Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645203 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2790 -: Юли 08, 2016, 06:55:39 pm »
Отдавна не бях сънувала..
Но онази нощ сънувах, че имам крака- протези, не просто донякъде крак и после протеза, а на места липсваше плът и кост и там беше протезата. Нямах проблеми с ходене и движение, само се срамувах и ги криех с дълги панталони.
После сънувах още нещо, свързано с краката- чехли, обувки, не помня.
Предната вечер гледах някакви снимки на щастливо женени хора без крака и веднага съм го пресъздала.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2791 -: Юли 08, 2016, 07:10:37 pm »
Отдавна не бях сънувала..
Но онази нощ сънувах, че имам крака- протези, не просто донякъде крак и после протеза, а на места липсваше плът и кост и там беше протезата. Нямах проблеми с ходене и движение, само се срамувах и ги криех с дълги панталони.
После сънувах още нещо, свързано с краката- чехли, обувки, не помня.
Предната вечер гледах някакви снимки на щастливо женени хора без крака и веднага съм го пресъздала.
също сънувам неща, които пускам острани през деня, крайни емоционално, контролирам. Краката, посоката в която вървиш, хирон, стрелец и риби.
Снощи един малък котьо беше нападнат от големи мъжкари и аз го прибрах за малко, сънувах котки, навсякъде в къщи, дори под вратата легнали, без да са премазани. За себе си имам обяснение някакво.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Сънувах...
« Отговор #2792 -: Юли 10, 2016, 08:53:14 pm »
Сънувах прекрасни птички, които отидох да купувам, бяха страхотно карсиви с пъстри цветове - синьо, розово и т.н, накрая обаче си взех две в много нежни цветове: бледо лилаво и бяло. Някой има ли идея за тълкуване ?
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2793 -: Юли 16, 2016, 12:08:35 pm »
Сънувах, че се разхождам чисто гола по улицата, беше пълно с хора, но никой не забеляза ;D
Това май е на болест?

На откровение/разголване пред другите е. :)
Оцениха ли го?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2794 -: Юли 16, 2016, 12:10:18 pm »
Преди няколко дни на фона на всичките напрежения имах и странен сън, който ме вкара в много "тежки" мисли...

Сънувах, че баба ми (в отвъдното е) идва да ми каже някаква тайна. Сподели ми, че съм била осиновена. В съня си изпаднах в шок. Толкова силно бях "потънала" в съня, че събуждайки се изобщо не знаех коя е истината ???
Не се чувстваш на мястото си. Имаш необходимост от приемане.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2795 -: Юли 16, 2016, 12:12:46 pm »
Сънувах ливада пълна с щъркели, имаше и малки. После в съня ми се появиха Супермен и Батман  :57: ама аз преди 2-3 дни гледах филм за тях и затова ги сънувах.

:) https://www.youtube.com/watch?v=AEDikkWaPv4

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2796 -: Юли 16, 2016, 12:17:42 pm »
Предната нощ сънувах много символичен сън, чак тръпки ме побиват.

Сънувах, че с моята леля и първа братовчедка /те са в чужбина, не съм ги виждала повече от 20 г./ се намираме в един от кварталите на града, където има чешма с лековита минерална вода. Те искаха да си напълнят шишета с вода, но се объркаха и тръгнаха в съвсем друга посока.

Тръгнах в посока към чешмата, после се обърнах да търся лелята и братовчедката. И изведнъж се озовах в съвсем друга местност, абсолютно непозната, извън града. Продължих да вървя и се озовах на някакво гробище, беше изоставено, запустяло. И сякаш продължавах да търся чешмата с лековита вода.

На едно място видях масов гроб, там бяха погребани много деца. Изпитах противоречиви чувства. А отгоре сякаш имаше много камъни. Този фрагмент не го определям като фертилно послание /намек за биологичния часовник/, а като нещо друго - децата са символ на нашите мечти.

Изведнъж от една надгробна плоча изскочи възрастна жена, цялата в черно. Беше като призрак, като самата Смърт. И тръгна в посока към мен, но я виждах като на забавен кадър, много се уплаших. Побегнах, а тя ме следваше.

Напуснах гробищния терен и се озовах сред някакво поле, а черната вещица се виждаше в далечината, явно изоставаше и вече нямаше сили да ме преследва. Интересното беше, че застанах като на кръстопът - около мен имаше много пътечки, водещи в различни посоки.
Лили, прости на себе си и на другите /лековита вода/, загърби миналото /гробища/ и продължи напред. Това, вероятно, ще се случи когато намериш своя път. /все още си на кръстопът/

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2797 -: Юли 16, 2016, 12:18:37 pm »
Сънувах тази сутрин как вадя от косата си една въшка и я убих , като я стиснах между ноктите на палците- купих си лоратиен билет от 2лв., ама нъцки! Останах си само със спомена за сърбежа от съня  ;D

Убила си я. /похарчените 2 лв./ :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2798 -: Юли 16, 2016, 12:20:14 pm »
Днес на обяд заспах най-неочаквано и сънувах странни сънища.
В първи сън бях вързана на две опашки, с розовя рокля на големи цветя и колело в същия цвят и шарки. Карах колело. А аз не мога да карам колело в реалния живот. Но ми беше хубаво. Все едно летя. И нямаше никакви хора, никакви сгради. Улица през поле с цветя.

Във втори сън сънувах седмодомието - стоеше седнал на ръба на леглото и шиеше някакви топки с голяма игла. Беше толкова реален сън, че чак се изненадах, когато се обърнах и го видях как спи. Шиенето му беше много шумно, сякаш хартийки късаше, мачкаше найлонче - подобни звуци.
Как е сексуалният живот?
Някой си кърпи топките.  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2799 -: Юли 16, 2016, 12:24:41 pm »
Отдавна не бях сънувала..
Но онази нощ сънувах, че имам крака- протези, не просто донякъде крак и после протеза, а на места липсваше плът и кост и там беше протезата. Нямах проблеми с ходене и движение, само се срамувах и ги криех с дълги панталони.
После сънувах още нещо, свързано с краката- чехли, обувки, не помня.
Предната вечер гледах някакви снимки на щастливо женени хора без крака и веднага съм го пресъздала.
Проекция на лични страхове/фрустрации пречупени през видяното/преживяното.
Спъната ли си по отношение на личен живот? Налага ли ти се да криеш нещо?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2800 -: Юли 16, 2016, 12:37:52 pm »
Сънувах прекрасни птички, които отидох да купувам, бяха страхотно карсиви с пъстри цветове - синьо, розово и т.н, накрая обаче си взех две в много нежни цветове: бледо лилаво и бяло. Някой има ли идея за тълкуване ?
Необходимост от спокойствие и умиротворение.
Боледувала ли си наскоро?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2801 -: Юли 16, 2016, 04:30:09 pm »
Уран, още ми е рано за Sure checka  ;D

Между другото онзи ден се сетих за теб. Доста време те нямаше.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2802 -: Юли 16, 2016, 07:08:39 pm »
Сънувах, че звъня на мъж. Той беше пиян и плачеше, като това не му попречи да ме псува на всяка пета секунда.  :012:

Уран, възможно ли е пиянството да значи откровеност?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2803 -: Юли 17, 2016, 11:10:50 am »
Уран, възможно ли е пиянството да значи откровеност?

Да, възможно е. Зависи от контекста.

Мъжът има ли проблеми в работата?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2804 -: Юли 17, 2016, 11:20:00 am »
Да, възможно е. Зависи от контекста.

Мъжът има ли проблеми в работата?

 :72: И аз обрах пешкира.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."