Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645199 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2700 -: Април 08, 2016, 11:51:32 am »
Може би това е посланието - символично сбогуване. Ако има нещо отвъд и покойните ни виждат, на нейната душа също ѝ е тежко да гледа колко си тъжна. Те така не могат и да продължат нататък, докато ги "държиш" със силна емоция, а отвъд също си имат определени задачи и път.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2701 -: Април 08, 2016, 07:32:31 pm »
Сънувам, че отварям хладилника, а той пращи от храна. Зарадвах се и в съня си казах "най-после моя мъж се сетил да го зареди".
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2702 -: Април 08, 2016, 08:22:30 pm »
Храната може да се разглежда и като заместител на положителни емоции. Ако смяташ, че в отношенията със съпруга ти липсва емоционална пълнота, може и затова да си сънувала как ти пълни хладилника.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2703 -: Април 09, 2016, 05:23:23 pm »
Сънувам, че отварям хладилника, а той пращи от храна. Зарадвах се и в съня си казах "най-после моя мъж се сетил да го зареди".

Охладнели отношения. Липса на ергия във връзката. Трябва да презаредите батериите (храна).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2704 -: Април 12, 2016, 12:54:54 pm »
Понякога сънувам много шантави неща - същият свят като нашия, но съвсем други хора и обстоятелства, а аз съм въплътена в друго тяло, имам друг живот.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2705 -: Април 12, 2016, 04:34:27 pm »
Понякога сънувам много шантави неща - същият свят като нашия, но съвсем други хора и обстоятелства, а аз съм въплътена в друго тяло, имам друг живот.
Понякога и при мен е така, като вчерашния ми сън- сънувам как влизам в къщата на някакъв, който реално не познавам, а той определено ме прелъстяваше с погледи, жестове, внимание- дори потърка главата си в мен като котка, на което се засмях и казах, че няма да му мине номера... след това ми се губи част от съня, а именно как трето лице се появи и бързаше да напусне къщата, което ми се видя странно и веднага взех дамската си чанта- установих, че портмонето ми е празно и започнах да викам след онзи бързак " върни ми веднага всичките пари" и това го повтарях докато се събудих, доста напрегната от сънуваното. По-късно, когато реших да пиша на голямата дъщеря, с която не си бяхме писали близо седмица, се колебаех дали да ѝ напиша, че знам нещото, за което ми беше разказала частично преди няколко месеца и трябваше да си трая пред сестра ѝ, се сетих за съня, дори отложих излизане, което беше свързано с плащане, а в крайна сметка вечерта след всичките разправии коя какво била казала, повтарях като развален грамофон "прати на сестра си целия ни разговор"  :012:
« Последна редакция: Април 12, 2016, 04:36:57 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2706 -: Април 12, 2016, 05:00:25 pm »
Снощи и из имах сън с подобен сюжет - къща-лабиринт, която ме подмами да вляза вътре със спомени от детството. Вече му измислих определение - "астрален капан". Бяхме две млади привлекателни девойки, определено не бях себе си /с друга външност/, идвахме от път /екскурзия/, в някаква хотелска стая бях забравила част от багажа си и се връщах да я открия... После се озовавам в населеното място от детството, само че на мястото на някогашното ни жилище е изградено ново строителство, всичко е модернизирано, обновено. Озоваваме се с моята приятелка вътре в "къщата" - като в лабиринт се появява стая след стая, във всяка от тях се случва нещо различно. По едно време се появи покойният ми дядо, само че в съня беше в друг образ. Незнайно защо трябваше да държа всички прозорци затворени, а аз от любопитство отворих кепенците, за да видя какво се случва навън... Беше време след пороен дъжд, тъкмо преминал, усещаше се хлад и свежест,  задаваше се вятър сякаш.... После видях някакви странни хора навън - едно подскачащо джудже с куц крак и още някой, стана ми малко страшно... Опитах се да затворя прозореца, вътре успя да влезе млад мъж и прелъстително ме подмами да влезем в някаква стая, беше като в лабиринт от безкрайно възпроизвеждащи се помещения... В един момент видях, че това не е съвсем човек, а въплъщение на дявола, но вече бях изкушена. Много шантав сън.  :57:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2707 -: Април 13, 2016, 12:07:11 pm »
Снощи и из имах сън с подобен сюжет - къща-лабиринт, която ме подмами да вляза вътре със спомени от детството. Вече му измислих определение - "астрален капан". Бяхме две млади привлекателни девойки, определено не бях себе си /с друга външност/, идвахме от път /екскурзия/, в някаква хотелска стая бях забравила част от багажа си и се връщах да я открия... После се озовавам в населеното място от детството, само че на мястото на някогашното ни жилище е изградено ново строителство, всичко е модернизирано, обновено. Озоваваме се с моята приятелка вътре в "къщата" - като в лабиринт се появява стая след стая, във всяка от тях се случва нещо различно. По едно време се появи покойният ми дядо, само че в съня беше в друг образ. Незнайно защо трябваше да държа всички прозорци затворени, а аз от любопитство отворих кепенците, за да видя какво се случва навън... Беше време след пороен дъжд, тъкмо преминал, усещаше се хлад и свежест,  задаваше се вятър сякаш.... После видях някакви странни хора навън - едно подскачащо джудже с куц крак и още някой, стана ми малко страшно... Опитах се да затворя прозореца, вътре успя да влезе млад мъж и прелъстително ме подмами да влезем в някаква стая, беше като в лабиринт от безкрайно възпроизвеждащи се помещения... В един момент видях, че това не е съвсем човек, а въплъщение на дявола, но вече бях изкушена. Много шантав сън.  :57:
Хмх, този май не е бил обикновен домовой.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2708 -: Април 13, 2016, 12:12:02 pm »
Хмх, този май не е бил обикновен домовой.

