Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 624882 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Сънувах...
« Отговор #3660 -: Април 04, 2021, 03:03:27 pm »
Люба, много интересно  :o ;D
Не съм се интересувала, но съм засичала статии за него из нета преди време. Сега видях, че е завършил математика, явно е интелигентен стратег. И аз не съм гласувала за него.

Не гледам ТВ от години.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #3661 -: Април 04, 2021, 06:40:15 pm »
Е какво няма да го сънувате, излизат ми рекламите му в youtube през 5 минути  ;D С доста натрапчива медийно рекламна кампания е. Надявам се, да няма шанс, само още една крадлива маймуна ни трябва  :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Сънувах...
« Отговор #3662 -: Април 10, 2021, 11:57:08 am »
Сънувах, че пътувам с хора в кола. Пътят има завои, но е хубав, планински, асфалтиран. Времето е хубаво, слънчево. Растителността е обагрена в зелено, оранжево, жълто. Пътуваме по пътя - нагоре, надолу. Аз попитах шофьора дали сме на правилния път. След известно време пристигнахме, слязохме от колата.
Тръгнахме по асфалтиран път нагоре. До мен се появи едно момче, постоянно се опитваше да ми привлече вниманието. Аз го виждах, но умишлено не му обръщах внимание. Изведнъж той ме доближи, блъсна ме леко, аз залитнах, той ме заобиколи и застана пред мен. Погледна ме в очите и започна да плаче, после и аз. Сълзите бяха като че ли от радост, а не от мъка. Той ме прегърна.
Мъжът беше усмихнат, приветлив, светъл, много приятен.

За 2 път през тази седмица сънувам този мъж.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Сънувах...
« Отговор #3663 -: Април 10, 2021, 01:12:05 pm »
Много отдавна не съм сънувала, последният ми сън беше, че нося шапка, тип идиотка и пачуърк, много пъстра. Още си я спомням ясно, свалих я, за да я шия- имаше разпорени на две места.
В реалния живот никога не съм носила шапка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Сънувах...
« Отговор #3664 -: Април 11, 2021, 05:55:40 am »
Много отдавна не съм сънувала, последният ми сън беше, че нося шапка, тип идиотка и пачуърк, много пъстра. Още си я спомням ясно, свалих я, за да я шия- имаше разпорени на две места.
В реалния живот никога не съм носила шапка.
искаш да се скриеш от някой/нещо,да не те познаят.Не мога да тълкувам сънища,но такава мисъл ми дойде,като те прочетох.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3665 -: Октомври 17, 2021, 02:03:09 pm »
 Проверявах из онлайн съновниците съня си от тази сутрин- няколко листа от моя работа по писмен български език, а отдолу с червено мастило написано “Отличен (6)” . Не открих тълкуване в съновниците, помислих си, да не би новата собственичка на къщата на моите родители да се рови в багажа или да е пуснала моята племенница да си взема каквото иска от вещите, както заръчах когато предадох ключа миналата седмица, като оставих всичко зад гърба си...
Влязох си в пощата, а там ме чака поздравително писмо, че съм отличена с трето място в категория чуждоезични хайку на 26th International “Kusamakura” Haiku Competition , да им напиша адрес, където да ми изпратят сертификата/диплом/грамота  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Сънувах...
« Отговор #3666 -: Октомври 17, 2021, 02:47:59 pm »
Браво бе да спечелиш награда КусамКура или КъсамКура! :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3667 -: Октомври 17, 2021, 04:09:17 pm »
Браво бе да спечелиш награда КусамКура или КъсамКура! :D
:(
http://kusamakura-haiku.jp/index_e.html

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3668 -: Октомври 31, 2021, 12:27:47 pm »
Сънувах, че пътувам с хора в кола. Пътят има завои, но е хубав, планински, асфалтиран. Времето е хубаво, слънчево. Растителността е обагрена в зелено, оранжево, жълто. Пътуваме по пътя - нагоре, надолу. Аз попитах шофьора дали сме на правилния път. След известно време пристигнахме, слязохме от колата.
Тръгнахме по асфалтиран път нагоре. До мен се появи едно момче, постоянно се опитваше да ми привлече вниманието. Аз го виждах, но умишлено не му обръщах внимание. Изведнъж той ме доближи, блъсна ме леко, аз залитнах, той ме заобиколи и застана пред мен. Погледна ме в очите и започна да плаче, после и аз. Сълзите бяха като че ли от радост, а не от мъка. Той ме прегърна.
Мъжът беше усмихнат, приветлив, светъл, много приятен.

