Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645453 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2685 -: Април 03, 2016, 10:43:02 am »
Не знам защо, през последните няколко месеца сънувам как кученцето ни е живо, но изоставено/ прогонено навън. Преди няколко седмици сънувах как я срещам на улицата из квартала, остаряла, едвам ходеше, мръсна, и попитах майка ми дали не може да си я вземем отново у нас, а тя ми отговори, че вече си живее по-добре. Аз обаче тръгнах да я търся и тук някъде се събудих.
Тази вечер пък сънувах как тръгнах отново да я търся, но не знаех дали още е жива, затова даже реших да направя хорар. Направих картата, обаче започнах да се чудя по кой дом да я гледам, по 7 ли. Започнах да гледам управителя на 3 дом и се усетих, че се гледа всъщност ако картата беше за брат ми. Сетих се, че трябва да гледам У6, започнах да гледам картата и тук някъде се събудих.
Не мога да разбера защо насън се вижда как сме изоставили кученцето, а ние да последно я гледахме. Дали не е защото нашите през последните дни искаха да я пращат да спи в гаража, понеже се напикаваше, а аз им се противопоставях и извоювах да спи в кухнята?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2686 -: Април 03, 2016, 10:49:22 am »
Не знам защо, през последните няколко месеца сънувам как кученцето ни е живо, но изоставено/ прогонено навън. Преди няколко седмици сънувах как я срещам на улицата из квартала, остаряла, едвам ходеше, мръсна, и попитах майка ми дали не може да си я вземем отново у нас, а тя ми отговори, че вече си живее по-добре. Аз обаче тръгнах да я търся и тук някъде се събудих.
Тази вечер пък сънувах как тръгнах отново да я търся, но не знаех дали още е жива, затова даже реших да направя хорар. Направих картата, обаче започнах да се чудя по кой дом да я гледам, по 7 ли. Започнах да гледам управителя на 3 дом и се усетих, че се гледа всъщност ако картата беше за брат ми. Сетих се, че трябва да гледам У6, започнах да гледам картата и тук някъде се събудих.
Не мога да разбера защо насън се вижда как сме изоставили кученцето, а ние да последно я гледахме. Дали не е защото нашите през последните дни искаха да я пращат да спи в гаража, понеже се напикаваше, а аз им се противопоставях и извоювах да спи в кухнята?

Кучето е приятел, а в твоя случай може и брат ти да е.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2687 -: Април 03, 2016, 12:44:43 pm »
 :012:
« Последна редакция: Април 06, 2016, 08:44:55 pm от enigma »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2688 -: Април 03, 2016, 12:50:24 pm »
Временен пост.
Вещичке, намерих нещо за орбите, най-после изчерпателен отговор. Искаш ли да го сложа, ама не знам къде ...пиша тук, да не те притеснявам на лични.

Слагай тука, нищо че няма общо с темата  :012:. Благодаря!  :38:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2689 -: Април 03, 2016, 01:05:50 pm »
https://chitanka.info/text/15968/11#textstart


Долу на всяка страница може да се върви напред назад в съдържанието, също да се дръпне. Опитах да кача цялото , но нали съм си индианец с технологиите, не ми се получи. :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2690 -: Април 03, 2016, 01:32:24 pm »
Не знам дали е свързано с предстоящите великденски празници, тогава нали се прави помен за починали.

Тази нощ сънувах някакви рутинни откъслечни сънища, но запомних един фрагмент. Беше се появила покойната ми майка, изглеждаше добре и сякаш се приготвяхме да ходим на някакво празненство. Бяхме приготвили торба с почерпки, сред които се открояваха няколко бутилки червено вино.

После се появи друг близък или приятел на семейството, взе торбата, а с майка ми в последния момент решихме да си останем вкъщи. Струва ми се, че наближаваше Коледа. Тогава извадих от торбата една бутилка червено вино и я оставих за нас, за да има с какво да посрещнем празника. После си спомням, че отворих бутилката и отпих от нея, за да дегустирам. Виното имаше много интересен вкус, но не беше от плътните, тръпчиви вина, а по-благо и с по-изразен плодов аромат.

