Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646093 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2760 -: Май 23, 2016, 10:12:22 am »
Скорпи, навярно си проектирала в съня си.

И аз тази нощ проектирах. Сънувах Лили как ми обяснява според ведическата ми карта какъв боец съм можела да бъда, ако съм се родила малко по-рано/късно. А това е продължение на съня ми. Преди Лили сънувах друга жена, която ме нападна. Беше подивяла, малко луда. И се опитваше да ме убие по всеки възможен начин. На мен ми се отдаде възможност няколко пъти да я ударя фатално, но в последната секунда се отказвах. В крайна сметка дойде полиция и я задържа. А Лили се появи с органите на реда и ми обясни защо не съм я убила, въпреки възможностите.  :012: Това по повод четенето на темата за ведическата астрология преди да заспя.  :012:

По-късно сънувах втори сън. Човечеството се беше изменило, бяха се събудили същества от миналото. Бях на брега на море, имаше скали. От височината на скалите виждах какви огромни чудовища плуват във водата и отмъкват хора. Разхождах се около изоставен морски курорт, имаше атракции, беше призрачно. И се разхождаха динозаври.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2761 -: Май 23, 2016, 12:00:59 pm »
Много интересни сънища тази нощ  :012:

От глад пак сънувах глобални сънища и абсолютно непознати хора, много хора. Този път бях се пренесла в Щатите - не знам обаче дали в сегашното време или малко по-натам... Бях сред група чернокожи и мулати - не африкански негри, а тия, дето отдавна живеят в Америка. Мъже, жени - повечето млади. Бяхме в голяма зала - приличаше на търговски център или банкетна зала на хотел. И тук започва смешното /под влияние на гладната диета  ;D/ - по обиколката на цялата зала имаше редица от маси, отрупани с различни видове екзотични храни и прибори. Имаше скариди, омари и други деликатеси, които по принцип не обичам и не съм им фен, някои дори не съм опитвала. На принципа на шведската маса - всеки минава и си взема. Аз само обикалях и гледах като в музей. Обзавеждането и приборите бяха някак футуристични - не от нашето време. И не можех да се справя, не знаех кое "копче" да натисна, за да получа моята порция. Заговор ме един по-възрастен мъж с прошарени коси и се оказа, че е български емигрант. След това ми обърна внимание една пълничка лелка - оказа се руска арменка. И така намерихме общ език, че на английски с черконожите хич ме нямаше. През това време успях да "погостувам" и в тялото на млада хубава мулатка. Задаваше се някакво празненство, в една стая видях чернокожи рапъри със златни ланци и характерните им шапки. Имаше и един, който ми заприлича на Лени Кравиц. :57:

Направи ми впечатление един фрагмент - по едно време, още влизайки в банкетната зала, видях на стената надпис "Хилтън" /хотелската верига/. Ако сънят има предсказателна символика, някой ден да не се случи някакво нещастие или атентат там по време на масово мероприятие?  :017:

После пак бях в друго тяло, женско. С група жени минавахме турската граница. Нагъл млад турчин-граничар ни бъркаше в багажа, вадеше купища дамски гащи, размяташе ги под носа ни и ни говореше на неговия си неразбираем език. После се оказа, че иска от всяка подкуп, за да може да мине границата. Държеше в едната си ръка голям бял плик и с другата символично слагаше там някакви банкноти, приличаха на евра. Така ни подканваше всяка да си плаща. В един момент обаче свърши "минутата слава" на дребния тиранин и дойдоха други тирани - млади руски мутри с бейсболни бухалки. А ние, дето чакахме на границата, май бяхме от рускоговорящите.  :012: :85:

Хм, сънят с турския граничар може също да има по-глобална символика, сега ми просветна. Напоследък отношенията между Русия и Турция са станали доста обтегнати, а и в българските медии често се споменава името на Ердоган.

« Последна редакция: Май 23, 2016, 02:09:19 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2762 -: Май 23, 2016, 10:13:24 pm »
Освен Рибната църква, днес ходихме  и до Белинташ - многооооо се заредих, много!  :cheer:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2763 -: Май 24, 2016, 05:39:47 pm »
Тази нощ се олях да сънувам и се събудих ранния следобед и то само защото звънна телефонът.
Имаше два по-запомнящи се съня, на пръв поглед различни, но с един свързващ мотив. Единият е по-личен и е свързан с мен самата.

Във втория сън се озовах на върха на някаква висока стръмна планина, отгоре имаше неголямо плато. Беше се събрала група хора там, бяха облечени в бели одежди и играеха някакво странно хоро. Малко ми заприличаха на дъновистите. Бях сред тях и видях едно-две деца да тичат сред нас и да играят. А платото беше много тясно, надолу беше пропаст. Притесних се и дори леко се скарах на групичката, че това място не е за малки деца. Изведнъж едно детенце, докато тичаше, се засили към ръба и скочи, полетя надолу. Интересното е, че не се чу никакъв крясък, нито падане на тяло. Пропастта беше бездънна, нямаше край.