За 2 път през тази седмица сънувам този мъж.
Романтика, нова посока в професията/личния живот?
Ще е за добро.:)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3669 -: Октомври 31, 2021, 12:32:19 pm »
Много отдавна не съм сънувала, последният ми сън беше, че нося шапка, тип идиотка и пачуърк, много пъстра. Още си я спомням ясно, свалих я, за да я шия- имаше разпорени на две места.
В реалния живот никога не съм носила шапка.
Спонтанно взето решение, от което сама да си изненадана?
Роля/среда, в която първоначално да си се чувствала неловко/глупаво?

п.п.Шапката по-скоро я свързвам с това - под нея. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3670 -: Октомври 31, 2021, 12:33:48 pm »
Проверявах из онлайн съновниците съня си от тази сутрин- няколко листа от моя работа по писмен български език, а отдолу с червено мастило написано “Отличен (6)” . Не открих тълкуване в съновниците, помислих си, да не би новата собственичка на къщата на моите родители да се рови в багажа или да е пуснала моята племенница да си взема каквото иска от вещите, както заръчах когато предадох ключа миналата седмица, като оставих всичко зад гърба си...
Влязох си в пощата, а там ме чака поздравително писмо, че съм отличена с трето място в категория чуждоезични хайку на 26th International “Kusamakura” Haiku Competition , да им напиша адрес, където да ми изпратят сертификата/диплом/грамота  :)
Необходимост от признание или задоволство от постигнат резултат.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Сънувах...
« Отговор #3671 -: Ноември 18, 2021, 12:47:36 pm »
Сънувах как от три яйца се излюпват 3 патета,които веднага почнаха да летят.Още по-странното е,че първоначално очаквах да се родят малки котенца,но сега вече не помня дали от яйцата или по принцип просто.Нямам си и идея какво може да означава  ::)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Сънувах...
« Отговор #3672 -: Ноември 18, 2021, 08:19:50 pm »
Сънувах как от три яйца се излюпват 3 патета,които веднага почнаха да летят.Още по-странното е,че първоначално очаквах да се родят малки котенца,но сега вече не помня дали от яйцата или по принцип просто.Нямам си и идея какво може да означава  ::)
Свързвам ги с ново начинание /проект, което изисква повече време и внимание ,за да се роди устойчив продукт. Патетата се мътят известно време ,не живораждат от раз ..отделно се учат да ходят ,ядат и накрая да летят .Пак фактора време .Котките са символ на гъвкавост и устойчивост-9живота живеят .Така че ,ако си поел по нов път и родил идея, за да е устойчиво на времето създаденото е нужно търпение, да се доизмъти и после да проходи, за да полети .Ред и търпение ,някаква сатурнова тема ,без да има нищо сатурново в патетата и котетата.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Сънувах...
« Отговор #3673 -: Ноември 19, 2021, 02:47:02 am »
Благодаря,Ребека!  :)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Сънувах...
« Отговор #3674 -: Декември 10, 2021, 02:24:30 pm »
На 8 срещу 9 декември имах интересен сън.

Сънувах, че вкъщи, на двора има хвърлен бял, аериран плик. Цветът беше снежно, блестящо бял, размер около А4 или малко по-малък. Адресиран до мен с не много четлив почерк. Колебаех се дали да го отворя. Но се реших. Вътре имаше една USB памет - снежно бяла, със светло сиво капаче. Имаше написано име на нея, на лат. започващо с "m". Взех я, в ръце, гледах я и се чудих какво да правя.