Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645033 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2475 -: Януари 04, 2016, 02:48:10 pm »
Аз сънувах много неприятен сън.  :( Имаше някаква много висока сграда, но в стар стил. С много красиво стълбище с парапети от дърво и ковано желязо. Но се оказа, че в нея има заложници, превзета е от ИД. Имаше параван. А зад него главните терористи обсъждаха какво да правят със заложниците. Навсякъде се въргаляха трупове на хора, умиращи. Без да искам се спънах, вдигнах шум и ме видяха. Един от терористите беше моето седмодомие. Което ми каза как да изляза от сградата, че няма да може да ми осигури много време за бягство. Наложи се да стреля в някакви хора, за да мога да избягам. Беше като много страшен филм. Чувах как ме преследват, от високите етажи падаха хора по стълбите. Всички говореха на арабски, но ги разбирах. Седмодомието ми се караше с другите, опитваше се да излъже, че без да иска ме е пропуснал. В цялата олелия се озовах в някакво мазе с много уреди, копчета и стреснах един ислямист. Зад гърба ми се появи седмодомието, уби и него и ме накара да изляза през малко прозорче.
Сякаш отидох в друг свят, а цялата сграда се разпадаше от изстрели и взривове.

Да няма отново някой терористичен акт? Аз нали не следя новините и не съм в час.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2476 -: Януари 04, 2016, 03:00:05 pm »
Да няма отново някой терористичен акт? Аз нали не следя новините и не съм в час.
Няма новини за тероризъм днес, но тази нощ в 1,30ч бг време е имало силно земетресение в Индия, с разрушени сгради и жертви. Учудващо за мен е , че е толкова далеко, а ми беше зле по това време, както и навремето при земетресението в Хаити  :017:
Хайде за нашите трусчета е обяснимо, нали се отделя радон, както и при магнитните бури, и по тази причина ми призлява, но за тези на майната му защо?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #2477 -: Януари 04, 2016, 03:50:54 pm »
Това са сглобки на подсъзнанието .Спомням си и до сега много жив сън,след като гледах документален филм за превземането на Берлин по време 2 СВ .Сънят започна с пробуждането ми в едно мазе близо до стълбише,затрупан от бетонни отломъци и покрит с прах в края на купчина тела също покрити със сив прах .В тоя момент чувам по стълбите слизат войници явно руснаци но не говореха точно на руски.Веднага загрях че тия идват да доубиват и мълниеносно се запитах едновременно дали съм покрит достатъчно с прах,дали няма да кихна от праха,дали да се правя на мъртъв,дали ще доубиват с контролен изстрел вече явно мъртвите,дали има оръжие наблизо,което е вероятно в случай че съм без спомен в момента,дали ако има ще го намеря достатъчно бързо,дали ще направи засечка от праха,дали има боеприпаси,дали да взема да замерям с отломки,дали няма да се окаже че ако стана няма да се окаже че имам повреда от рана в крайниците,която да ме спре-и това беше важно,защото изборът беше главно в две посоки-ако избера активна самоотбрана мимикрията става безпредметна понеже праха /прикритието ще падне от мен ,връщане назад няма .В края си спомням тия на стълбите погледнаха набързо купчината и се ъудеха дали да си хабят патроните,но в тоя момент от горните етажи ги викнаха и взеха че се върнаха .Край :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2478 -: Януари 04, 2016, 11:45:25 pm »
Аз сънувах много неприятен сън.  :( Имаше някаква много висока сграда, но в стар стил. С много красиво стълбище с парапети от дърво и ковано желязо. Но се оказа, че в нея има заложници, превзета е от ИД. Имаше параван. А зад него главните терористи обсъждаха какво да правят със заложниците. Навсякъде се въргаляха трупове на хора, умиращи. Без да искам се спънах, вдигнах шум и ме видяха. Един от терористите беше моето седмодомие. Което ми каза как да изляза от сградата, че няма да може да ми осигури много време за бягство. Наложи се да стреля в някакви хора, за да мога да избягам. Беше като много страшен филм. Чувах как ме преследват, от високите етажи падаха хора по стълбите. Всички говореха на арабски, но ги разбирах. Седмодомието ми се караше с другите, опитваше се да излъже, че без да иска ме е пропуснал. В цялата олелия се озовах в някакво мазе с много уреди, копчета и стреснах един ислямист. Зад гърба ми се появи седмодомието, уби и него и ме накара да изляза през малко прозорче.
Сякаш отидох в друг свят, а цялата сграда се разпадаше от изстрели и взривове.

Да няма отново някой терористичен акт? Аз нали не следя новините и не съм в час.

Ема, внимавай в отношенията със седмодомието. Разпри, вдигнат градус и намеса на други хора.

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #2479 -: Януари 06, 2016, 10:15:09 am »
сънувах нещо свързано с астрологията,може би защото прекарвам известно време в групата на Тъндър.
сънувах,че някой беше изненадан на хороскопа на друг  човек,соларен хороскоп най-вероятно.
показа ми го,и възкликна''виж,1:1 съвпадение на всяка планета и дом,както е по натал''

Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2480 -: Януари 07, 2016, 07:47:41 pm »
сънувах нещо свързано с астрологията,може би защото прекарвам известно време в групата на Тъндър.
сънувах,че някой беше изненадан на хороскопа на друг  човек,соларен хороскоп най-вероятно.
показа ми го,и възкликна''виж,1:1 съвпадение на всяка планета и дом,както е по натал''
Da, може да е проекция на това, което занимава съзнанието ти, но може и да означава, че си разгадала някого и можеш да предвидиш действията/реакциите му.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2481 -: Януари 08, 2016, 09:13:08 am »
Сънувах, че се регистрирам във фейсбук (аз съм хейтър и не употребявам подобни средства за проследяване). Започнах да търся приятелите си, за които знам, че имат профили, не ги намерих. Въобще не можех да се ориентирам откъде да пускам съобщения, цитати, песни и тем подобни и почнах да се чудя как да изтрия профила.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2482 -: Януари 08, 2016, 03:27:19 pm »
Тази нощ все се лутах в търсене на "моя дом". Интересното е, че ме придружаваха покойните ми майка и баба. Все се местехме от жилище в жилище. Първо пристигнах на мястото, където живеех като малка. Там не открих нищо освен развалини и някакво ново строителство. После се озовахме в друг град, обикаляхме от блок на блок. Но все така се получаваше, че където и да отседнем, после нещо се случваше и трябваше да напуснем жилището. Дори си спомням как бяхме тръгнали с връзка ключове да търсим къде да се настаним. Влязохме в голяма модерна сграда, приличаща на хотел. Там с наличните ключове отключвахме различни врати и във всяко помещение имаше различни гледки, нещо се случваше.

Накрая вече не си спомням къде се озовахме. Но много ясно помня как бяхме на маса и наливах червено вино в чаши със столче, изглеждаха празнични. За всеки по равно - за двете покойници, за мен и четвърта чаша. Така и не разбрах кой е четвъртият човек.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2483 -: Януари 08, 2016, 04:35:17 pm »
Лили, струва ми се, че все още изживяваш дълбоко в себе си страховете по жилищните теми. И търсиш в сънищата си алтернативи, за да си подсигурена.
А изяснила ли си отношенията с мама и баба? Когато са били живи. Дали не се появяват честичко, защото ти и те нямат покой, нещо ви свързва?


Аз и тази нощ сънувах война. Отново седмодомието ме придружаваше. Имаше трафик, задръствания, виждах в далечината големи огнени езици към небето.
С моето овненце изживяваме хубав период. Въпреки опитите на външни хора да го развалят. Но тези неща и натиск от външна страна ни карат по-силно да се държим един за друг, да ставаме по-притиснати един в друг. Уран е права за предното тълкуване, че има чужда намеса. Но пък не се отеазява до момента. Това с военните сънища малко ме притеснява да не е усет за нещо лошо... Не за нас, а за човечеството. То ще си покаже.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2484 -: Януари 08, 2016, 06:55:16 pm »
Лили, струва ми се, че все още изживяваш дълбоко в себе си страховете по жилищните теми. И търсиш в сънищата си алтернативи, за да си подсигурена.
А изяснила ли си отношенията с мама и баба? Когато са били живи. Дали не се появяват честичко, защото ти и те нямат покой, нещо ви свързва?


То и аз нямам покой, като постоянно плащам за чужди грешки. Миналото вече не може да се промени, но неприятното е, че една минала грешка може да възпроизведе поредица от последици в далечното бъдеще.

Както и да е, това са двете най-важни жени в живота ми - едната със знак плюс, другата със знак минус.

На мен ми се струва, че в съня се съдържа някакъв "избор" и около тази тема се върти цялото лутане и търсене. И пълните чаши бяха четири, но все още не се знаеше кой е четвъртият човек. Може би е някакъв намек за необходимост от проясняване на ситуацията и за окончателен избор.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2485 -: Януари 09, 2016, 10:38:58 am »
Отново сънувах, че съм в библиотека, но намираща се под земята, и търсех езотерична литература. Мястото си беше доста страховито.
В крайна сметка си тръгнах, без да взема нищо, защото никой не дойде да ме обслужи. Или може би от страх си тръгнах преждевременно?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #2486 -: Януари 11, 2016, 11:58:14 pm »
Отново сънувах, че съм в библиотека, но намираща се под земята, и търсех езотерична литература. Мястото си беше доста страховито.
В крайна сметка си тръгнах, без да взема нищо, защото никой не дойде да ме обслужи. Или може би от страх си тръгнах преждевременно?

Този сън на мен ми прилича като "разходка" из подсъзнанието и мисля, че е провокиран от Таро картите.
« Последна редакция: Януари 12, 2016, 12:30:16 am от romantica »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #2487 -: Януари 14, 2016, 11:38:58 am »
Отново сънувах великденски яйца. Както преди 2 седмици. Не същият сън, но същата тематика. Странна работа. Какво ли "мъти" подсъзнанието ми.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2488 -: Януари 14, 2016, 03:37:52 pm »
Тия дни не издържах и потънах в негативни мисли. И веднага ме налазиха неприятни сънища. Интересно е да попътуваш в лабиринта на своето подсъзнание. Тази нощ стигнах до много неприятно кътче - вървях боса по един безкрайно дълъг ледник - приличаше на ледена равнина, увиснала в пространството. Носех чанта с малко багаж, по пътя той се разпиляваше, а аз не знаех накъде да поема. Имаше усещане за пронизващ студ.

Вторият сън вероятно е свързан с досадни битовизми и чувството за неприязън, отвращение. И в този сън не можех да си намеря място. С група хора /сред тях имаше и бивши съученички/ се бяхме настанили в някаква голяма сграда, все едно бяхме бежанци. Стигнах до един сутеренен етаж, който приличаше на много мизерно общежитие. Там, една до друга, имаше наредени кабинки, във всяка от които имаше скромно легло и мръсна дупка за тоалетна. Условията бяха ужасяващи и имаше непоносима воня на изпражнения. И там бяха предимно мъже. Чувствах се мръсна и търсех къде да се усамотя и да се изкъпя.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2489 -: Януари 14, 2016, 03:44:21 pm »
Благодаря  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui