Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645062 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2625 -: Март 22, 2016, 11:19:54 am »
Мерси, Уране. Сигурно ще ме тикнат отново в някоя организация. То ще си покаже.  :38: Ще кажа, ако ме гласят за нещо, което не подозирам.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2626 -: Март 22, 2016, 05:36:38 pm »
Уране, само да кажа че днес много буквално събирах монети. Изтървах портмонето си в колата. Отворено. А вътре имаше поне 10 лв на монети. Които се попиляха наред. Веднага се сетих за съня си.  :57: И много проклинах по време на събирането им. Имаше и няколко много нови и лъскави, които ми се набиха на очите като спомен от съня.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2627 -: Март 22, 2016, 06:04:17 pm »
Сънувах много плашещ сън.
Късна вечер, бях с родителите си и малкия вкъщи, излязох да подишам чист въздух навън.
Едни звезди хубави, една огромна ярка Луна над съседния покрив.
Изведнъж Луната " падна" зад покрива и почти веднага се показа пак, като вече не беше луна , а различни кръгли , зловещи лица , не знам точно вампирски или извънземни, кривяха се и се зъбеха отсреща.
Уплаших се и се скрих с гръм и трясък, разказах на домашните, паниката ни завладя, повече не помня..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2628 -: Март 22, 2016, 06:12:55 pm »
Луната има променлива символика, може да означава и някакъв обрат. Обаче, предвид нейното падане и появилите се след това зловещи лица, не е изключено сънят ти да има по-глобална символика. Ти нали имаше акцентирана Луна в хороскопа, може да си влязла в контакт с някакъв егрегор в съня и да не е указание лично за теб и за твоите близки. Луната има и друго значение - символизира всичко тленно, преходно, т.е. всичко, което се ражда, расте и умира накрая.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2629 -: Март 22, 2016, 07:47:15 pm »
Аз не съм от страхливите, но този сън остави много неприятен привкус, сега се сещам , че отваряхме кухненските шкафове отдолу да се крием в тях, някаква вода разляхме в бързината с усещането, че няма как да се скриеш от злите сили.
Бррр, настръхвам, вече ще имам едно наум, зяпайки звездното небе.
А баща ми беше с дългата жилетка на майка ми, само по нея, но май това беше откъс от друг сън.
Като цяло сънищата ми са свързани с реални хора, вещи и събития, та тия лица- изчадия толкова ме уплашиха.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2630 -: Март 22, 2016, 08:20:54 pm »
Сънувах много плашещ сън.
Късна вечер, бях с родителите си и малкия вкъщи, излязох да подишам чист въздух навън.
Едни звезди хубави, една огромна ярка Луна над съседния покрив.
Изведнъж Луната " падна" зад покрива и почти веднага се показа пак, като вече не беше луна , а различни кръгли , зловещи лица , не знам точно вампирски или извънземни, кривяха се и се зъбеха отсреща.
Уплаших се и се скрих с гръм и трясък, разказах на домашните, паниката ни завладя, повече не помня..
Как ти се сториха събитията в Брюксел?Отиди на църква.  :08: :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2631 -: Март 22, 2016, 08:36:56 pm »
Полумесец със звезда е символ на исляма, ако трябва да потърсим символична връзка. Е, не е толкова буквално, но пак е сънувала Луна и звезди. А ако Луната е била огромна, пълна, това може да означава и масовост, широк резонанс на събитието. Тук има и индиректна препратка към това, че основните принципи на това религиозно направление се погазват /паднала Луна/ и се използват за целите на определена група хора /грозните лица/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2632 -: Март 22, 2016, 08:44:15 pm »
За втори път в последно време сънувам, че карам сноуборд. Първият път сънят беше много неприятен, дълъг и много стръмен склон с камъни и беше тъмно, събудих се от страх. Тази нощ беше хубаво, грееше слънце и имаше много сняг.
После сънувах, че ме арестува някаква полицайка с бели дрехи, имаше дълга коса до кръста и беше много хубава. Заведе ме уж в ареста, беше някаква красива сграда, стаята беше бяла, пълна със светлина, оплетох се в някакво бяло перде, като воал, имаше и цветя. След това бях на някакъв плаж, пак беше приятно и светло.
Отдавна не бях оставала с приятни усещания от сънища си  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2633 -: Март 22, 2016, 08:59:30 pm »
И аз се изкушавам от подобно мунданно тълкуване на съня на Корея.


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2634 -: Март 22, 2016, 09:01:11 pm »
За втори път в последно време сънувам, че карам сноуборд. Първият път сънят беше много неприятен, дълъг и много стръмен склон с камъни и беше тъмно, събудих се от страх. Тази нощ беше хубаво, грееше слънце и имаше много сняг.
После сънувах, че ме арестува някаква полицайка с бели дрехи, имаше дълга коса до кръста и беше много хубава. Заведе ме уж в ареста, беше някаква красива сграда, стаята беше бяла, пълна със светлина, оплетох се в някакво бяло перде, като воал, имаше и цветя. След това бях на някакъв плаж, пак беше приятно и светло.
Отдавна не бях оставала с приятни усещания от сънища си  :)

Да не те пуснем по житейската пързалка и оттървем... така да се каже? :)
Сватбен ми изглежда този сън. :)
« Последна редакция: Март 22, 2016, 09:05:02 pm от Uran »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2635 -: Март 22, 2016, 09:07:05 pm »
За втори път в последно време сънувам, че карам сноуборд. Първият път сънят беше много неприятен, дълъг и много стръмен склон с камъни и беше тъмно, събудих се от страх. Тази нощ беше хубаво, грееше слънце и имаше много сняг.
После сънувах, че ме арестува някаква полицайка с бели дрехи, имаше дълга коса до кръста и беше много хубава. Заведе ме уж в ареста, беше някаква красива сграда, стаята беше бяла, пълна със светлина, оплетох се в някакво бяло перде, като воал, имаше и цветя. След това бях на някакъв плаж, пак беше приятно и светло.
Отдавна не бях оставала с приятни усещания от сънища си  :)
Първият ти абзац ми звучи по твоите овенски неща, вторият-нептуно-рибен, сигурно към баланс на двете отиваш, скорпион има силата да ги интегрира.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2636 -: Март 22, 2016, 09:08:52 pm »
Да не те пуснем по житейската пързалка и оттървем... така да се каже? :)
Сватбен ми изглежда този сън. :)

От какво да ме отървете, не ми се мре още  :012:
 До седмица, две ще разберем, обикновено до толкова ми се проявяват сънищата, ако са предсказателни  :)

п.п. А това със сватбеното съм пропуснала да го прочета  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2637 -: Март 22, 2016, 09:10:10 pm »
От какво да ме отървете, не ми се мре още  :012:
 До седмица, две ще разберем, обикновено до толкова ми се проявяват сънищата, ако са предсказателни  :)

Очакваш ли пръстенче в такива кратки срокове? :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2638 -: Март 22, 2016, 09:11:40 pm »
Очакваш ли пръстенче в такива кратки срокове? :)

Тц, първо трябва принц  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2639 -: Март 22, 2016, 09:15:44 pm »
Тц, първо трябва принц  :012:

Приеми, че няма принцове, а само мъже с техните положителни и недотам, качества.
Така го асоциирах. Страх от загуба на контрол- първо, последвана от тази- на резидънса (съвместното съществуване- затвор), който, всъщност, може да се окаже много приятно място, изпълнено с топлина и удоволствия. Воали, цветя тинтири- минтири, меден месец. :)