Според вас какво може да означава, помен ли да правя? Около Великден смятам да ходя на гроба и да нося разни неща там.

Тук намерих много интересно тълкуване.



« Последна редакция: Април 04, 2016, 01:39:28 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2691 -: Април 03, 2016, 01:51:15 pm »
Кучето е приятел, а в твоя случай може и брат ти да е.
И какво може да показват тези сънища, как мислиш?

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #2692 -: Април 03, 2016, 02:10:28 pm »
Teжки отговорности. Повишения? (може да се отнася до теб, но може- за близък/познат) Поемане на несвойствена роля?

Ами повишения за жалост не при мен. Но след като го сънувах това разбрах, че при една приятелка има растеж в кариерата в момента. И после ми се поскапа малко  егото като разбрах, че един бивш работодател е взел на работа стажантка, която караше практика след мен. А тогава не можеше да става и дума за отворени позиции, поради финансови причини. :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2693 -: Април 06, 2016, 10:42:23 am »
Много шантав сън имах тази нощ  ;D

Сънувах една съфорумка, която отдавна не пише тук. И сякаш я виждам случайно в някакъв друг форум, със същия ник. Заговарям я, питам всичко ли е наред, после получавам от нея съобщение, което, след като го отворя, започва да се мултиплицира като вирус и блокира всичко в компютъра ми. Много странно.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2694 -: Април 06, 2016, 10:51:51 am »
Аз пък сънувах теб, Лили, имаше и още някой от форума но не знам кой беше  :012: Не си спомням съня с подробности, някакви обувки си купуваше и капризничеше на поразия, накрая те зарязах да си се лигавиш сама  :012:
Тази нощ, ама от както съм заспала само някакви глупости сънувам, докато не се събудих  :012: Много е досадно, защото не мога да се наспя така

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2695 -: Април 06, 2016, 11:03:53 am »
Хи-хи, благодаря за вниманието  ;D

Обувките са ми голяма слабост, признавам, но малко се поспрях с шопинга, че и наличното количество няма къде да го износя.

И в живота съм така - все избирам и все не ми е по мярка. Може би сънят ти е бил метафора.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2696 -: Април 06, 2016, 06:25:10 pm »
Сънувах една малка,40 сантиметрова,светложълта-бежова змиичка,която много бързо пълзеше към мен.Беше малка,но много отровна.Вдигнах се нагоре и зачаках да ме подмине,ако не да скоча върху нея и да пробвам да я стъпча по-бързо,отколкото тя може да ме клъвне.Но от мисълта,че няма да съм по-бърза и ще ме ухапе се стресирах и събудих.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #2697 -: Април 08, 2016, 10:16:31 am »
Какво значи да сънуваш, че спасяваш починал човек? Никъде не намерих нищо по въпроса.
Сънувах баба - за първи път, откакто почина. Сестра ми я тормозеше, баба плачеше и ми казваше, че повече не издържа. Аз я взех на ръце и я понесох на някъде - за да се грижа за нея. Така свърши съня - как я нося на ръце. В съня си плачех и ми беше много мъчно, че тя страда.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2698 -: Април 08, 2016, 11:38:10 am »
Може да означава, че още тъжиш по нея и емоционално /а също и на духовно, астрално ниво/ се опитваш да я "задържиш" на този свят, не искаш да я "пуснеш". Нали имаше една хипотеза за 40те дни на душата след смъртта. При будистите - 49 дни т.нар. бардо, когато душата още се лута между двата свята и още се чувства свързана с любимите си близки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #2699 -: Април 08, 2016, 11:43:35 am »
Точно днес - довечера ще правим 40 дни от смъртта й. И аз с това го свързах. Че иска да я пусна и да не се мъчи тук.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.