Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645327 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2565 -: Февруари 19, 2016, 06:34:06 pm »
Хм, да няма съкращения във фирмата?  :017:

Може, знам ли.  :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2566 -: Февруари 19, 2016, 07:55:50 pm »
Сънувах,  че шефът ми ме води по едни стълби,  но вървяхме надолу - и то под ръка.
към подземния бизнес?  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2567 -: Февруари 20, 2016, 08:25:20 am »
Харесвам екшъните,но Даниел Крейг не ми е от любимия Марсов типаж.И въпреки всичко сънувах,че се търкалям еротично-Нептуново с него  :043: .Срам ме е,не можах ли да съмувам някой друг и защо точно него?   :-\ :D
 Сънувах и земетресение.Цялата сграда се тресеше хоризонтално и вертикално.Народът пак се юрна да се спасява,а аз както винаги при земетресение(насън или наяве) не отлепих да се спасявам.Започнах да им обяснявам да запазят спокойствие,че всичко ще спре след малко,че знам как е строена сградата и ще издържи,но те овце.  :29: И земетръсът спря,и имаше само малко козметични поражения- напукани мазилки.  :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2568 -: Февруари 20, 2016, 02:01:42 pm »
Витце, аз тази нощ сънувах мама. Явно тази нощ мъртвите са искали да посещават близките си.  :08:

Много готин сън сънувах, държа ме до обяд в настроение.
Бях на сбирка на класа си, всички бяхме пораснали, но толкова различни и нестандартни. Бях облечена в индийско сари в индигово, пурпурно, приличаше на Вселена със звездички, много лека и приятна материя, усещах физически как ме обгръща.
Смеех се много, косата ми беше пусната и се ветрееше на вятъра. Една от съученичките ми каза, че учила за фотограф и ме помоли да ме снима, без да позирам. Говорех си с различни хора, дойде мама и беше много щастлива и усмихната. Аз нямах много време да й обърна внимание, а и тя бързаше. Казваше ми, че просто наминава, за да ми се обади, защото й предстои пътуване на друго място, щяла да се качва на по-високо ниво и не знаела кога отново ще може да ме види. Беше видимо щастлива от това, което й предстоеше. И беше облечена в красива роба в синичко. Целуна ме по бузата и се качи на влак, който почти веднага изчезна. Но не изпитах тъга, а само радост от тази среща.
Фотографката се появи отново и каза, че е направила страхотни снимки. Поиска позволение да ги сподели с другите, но имало няколко кадъра, които станали великолепни, но малко по-еротични. Аз дадох съгласието си да прави каквото иска със снимките, но пожелах да ги видя. Еротиката беше в това, че от вятъра сарито се разтваряше и разголваше части от тялото ми. А при навеждане се виждаха част от гърдите ми. Но ми хареса.

Много щастлив сън, толкова се усмихвах в него.  :clap: Беше ми леко. Имах индийски бижута по ръцете и глезените. Цялата бях песен.

Витце, явно моята мама и твой тати са пътували заедно. Може да са отивали заедно на ново място.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2569 -: Февруари 20, 2016, 03:33:47 pm »
Витце  :38:

Аз се усещам как все по-често разказвам на седмодомието за хубавите моменти с мама. Как съм се прибирала от дискотека в малките часове и тя се е събуждала. И сме се смели до сутринта на моите разкази от вечерта. До степен баща ми да се възмути. Уроците по бели денс, след които аз се търкалях на пода от смях, защото на нея никак не й се отдаваха женствените неща, а много искаше. Лошото някак избледня и като си мисля за нея, сещам се само за всички моменти, в които много сме се забавлявали заедно. И на мен ми липсват точно те.
Те са с нас. Явно си пътуват заедно, Витце. Като прочетох съня ти, първо си помислих, че може душите им, енергията им да минава на друго ниво, нещо колективно да са ги събрали и да ги пращат на друго място.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2570 -: Февруари 20, 2016, 03:44:21 pm »
Сега си разгледах транзитите от тази нощ.

Тр. Венера ми е на Асц, а тр. Меркурий в опозиция с Луната. Тр. Слънце започва да квадратира Уран у1, тр. Луна е квадратвала Плутона ми и е вървяла към Дсц ми. Най-вероятно съм я сънувала около 04:30, защото преди това се будех. Тогава Асц е бил на моето к12.

При теб Луната тази нощ е транзитирала през 4 дом и е направила съвпад със Сатурн у10.  :58: А тр. Нептун ти е на к12 - ще чакаме дълго време сънища от теб.  :38: Скоро и Слънцето ще ти транзитира през 12 дом. Да пишеш, ако имаш повече сънища.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2571 -: Февруари 21, 2016, 02:29:56 pm »
Забелязах, че сънищата с наследствени скъпоценни бижута винаги носят специфично послание, снощи сънувах много странен сън. Но пък може и да не е толкова трудно тълкуването му, а просто да отразява моето отношение, нещо като равносметка.

Сънувах един комплект бижута на майка ми - без обеците, само пръстенът. Но особеното тук, че специално тия бижута не си е купувала тя /имам и такива/, а ѝ бяха подарени от втория съпруг, за 50-годишен юбилей.

В съня ми скъпоценните камъни от пръстена бяха изпаднали - един изумруд и малки диамантчета. Притесних се, че някъде са се изгубили, но успях да ги открия. Пръстенът обаче стоеше празен и даже в един момент заприлича на менте, на масова тенекиена бижутерия.

Може би сънят е просто отражение на развалените ми отношения с този човек. Нещо, което вече не може да се поправи, а и съм видяла колко фалшива е била привидната му добрина. Надявам се да не са някакви щети, пък и вече това гадно семейство няма какво да ми вземе. Вероятно сънят отразява миналото, съзнанието постепенно се изчиства и на повърхността изплуват някои изтласкани неприятни моменти.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2572 -: Февруари 22, 2016, 02:45:18 pm »
С едно приятелско малче гледаме едно зайче. И аз казвам на детенцето -легни до мен сега на земята-виж как зайчето стана топка от светлина. Много странен сън, не подозирах че сънувам такива откачении. После, синхроничност сигурно е, ми попадна статия за новите енергии , за петото измерение. Имало двойнствени моменти, в които се виждат зрително нещата по досегашния начин, но едновременно-като енергия, светлинното тяло. Бих искала приключенски съновидения, ама няма такива.
« Последна редакция: Февруари 22, 2016, 02:47:39 pm от enigma »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2573 -: Февруари 23, 2016, 09:42:38 am »
Почти всяка вечер сънувам баба, която накаря умира. Винаги съм с нея малко преди смъртта и честно казано е същинско изтезание да го преживявам отново всяка нощ. Искам да я сънувам, но не по този начин. Сънищата са различни /често има много кал/, но края винаги е един и същ. Дали са с някакво значение или просто е постравматична реакция.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #2574 -: Февруари 23, 2016, 03:25:13 pm »
Почти всяка вечер сънувам баба, която накрая умира.

Хммм, 3 дни подред сънувам абсолютно същото ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2575 -: Февруари 23, 2016, 04:57:51 pm »
Сънувах как оглеждах шарката, избродирана машинно със златно ламе, в единия ъгъл на черна хавлиена кърпа, която се продаваше с намаление и имах намерение да я закупя за голямата дъщеря, че тя ползва за косата си, когато я мие, овехтяла хавлиена кърпа, която някога е била черна, а сега е избеляла от пране и прилича на изхабена магарешка кожа.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2576 -: Февруари 24, 2016, 05:46:04 pm »
И сънищата, свързани с голямата ми дъщеря продължават- тази нощ сънувах как я попитах дали иска да ме чуе как чета на немски език и започнах да чета на глас един текст на немнски, изписан с хубави ръкописни бели букви на черен фон, а ги гледах нависоко, все едно от тавана ми бяха спуснати на голям екран. Една буква ме препъна в началото, чудех се как се чете, започнах да се оправдавам, че все пак съм учила немски преди повече от 35г.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2577 -: Февруари 24, 2016, 07:12:14 pm »
Не знам дали е свързано с прогресивния съвпад Луна/Нептун или с изолирания начин на живот, но напоследък имам чувството, че съзнанието ми изцяло се е преформатирало поради липса на дразнители в обкръжението и належащи битови въпроси, рутинни служебни задачи. Преди, когато се изморявах и натоварвах психически в службата, нощем сънувах откъслечни и рутинни сънища, нямаше нищо интересно и заслужаващо внимание. А сега сънувам цели филми, много ярки и вълнуващи. И най-интересното е, че в сънищата ми все по-често нахлуват забравени спомени от детството. Сред тях има моменти, които съм отдавна забравила. И от подсъзнанието се вади отдавна избледнял спомен и се надгражда - получава се нещо като холограма, в която детските спомени се преплитат с фантазиите и създават някакво подобие на астрален свят. Толкова се увличаш в тези сънища, че изобщо не искаш да се събуждаш и да се връщаш към сивата реалност. При други обстоятелства /тежко заболяване/ дори бих си помислила, че върви някаква подготовка, че това са предсмъртни сънища. Майка ми сънуваше много такива картини от детството си преди да почине.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Сънувах...
« Отговор #2578 -: Февруари 25, 2016, 04:21:36 pm »
Забелязала съм ,че преди да се разболея (настинка,грип), винаги сънищата ми стават много ярки и напрегнати. Обяснявам си го с временното нарушение във физическото, а оттам и в психическото състояние  .
А снощи сънувах 4-5 малки пухкави ангорски котенца( бели) , а аз много искам да си взема едното у дома, обаче съм в като че ли в чужбина и не мога да му уредя документите . Както и да е, не успях да си го прибера, а беше много красиво бебе :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2579 -: Февруари 25, 2016, 04:45:42 pm »
Какво означават скандалите в съня? Много агресивна го раздавам.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."