано бясна, исках да я изгоня завинаги, но детето проговори и каза нещо- думи на майка ми. За съжаление вече не помня какво, но много ме заболя. Може би нещо от сорта, че не мога да се справя сама.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг