Астрология. Езотерика > Съновник

Сънувах...

<< < (750/751) > >>

romantica:
Рано заспах и имах странен сън.
Сънувах, че съм сред някаква група хора на шумно място и един мъж идва към мен. Съвсем неочаквано ми подари пръстен. Аз бях в шок, защото беше много неочаквано. Той ми взе ръката и постави пръстена на лявата ръка. Беше златен с малки и нежни цирконии. След това тръгна в някаква посока и каза да го чакам.

Тр. Венера е в опозиция с моя нат. ЮЛВ, тр. Луна на К5, тр. Уран/12 активира нат. квадрат Венера/Марс на К3 - вероятно отново сънувам някаква ситуация от предишен живот.

Terry:

--- Цитат на: Terry в Декември 15, 2023, 08:03:11 pm ---Яйцата какво означават?

Преди няколко месеца, и то беше срещу пълнолуние, сънувах как нося цяла кора с яйца. Онзи ден, след новолунието, сънувам как чупя яйца и ги пъхам в нещо като голяма риба?!? Едното яйце беше голямо и с два големи жълтъка.

--- Край на цитат ---

Това вчера ми се случи и наяве  :)


Романтика, пръстенът е на годеж. Много буквално е точно да ти сложи пръстен на ръката, дори и само пръстенът да сънуваш е на годеж.

Evonimus:
Не знам защо сайта се бъгва всеки път като едит-на пост и показва огромна редица със странни символи...

--- Цитат на: romantica в Април 14, 2024, 10:51:14 pm ---Рано заспах и имах странен сън.
Сънувах, че съм сред някаква група хора на шумно място и един мъж идва към мен. Съвсем неочаквано ми подари пръстен. Аз бях в шок, защото беше много неочаквано. Той ми взе ръката и постави пръстена на лявата .ръка. Беше златен с малки и нежни цирконии. След това тръгна в някаква посока и каза да го чакам.

Тр. Венера е в опозиция с моя нат. ЮЛВ, тр. Луна на К5, тр. Уран/12 активира нат. квадрат Венера/Марс на К3 - вероятно отново сънувам някаква ситуация от предишен живот.

--- Край на цитат ---
Интересен сън, звучи като хубав и приятен и като предвещание за нещо хубаво в романтичен план. Аз преди много години сънувах невероятен сън за бъдещия ми мъж, чудя се все още дали съм го срещнала и ще разбера ли кой е той..
Интервсно, не се бях замисляла, че сънищата може да говорят за предишни животи.
Много интересни сънища имаш Романтика, особено на романтична и любовна тематика, като погледнах и предните 2 3... за някаква любов говорят може би

Evonimus:
От скоро започнах отново да си водя dream journal, а от месеци все сънувам много сънища свързани с мъже, които съм харесвала/била влюбена в миналото, бивши гаджета, измислени персонажи с които съм заедно в съня или излизам на срещи и харесвам. Чудя се какво ли значи, защо толкова много сънища с тази обща повторяема тематика и все различни. Някои по-значителни от миналото персонажи се повтарят...
Едни странни и хаотични сънища последно време. Днес забравих повечето от съня ми, но сънувах че съм във Велико Търново, на обучение при мъж в когото бях много влюбена преди години. В съня пак го харесвах, мислех нещо за него. После в съня бях студентка имах колега - индиец, заедно в стая май бяхме в нещо като общежитие ли, чудех се дали му е голям 🍆 Исках да го съблазня и си мислех, че е девствен. Готвих му някаква храна

akruks:
Сънувах, че съм на морето, имах си и мое местенце на плажа, което си бях набелязала, като цяло ми беше хубаво, но внукът ме събуди с мрънкането, че трябва да ходи на градина, а е отвикнал – последните 10 дни неговата група беше под карантина.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия