Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645668 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2670 -: Март 29, 2016, 08:37:01 pm »
При мен, още преди да се появят котките, по едно време спряха такива хм... опитности. Понякога различни фактори могат да отворят портала към невидимия свят, в моя случай вероятно друг човек е бил катализатор. Няма го човека, няма и негативни среднощни посещения. Пак имам странни опитности с невидимото, но са на съвсем друго ниво, далеч отвъд нисшия астрал.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2671 -: Март 30, 2016, 12:36:10 am »
Нерешен личен въпрос/конфликт? Нещо недоизказано към теб или някой друг?
Има, лично е. Благодаря!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2672 -: Март 30, 2016, 08:58:33 am »
Сънувах, че пътувам с влак и изведнъж се появи цунами, беше опустошително, разруши всичко наоколо. Вълните бяха огромни и отнесоха 2 жени. Явно  работата дотолкова е превзела живота ми, че в съня си търсех лаптопа си, за да отразя първа новината  ;D Като се събудих бях много уплашена. Отдавна не съм имала толкова стряскащ сън.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2673 -: Март 31, 2016, 02:29:30 pm »
Сънувах, че сме си купили нов дом. Стояхме от външната страна с половинката,  защото той сменяше входната врата. Тя беше много тъмно вишнев цвят.  Много я харесах.
Вратата беше затворена.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2674 -: Март 31, 2016, 02:37:23 pm »
Сънят е отражение на вътрешни противоречия. От една страна, има желание да се развалят/приключат отношенията с някой близък, може и с половинката. Но от друга страна ви се дава нов шанс - да започнете всичко отначало, на чисто и по този начин да преобразите и съживите вашите отношения, да ги заредите с повече дълбочина, страст.

Тук има един важен момент - харесала си вратата. Това може да загатва за вътрешна готовност, може би засега все още неосъзната, да се възродят/преобразят отношенията, вместо да бъдат окончателно прекъснати. Всичко зависи от теб - това е посланието. Съпругът в съня се опитва да се "свърже" с теб, от теб зависи дали ще приемеш "поканата" му.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2675 -: Март 31, 2016, 07:27:03 pm »
Лили, много ти благодаря за тълкуването.
Малко след като написах съня, получих предложение за работа, но в друг град - ех, пълно щастие няма.  :(

п.с. от мен ако зависи, заминала съм. но вкъщи нещо не им се нрави идеята.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2676 -: Март 31, 2016, 07:35:38 pm »
Да, току що прочетох оттатък, че си получила много хубаво предложение за работа.

Въпреки това не смятам, че сънят е натоварен с професионална/кариерна символика. Може би наистина ти предстои някакъв избор, ако се противопоставиш на желанието на твоите близки и трябва да избираш между семеен живот/съпружески отношения и кариерни възможности.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #2677 -: Март 31, 2016, 09:16:43 pm »
Аз пък преди 2 нощи сънувах бременен мъж. Който се беше наконтил здраво и обясняваше как ще ражда скоро  с цезарово сечение (естествено). А аз се чудих откога е станало това възможно и си мислех, че съм много изостанала със световните тенденции.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2678 -: Април 02, 2016, 01:22:27 pm »
Аз пък преди 2 нощи сънувах бременен мъж. Който се беше наконтил здраво и обясняваше как ще ражда скоро  с цезарово сечение (естествено). А аз се чудих откога е станало това възможно и си мислех, че съм много изостанала със световните тенденции.  :012:

Teжки отговорности. Повишения? (може да се отнася до теб, но може- за близък/познат) Поемане на несвойствена роля?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2679 -: Април 02, 2016, 01:25:02 pm »
Тази нощ сънувах Андрей Баташов. Няма някаква логична връзка. Не ни беше комфортно в съня ми. На мен ми приличаше на мой партньор от миналото - движенията му, жестовете, начин на поведение. Загледах се в начин на жестикулиране на Андрей на няколко клипчета. Имаше много специфични жестове с ръцете и пръстите, които вярно приличат на същите на мой бивш възлюбен. Другат прилика е, че и двамата са пълнолунни мъже. И визуално си приличат много.
Не знам дали има връзка, но видях, че Андрей е починал на 29-та дата. Но не през март.
Дали означава нещо този сън? ???

Чуй го, за да разбереше дали е ОК. :)
п.п.Въпросът е с какво свързваш Баташов. Аз като сънувам една бивша съученичка заминала си нелепо и шумно, виждам зор.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2680 -: Април 02, 2016, 02:32:36 pm »
Към Баташов нямам отношение, далечен ми е малко. Благодаря, Уране.
Тази нощ също беше плодна на сънища. Покрай карето на Плутон към Слънцето ще е... Така го усещам. Сънувах, но като наблюдател, над всички. Голям трилър. Богаташ ме осиновил. Има двама сина. Аз изчезвам. След много години решава да направи добро на непознат и да му завещае наследство. Споделя му за децата си и мен. А непознат се променя, става лош и отделя снимката ми. С думите, че съм мъртва и лично той ме е убил в пещера. В която съм открила антики. Много живо сънувах бягствота ми, по стените на пещерата имаше рисунки, а аз съжалявах, че не мога да ги изследвам, защото ме гонят. Видях скелети, златни монети, мечове. Накрая ме убиха и зазидаха в пещерата. Осиновител беше потресен и получи инфаркт. А аз бях като дух над него.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2681 -: Април 02, 2016, 02:39:55 pm »
Голям филм, такива сънища може да са спомен от минала инкарнация. И даже могат да показват върху какви минали опитности се крепят сегашните ти отношения. Може с осиновителя отново да сте се срещнали, но вече при други обстоятелства и приемайки други роли.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2682 -: Април 02, 2016, 03:00:42 pm »
Да, Лили, аз също помислих, че е спомен. Защото не изпитвах никакви емоции, само наблядава този филм. По-късно ще си огледам картата какви транзити съм имала към часа на съня си. Помня го, защото се събудих и вислех веднага да го напиша, за да не го забравя. В последно време ми се случват интересни неща по време на сън. На моменти не мога да оценя спя ли, сън ли е. Ходих на няколко места в съня си. Като паралелно място. Другота ми тяло/дух ставаше от леглото, разхождаше се. Някои места са ми познати от този живот.  Други са ми познати, поне е разхождам като да ги познавам идеално. Но не съм била там.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2683 -: Април 02, 2016, 03:04:58 pm »
И аз съм имала такива сънища, макар и по-рядко. Те сякаш не са от този свят, нито са впечатления от ежедневието или игра на подсъзнание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2684 -: Април 02, 2016, 03:15:26 pm »
Да, точно е това. Нямат връзка с реалност. Да не се впечатляваме от грешките ми. Пиша от смарт/смрадфон.  :57: :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.