В съня си помислих и се притесних, че детето е паднало върху скалите и е загинало. Но колкото повече мисля, толкова повече осъзнавам, че горе на платото животът не бе в материална форма, а политането надолу не бе физическа смърт. Мисля си, че бездната долу беше символично спускане в материята, за раждане в човешко тяло. Затова не се чу предсмъртен вик, не се чу и тялото на детето да се удря някъде. То просто се разтвори в мъглата, докато летеше надолу.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2764 -: Май 25, 2016, 10:25:05 am »
Сънувах, че си купувам книга и вместо ресто ми върнаха карти таро. Бяха изключително нежни и красиви, даже казах на продавачката, че Манга са ми любимата колода, но определено не бяха Манга. Едната карта беше Асо чаши и на нея бяха изобразени сърчица и балони.

Ех, как ми хареса тази колода, усетих, че е моята  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2765 -: Май 25, 2016, 12:10:24 pm »
Мен ме задмина тригонът тр. Нептун към нат. Луна и почти не сънувам или не помня сънищата.
Но предната вечер сънувах един от моите стари кошмари- с баща ми бяхме някъде из полето със старата кола, той ме остави вътре и тръгна да нагледа нещо, колата беше на стръмно място и изведнъж тръгна надолу, на заден ход, аз се чудех кой от трите педала е спирачка, той бягаше след колата, викаше нещо и почти ме догони.Тогава се събудих.
Това е най- честият ми кошмар, не помня вече колко години подред го сънувам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2766 -: Юни 05, 2016, 09:12:04 am »
Сънувах, че носът ми протече? Много, много кръв изтече.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2767 -: Юни 05, 2016, 04:30:43 pm »
Сънувах, че носът ми протече? Много, много кръв изтече.
кръвта е на истина

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2768 -: Юни 05, 2016, 04:35:46 pm »
На днешна дата, преди 26г. почина баща ми и днес го сънувах, а по принцип много рядко ми се е случвало да го сънувам за всичките тези години- бяхме в къщата ни, в която сега само майка ми живее, говорихме си с него, но сънят ми избледня и не помня вече подробностите, за да ги опиша, помня само, че беше от онези сънища, в които всичко е толкова реално, че като се събуди човек му трябва време да се освести- "сън ли бе или реалност".

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2769 -: Юни 05, 2016, 05:06:52 pm »
Може да си се свързала с духа му, но жалко, че не помниш никакви фрагменти от разговора. А на какъв фон е било, какви са били усещанията? Това също е важно, ако не помниш какво ти е казал.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2770 -: Юни 05, 2016, 07:40:11 pm »
Може да си се свързала с духа му, но жалко, че не помниш никакви фрагменти от разговора. А на какъв фон е било, какви са били усещанията? Това също е важно, ако не помниш какво ти е казал.
домашен фон, като от времето когато беше жив и живеех в къщата, но още не бях омъжена
помня, че се учудих откъде знае къде съм ходила, а той с усмивка ми каза, че имал очи навсякъде, после ми каза, че ме видял от автобуса как вървя по улицата с моя съученичка, с която поддържам и сега връзка, наскоро ходих на тържеството за завършването на нейния клас, начална учителка е

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2771 -: Юни 07, 2016, 09:11:52 am »
 Гостувах в дома на единия от Козирозите и сънувах еротичен сън със съвсем друг мъж,с който не съм имала (почти) нищо общо.Чувствам се напълно удовлетворена от интимните си контакти,включително емоционално и интелектуално.Не мисля,че нещо ми липсва.Има един момент,че трз Уран вече е в близък съвпад с моята У1/Луна и негови Марс/Слънце,които съвпадат с Луната ми.Този напълно неуместен сън,го отдавам на Урановите шеги,защото е ненормалщина.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2772 -: Юни 11, 2016, 09:40:39 pm »
Гостувах в дома на единия от Козирозите и сънувах еротичен сън със съвсем друг мъж,с който не съм имала (почти) нищо общо.Чувствам се напълно удовлетворена от интимните си контакти,включително емоционално и интелектуално.Не мисля,че нещо ми липсва.Има един момент,че трз Уран вече е в близък съвпад с моята У1/Луна и негови Марс/Слънце,които съвпадат с Луната ми.Този напълно неуместен сън,го отдавам на Урановите шеги,защото е ненормалщина.

Не е необходима предистория за подобни сюжети? :)Виж какво криеш от себе си.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2773 -: Юни 11, 2016, 09:49:03 pm »
Мен ме задмина тригонът тр. Нептун към нат. Луна и почти не сънувам или не помня сънищата.
Но предната вечер сънувах един от моите стари кошмари- с баща ми бяхме някъде из полето със старата кола, той ме остави вътре и тръгна да нагледа нещо, колата беше на стръмно място и изведнъж тръгна надолу, на заден ход, аз се чудех кой от трите педала е спирачка, той бягаше след колата, викаше нещо и почти ме догони.Тогава се събудих.
Това е най- честият ми кошмар, не помня вече колко години подред го сънувам.
Имаш повтарящ се кошмар, свързан с кола и неизправни спирачки?
Ако не отразява лични страхове или преживян негативен опит, може да е свързан с невъзможността да поемеш отговорност. Стихийност на случващото се около теб и невъзможност за контрол.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2774 -: Юни 11, 2016, 09:52:30 pm »
Сънувах, че си купувам книга и вместо ресто ми върнаха карти таро. Бяха изключително нежни и красиви, даже казах на продавачката, че Манга са ми любимата колода, но определено не бяха Манга. Едната карта беше Асо чаши и на нея бяха изобразени сърчица и балони.

Ех, как ми хареса тази колода, усетих, че е моята  :)
Ще изпиташ емоционална наслада. Лекция? Книга? Влюбване?