Астрология. Езотерика > Съновник

Сънувах...

<< < (2/751) > >>

Lilla:
А за моя сън с трабант и мъжка мумия какво ще кажете?  ;D

Uran:

--- Цитат на: Lilla в Май 30, 2013, 08:21:38 pm ---Онзи ден сънувах странен сън, по-скоро смешен, макар че никак не ми беше смешно, изпитвах страх.

Сънувах, че се намирам в многоетажна модерна сграда, приличаше на голям търговски център, вероятно мол. Не помня детайли - сама ли съм била или с някой...  Спомням си как в един момент ме подгони мъж-зомби, приличаше на мъртвец. Много бях уплашена, тръгнах да бягам по етажите надолу, не ползвах асансьор.

В един момент се озовах на паркинга пред сградата и посегнах да се кача в чужда кола (в реалния живот не съм шофьор и нямам шофьорска книжка). Имаше наредени по-модерни коли, но успях да се кача в... бял трабант. И подкарах. Незнайно защо до мен се озова млад мъж, заедно се качихме в колата, за да избягаме от зомбито. Трабантчето тръгна учудващо бързо. Избягахме.  ;D

Само да не ми кажете, че е нещо сексуално. Сега, като се сетя за съня, още ми е смешно.

--- Край на цитат ---

 Големите сгради ги свързвам с амбиции, интереси, надграждане на вече постигнатото. Дори да нямате някаква оформена идея за цел, някъде- на подсъзнателно ниво желанието за динамика и растеж си тлее. Това зомби малко пообърква пейзажа ;D. Паразитен образ от нещо водяно/слушано/коментирано ми се струва да е. Другият вариант е страх от по-груби и неосъзнати хора.
За разлика от асансьора, слизането по стъпала не е лош знак, а напротив- след положени усилия идва момент и на спокойствие.
 Шофирането на кола- поела си живота в свои ръце и Ти въртиш волана му. :)

Lilla:

--- Цитат на: Uran в Май 31, 2013, 06:15:45 pm --- Шофирането на кола- поела си живота в свои ръце и Ти въртиш волана му. :)

--- Край на цитат ---

Благодаря  :), това звучи обнадеждаващо.

А зомбито май приличаше на мумия, но беше млад мъж. Не знам защо ме беше подгонил по стълбите, но много бях уплашена. Пък долу на паркинга се качих в колата с друг - заформи се любовен триъгълник.  ;D

Току що се сетих, че посланието може да се тълкува и буквално - когато успея да се измъкна от хватката на един минал образ (мумията), в живота ми може да влезе нов човек (мъжът от паркинга, с който подкарахме заедно белия трабант).



enigma:
Аз сънувах нещо ,което ще прозвучи като глупост...Имам 1 колега, с който много си общуваме, но всъщност не се разкриваме и не е нужно според мен...
Та видях го в работни условия, криеше лицето си, колкото пъти исках да го видя и той не успяваше да се обърне настрани, да се скрие-тогава лицето му се разпадаше като кофти изображение...СТранно...Дали е нещо непочтен, или аз без да знам съм навлязла във някакви негови вътрешни терзания , а пък за него да значи, че е посегателство в неговата територия... Ама то и моите сънища не са нормални...
Иначе колегата е един веселушко, много приказва, смее е , ама нищо лично не показва...

Papy:
Уран е много веща в психологическото тълкуване, но ще пробвам
Сатин, на мен ми се струва, че изпитваш тъга, че не можеш да направиш нищо за майката на приятелката си, а също, че не искаш в любовта думи и обяснения, искаш действия, а за момента ги няма
Леко разочарование в близките дни е възможно

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия