Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646115 пъти)

Maria1

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Сънувах...
« Отговор #2745 -: Май 08, 2016, 09:01:39 am »
Сънувах, че имам имен ден по едно и също време с приятеля на гаджето ми. Той вместо при мен е отишъл при него и са били са стриптийз клуб. Когато ми се е обадил по телефона е пуснал видеоразговор и видях, че там има само стриптизьори. След това сме били на гости отново при неговия приятел, този път и аз съм отишла и той е започнал да ни показва самобръсначката си и след това да се бръсне. По-късно вече сме били у нас и аз съм се разплакала, след което съм изкрещяла, че също имам имен ден, а той е забравил. След това чух плача на майка ми. А нашия приятел разбрахме, че е изчезнал.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2746 -: Май 14, 2016, 08:51:04 am »
Драки, тази нощ те сънувах. Мисля, че ще ти хареса.
Този сън беше много луд, голям екшън. Не съм повлияна от филм.
Сънувах различни хора, всеки за нещо се бореше. Един приятел ми разказваше как го пратили да пази детска градина "Димитър Благоев" в някакъв квартал в София. И ми показваше клипчета как качвал стена по пирони.

После сънувах как Драки е шофьор на автобус по неволя, целта е да избяга някъде, с нея има жена в опасност. Аз пътувам след нея и поддържаме връзка с някакви джаджи. Имаше човек в тъмни дрехи, който искаше да влезе в автобуса, махна едно от задните стъкла. Притесних се за теб. Но виждах на забавен кадър как го пресрещна и му отряза главата със самурайски меч. Тогава се успокоих и тръгнах пеша по улиците. Бях облечена в червен кожен панталон, бял потник и рокерско кожено яке.

Много луд сън.  :012: :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2747 -: Май 14, 2016, 06:09:41 pm »
Драки, тази нощ те сънувах. Мисля, че ще ти хареса.
Този сън беше много луд, голям екшън. Не съм повлияна от филм.
Сънувах различни хора, всеки за нещо се бореше. Един приятел ми разказваше как го пратили да пази детска градина "Димитър Благоев" в някакъв квартал в София. И ми показваше клипчета как качвал стена по пирони.

После сънувах как Драки е шофьор на автобус по неволя, целта е да избяга някъде, с нея има жена в опасност. Аз пътувам след нея и поддържаме връзка с някакви джаджи. Имаше човек в тъмни дрехи, който искаше да влезе в автобуса, махна едно от задните стъкла. Притесних се за теб. Но виждах на забавен кадър как го пресрещна и му отряза главата със самурайски меч. Тогава се успокоих и тръгнах пеша по улиците. Бях облечена в червен кожен панталон, бял потник и рокерско кожено яке.

Много луд сън.  :012: :012:
Това и аз съм го сънувала преди години,но подкарах автобуса,за да избягам от затвора  :012: .А лошите ме преследваха и нямах самурайски меч,за да им отрежа главите,за това само позорно избягах с автобуса на мръсна газ.  :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2748 -: Май 14, 2016, 06:36:51 pm »
Брей, започнах и чужди сънища да сънувам.  :clap: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2749 -: Май 19, 2016, 01:06:05 pm »
Сънувах, че пред нас има гъби, едната беше голяма, май сърнела, макар че не ги познавам. Дойдоха хора и ги набраха.

Имате ли идея какво означава този сън?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2750 -: Май 19, 2016, 01:50:35 pm »
Ако береш хубави гъби /не отровни/ на сън, е положителна символика - радост, пълнота, щастие, просперитет. Но в твоя сън има друго послание - идват други хора пред дома ти и ги берат. Имате ли някакви спорове за имота, в който живеете, или за някакъв друг имот с роднини или други хора, които биха могли за нещо да претендират, да оспорят? Може да е свързано и с някакъв поземлен имот, между другото. Или някой да се опитва да отнесе "реколтата" от вашия дом, да изтича навън енергията на пълнотата. Какви са отношенията между твоите родители?  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2751 -: Май 19, 2016, 02:04:29 pm »
Ако береш хубави гъби /не отровни/ на сън, е положителна символика - радост, пълнота, щастие, просперитет. Но в твоя сън има друго послание - идват други хора пред дома ти и ги берат. Имате ли някакви спорове за имота, в който живеете, или за някакъв друг имот с роднини или други хора, които биха могли за нещо да претендират, да оспорят? Може да е свързано и с някакъв поземлен имот, между другото. Или някой да се опитва да отнесе "реколтата" от вашия дом, да изтича навън енергията на пълнотата. Какви са отношенията между твоите родители?  :017:

Не, нямаме спорове, живеем само двете с майка ми. То буквално под терасата имаше гъбки от дъждовете, но сега ги няма :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2752 -: Май 19, 2016, 02:06:53 pm »
Хм, не мога да се сетя за друго тълкуване. На мен ми стана интересно защо в съня идват други хора и ги берат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2753 -: Май 19, 2016, 09:03:07 pm »
Сънувах, че съм отслабнала до желаните резултати и много се радвах.  :cheer:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2754 -: Май 19, 2016, 09:32:02 pm »
Да видим какво ще сънувам след пълнолунния детокс - голяма тенджера с топло ядене може би  :017: ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2755 -: Май 19, 2016, 09:58:50 pm »
"Няма по-искрена любов от тази към храната."

