Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645364 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2820 -: Юли 25, 2016, 01:44:51 pm »
Имах странен сън, както обикновено само края си спомням.
Сънувах сватба, всичко беше в кърваво червен цвят, имаше две двойки /не си спомням дали бях някоя от булките/. Младоженците бяха в народни носии, то цялата обстановка беше такава, все едно е някаква феерична приказка, беше много красиво.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #2821 -: Юли 25, 2016, 03:46:07 pm »
Странно защо един мой сън ме впечатли толкова и мисля за него няколко дни. Моя братовчедка, с която почти не се виждам, роди близнаци - момче и момиче. На момиченцето бяха сложили масивна златна венчална халка, за да го разпознаваме от братчето.  :017:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2822 -: Юли 31, 2016, 04:31:24 pm »
Сънувах, че със синът ми се катерим, за да стигнем до една пещера и да видим мечката. Но като стигнахме, видяхме че е с малко мече, изплашихме се и се върнахме.
Страхуваш  се да не забременееш/ имаш друго дете или- страхуваш се как синът ти би приел конкуренция в лицето на братче/сестриче?!


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2823 -: Юли 31, 2016, 04:37:00 pm »
Имах странен сън, както обикновено само края си спомням.
Сънувах сватба, всичко беше в кърваво червен цвят, имаше две двойки /не си спомням дали бях някоя от булките/. Младоженците бяха в народни носии, то цялата обстановка беше такава, все едно е някаква феерична приказка, беше много красиво.

Благоприятни/страстни (червен цвят) възможности в любовен план.

п.п. Тиражираха се кадри с етно сватби. Да е ехо от тях с щипка копнеж?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2824 -: Юли 31, 2016, 04:57:08 pm »
Странно защо един мой сън ме впечатли толкова и мисля за него няколко дни. Моя братовчедка, с която почти не се виждам, роди близнаци - момче и момиче. На момиченцето бяха сложили масивна златна венчална халка, за да го разпознаваме от братчето.  :017:

В реалността има ли близнаци?
Ако има, а в съня момиченцето е маркирано, вероятно ще се налагат повече грижи за едно от двете деца или пък- ще е по- изявено. :017:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #2825 -: Юли 31, 2016, 05:09:01 pm »
В реалността има ли близнаци?
Ако има, а в съня момиченцето е маркирано, вероятно ще се налагат повече грижи за едно от двете деца или пък- ще е по- изявено. :017:

Не, няма близнаци, има една дъщеря само. Изобщо няма близнаци в рода ни, нито сред приятелите ми. 

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2826 -: Юли 31, 2016, 05:15:41 pm »
Не, няма близнаци, има една дъщеря само. Изобщо няма близнаци в рода ни, нито сред приятелите ми.

Омъжена ли е за мъжа, от когото има дете?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2827 -: Август 01, 2016, 06:22:04 pm »
Страхуваш  се да не забременееш/ имаш друго дете или- страхуваш се как синът ти би приел конкуренция в лицето на братче/сестриче?!

Правилно! Той дори открито заяви, че не иска бебе.
В последно време все това взе да ми се върти в ума, макар още да не се навивам. Много ми се иска да имам близнаци.
Благодаря отново.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2828 -: Август 07, 2016, 10:51:00 am »
Сънувах мечка, бях на чуждо място с колеги, никой не се трогваше толкова като мен. Исках да се обадя на съответните служби да я приспят и приберат/пуснат някъде, не успях, но и така не я видях. Чувството беше кошмарно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2829 -: Август 09, 2016, 12:52:45 pm »
Днес сънувах интересен сън, в който три различни времеви момента се бяха смесили - много далечно минало, сравнително по-близко минало и настояще. Бях в училищна сграда с някакви съученици от детството и с момчето, което за кратко харесвах, в съня се беше самопоканил да ме изпраща. Бях с някакъв смартфон в ръка, започнах да търся от списъка с контакти една приятелка от настоящето и все не я откривах. Изведнъж нещо стана, телефонът блокира, махнах му горната част и отвътре започнаха да излизат египетски скарабеи. Бяха доста и един по един падаха в краката ми.

И какво чета в един съновник:

Цитат
Да видите скарабей на сън символизира приспособимост към различни условия и промяна. Вие сте на правилния път.
Ако сънуваш скарабей, се препоръчва да отидеш на планина в Рила.

Наскоро тъкмо коментирах с една приятелка, че една от мечтите ми е да отида лятно време на планина, бях споменала за Рила.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2830 -: Август 09, 2016, 01:25:27 pm »
Да. Еййййй, сега се сещам, въобще не загрях, аз не общувам с нея.
Общуваш насън  :) Няма ли начин да провериш какво се случва с нея/около нея?

Близнаци, че се раждат - щастие, подаръци; - ако ги видиш- въпреки твоя песимизъм, надеждите ти ще се сбъднат. Златна халка е на печалба.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сънувах...
« Отговор #2831 -: Август 09, 2016, 01:30:00 pm »
А това, че не сънуваш, какво значи? Ставам сутрин и никакъв спомен нямам да съм сънувала.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2832 -: Август 09, 2016, 01:37:05 pm »
А това, че не сънуваш, какво значи? Ставам сутрин и никакъв спомен нямам да съм сънувала.

Всеки път ли е така? Може да спиш дълбоко и затова да не си спомняш сънищата. Също така съм забелязвала, че когато съм преуморена и стресирана, по-малко сънувам, по-рутинни неща и помня само откъслечни фрагменти, рядко има нещо интересно и заслужаващо по-задълбочен прочит.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сънувах...
« Отговор #2833 -: Август 09, 2016, 01:45:15 pm »
Да, почти винаги е така. Понякога си спомням съня, но това изключително рядко се случва.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2834 -: Август 09, 2016, 02:42:46 pm »
А това, че не сънуваш, какво значи? Ставам сутрин и никакъв спомен нямам да съм сънувала.
По-добре така, отколкото като мен днес- спомням си, че сънувах мъжа си, но колкото и да се напъвам сега не мога да си спомня съня, само главния герой съм запомнила  :012:
Докато вчерашния сън още го помня детайлно- как бях отворила препълнения гардероб и подбирах дрехи, които вкарвах в малкия куфар, който малката дъщеря ми остави да ползвам за кратки дестинации, че моя куфар е голям и за няколко дневни пътувания ползвах сак или раничка, в която тоалетите ми се мачкаха  :)
Вчера сутринта погледнах в съновника, за празен куфар- неприятности, за пълен- интриги, както и излезе няколко часа по-късно, пак съм жертва на интригите на една новолунна везна, с Марс/Плутон лъв, няма спирачка тази жена, чудя се докъде може да стигне в това да се самоизтъкне, като доста фино потъпква другите, да не би да я измести/засенчи някой? Макар че, винаги съм била на мнение, че рибата се омирисва откъм главата, а главатарят е дева, точно върху моя Плутон в 12д, на градус от АСЦ.