Твоя или моя?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2709 -: Април 13, 2016, 12:17:30 pm »
Твоя или моя?  :012:
хаха, твоят, мой дори нямаше облик човешки.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2710 -: Април 13, 2016, 12:19:20 pm »
Поне куцото еднокрако джудже ми се размина  ;D :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2711 -: Април 13, 2016, 04:22:43 pm »
Чела ли си " Майсторът и Маргарита"? :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2712 -: Април 13, 2016, 04:28:09 pm »
Да, но не успях да стигна до края, трябва пак да препрочета книгата.

Хм, интересна мисъл споделяш... наистина има нещо общо, само дето не бях гола и не носех корона, не се сещам и за вещерско парти.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2713 -: Април 13, 2016, 07:14:10 pm »
А, Лили как не си успяла да стигнеш до края  :) Аз я като я четох за първи път се разбих да се смея /нищо уж че е философска, не съм толкова умна/

Наскоро сънувах, че някакъв човек е опрял пистолет в главата ми и всеки момент ще ме застреля, приличаше на екзекуция. Затворих си очите и чаках, нищо не можех да направя. Не чух изстрел, но знаех, че съм умряла, продължавах да съществувам въпреки това без физическо тяло, бях в някакво тъмно пространство /не мога да го опиша/ и веднага се събудих.
Следващите  дни очаквах да се гътна, ама още не съм  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2714 -: Април 14, 2016, 10:50:47 am »
Тази сутрин сънувах как спя и чувам сирена- мъча се насън да се събудя и отворя очи, да стана от леглото, но не успявах. Насън виках сама на себе си- "Събуди се ....(името ми)!" , на няколко пъти, като последният ми призив беше с ясен и силен глас, заповядвах си сама на себе си да стана и напусна жилището, понеже чувах, че отвън става нещо, но така и не разбрах пожар или земетресение, защото се събудих наистина и сънят ми приключи по този начин- как исках да се събудя и стана, а не успявах- тялото ми тежеше, клепачите също, нямаше измъкване от страната на Морфей.  :)