Ирландска поговорка /тъкмо превеждах едни неща и се натъкнах на това  ;D/
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2756 -: Май 20, 2016, 12:05:06 am »
Преди няколко дни сънувах политически сън. По-скоро мисля, че има смисъл, но не съм свръхсигурен.

Сцена. Много ранна сутрин е, съвсем скоро се е съмнало, а аз вече съм на работа (абсурд!). Там вече има хора. Седя гол на стола и се поливам от един леген. Никой нищо не коментира. Накрая изливам всичката вода отгоре си. Правят ми забележка, че съм измокрил пода.
Сцена. Събрали сме се много хора в някаква сумрачна зала. Чакаме Путин да дойде да ни държи реч. Той идва, застава най-отпред, светлините стават приглушени и ясно се чува как щраква копчето на някакъв касетофон. След миг започва някаква стара реч отпреди години. Путин скача като нинджа към таблото с бушоните, дръпва най-големия, залата потъва съвсем в мрак, а аз започвам да се смея — дълбоко, коремът ми се тресе. Събудих се от собствения си смях насън и мисълта, че никой няма да помни за разлятата вода на фона на путиновата излагация.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2757 -: Май 22, 2016, 02:57:02 pm »
Тази нощ подсъзнанието ми измъти голям филм, може сънят да е бил и на по-глобална тематика  :017:

Сънувах, че съм в някаква къща, която се намира на по-високо и стръмно място, а долу в низината всички къщи и блокове бяха потънали във вода. Уж беше река, препълнила коритото си в резултат на невиждано наводнение, а после изведнъж се озовах на някакво пристанище /заприлича на варненското/, там бях с най-добрата ми приятелка от училищните години, посочих ѝ небето, в което имаше странен феномен, и казах, че е "космически залез" /когато на хоризонта по време на пълнолуние едновременно се виждат Слънцето и Луната - едното светило залязва, а другото изгрява/. После се вгледах и видях, че това всъщност са две пълни Луни, които стоят близо една до друга, като залепени. И появата на втора Луна беше предизвикала мощно наводнение, масово стихийно бедствие. Виждах много непознати хора, останали без подслон, седяха на групички и чакаха някой да ги приюти. Странно, но сред тях имаше и арабски лица - може би го сънувам покрай бежанската вълна, за която се тръби по всички медии. После сънувах, че водата и в моята къща е станала оскъдна в резултат на това наводнение - едва течеше от чешмата и беше замърсена. Бях приютила няколко човека, притеснявах се да не плъзне инфекция.

Такива неща се сънуват на втория ден от лечебния глад.  ;D

Предната нощ се срещнахме с майка ми и поведохме дълъг разговор. Бях тръгнала в незнайна посока с една неголяма раница, в която имаше малко дрехи и един лаптоп. Спряхме се всред природна местност, оставих си раницата на едно дърво и тръгнах нанякъде. После се сетих за багажа, притесних се да не е задигнат от някой случаен минувач, но като се върнах на същото място - висеше си на един клон непокътнат. Интересното, че бях отишла да се гмурна в един басейн, който незнайно откъде се появи. Тия две нощи все вода сънувам...


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Сънувах...
« Отговор #2758 -: Май 22, 2016, 03:07:51 pm »
Рядко сънувам,тази нощ явно съм сънувал -по-леко се спи при пълнолуние,ако въобще се спи ,та сутринта ставам с нагласата че имам два специални таблета,съвсем реално усещане-хем телевизор ,хем таблет,някакви специални,единия по-голям ,другия по-малък.Дълго време ми трябваше да осъзная че е било сън,бях тръгнал да ги търся направо :D

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2759 -: Май 23, 2016, 08:02:05 am »
Сънувах, че съм затворена в подземно помещение с капак(нещо като басейн), пълно с вода - имаше едно прозорче(със светло-синя светлина) и бях заобиколена от дребни рибки, подредени по четирите страни. А водата ми стигаше до брадичката.

п.с. снощи правих планове днес да идем до  Рибната църква - да не е заради това този сън?  :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."