Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645894 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2865 -: Септември 18, 2016, 06:10:36 pm »
Лили, как е на любовния фронт?

Ами... засега нищо. Отхвърлям всички опити за сватосване и изкуствено нагласени срещи. Всички доброжелателки вдигнаха ръце от мен.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2866 -: Септември 18, 2016, 06:13:28 pm »
Снощи сънувах, че кърмя бебе, което не беше моето...странно.
А сутринта излизам и пред вратата умрял гълъб-черен ::)
Нещо може би старо да си отиде и да дойде ново?
Някакви предположения? :)

Може да ти бъде поискана, безвъзмездна, помощ в някакво начинание.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2867 -: Септември 18, 2016, 06:15:18 pm »
Сънувам,че не знам защо съм отишъл на риболов(по принцип не ходя,не ми е навик) и виждам че жена по странен начин - не с въдица,а с нещо дървено - остро,копие може би? Постеля,тоест нарежда летви или по-точно изработени ... неща от дърво,забива ги до дъното на ловния басейн,за да може да се разкарва между двата бряга на коритото на басейна и така разкарвайки се - с дървено... копие(ще го нарека) забива и улавя риба,голяма над средния размер,после пак,пак,пак,изглеждаше така като че ли покриваше някакъв норматив... Жената беше висока,стройна,добре изглеждаща,не възбуждаща,а една такава войнствена,със сериозна осанка,къдрава коса до раменете..
Да не си намериш майстора за сетен път? Вместо да ловиш- да бъдеш уловен. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2868 -: Септември 18, 2016, 06:16:54 pm »
Странно, сънувах, че съм в затвора. Не го усещах лош затвор, ама факта, че бях там изобщо не импонираше на Урана ми  :012: :012: :012:. После имаше някаква амнистия и ме освободиха.


Може и да съм се повлияла от съдебното дело, което водя и факта, че на онзи тиквеник му се пишат от 1 до 6 години зад решетките.

Това е.
п.п. Не познавам казуса, но, ако се налага да ходиш до институции- да не ти е по вкуса. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2869 -: Септември 18, 2016, 06:19:10 pm »
Бляк, сънувах, че се женя. Имах даже 2 златни пръстена сложени на ръката, но интересното беше, че всички бяха в тъмни дрехи и на единия пръстен също имаше черно. :o
:017: Има ли мъж, покрай теб, от когото да очакваш активност по тези теми? Вярваш ли му?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2870 -: Септември 18, 2016, 06:35:15 pm »
Уране, дали е проекция, че сънувам няколко пъти душата на човек как отлита от тялото или е над тялото?
За конкретен човек става дума. Болен от рак, на легло. Но... сякаш не му остава много.
Сънувам, че си говоря с него, но той е високо. Поглеждам надолу - тялото му там. Тялото във вида, който знам. Другото, с което си говоря, на здрав и усмихнат човек. Облечен в пуловер на райета - зелени и кафеви. Той такава дреха няма, пък и никой познат я няма.

 :( Имам чувството, че понякога душата му не е в тялото...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2871 -: Септември 18, 2016, 07:10:58 pm »
Уране, дали е проекция, че сънувам няколко пъти душата на човек как отлита от тялото или е над тялото?
За конкретен човек става дума. Болен от рак, на легло. Но... сякаш не му остава много.
Сънувам, че си говоря с него, но той е високо. Поглеждам надолу - тялото му там. Тялото във вида, който знам. Другото, с което си говоря, на здрав и усмихнат човек. Облечен в пуловер на райета - зелени и кафеви. Той такава дреха няма, пък и никой познат я няма.

 :( Имам чувството, че понякога душата му не е в тялото...
На силни обезболяващи ли е?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2872 -: Септември 18, 2016, 10:18:13 pm »
:017: Има ли мъж, покрай теб, от когото да очакваш активност по тези теми? Вярваш ли му?

Не, няма такъв мъж и въобще не сам на такава вълна
« Последна редакция: Септември 20, 2016, 09:30:43 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2873 -: Септември 19, 2016, 12:44:26 am »
На силни обезболяващи ли е?

Да. На силни обезболяващи... По мое мнение като го удари някоя "предсмъртна" криза и му бухнат морфин или го налепят с някакви лепки с подобен ефект, той вземе та се сафиряса малко. Тоест... не умре. Последните дни е бил по-добре, хапва, седнал на леглото, кафе искал. Но тази нощ изкарал много силна криза. А аз го сънувах и тази нощ. Събуди ме един котан, който си долепи нослето до моето и измяука. Та не разбрах какво се случи с душата, аз ли съм сънувала с глас, че котето да ме събуди.
Аз помислих, че е проекция. А и бях на почерпка, бях пила снощи. Но днес следобед приятелката ми каза за кризата от тази нощ.
явно има своята връзка. Сега ще ме е страх да заспя. Но каквото стане...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Сънувах...
« Отговор #2874 -: Септември 19, 2016, 01:42:38 am »
Може да ти бъде поискана, безвъзмездна, помощ в някакво начинание.
Благодаря Uran, предполагам имаш в предвид кърменето...интересно !

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2875 -: Септември 19, 2016, 02:38:40 pm »
Отдавна не съм влизала в тази тема, Уранче още ли гадае сънищата, че днес си запомних съня, понеже напоследък сънувам, но като се събудя не си спомням какво точно...
Сънувах как меря сутиен от ластична дантела в турско синьо, продавачката ме уверяваше, че ми стои добре, аз гледах чашката, че малко отпред е празна, но като дръпнах отзад сутиена и се запълни. Реших да си го взема и се събудих :)  :)
« Последна редакция: Септември 19, 2016, 03:44:01 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2876 -: Септември 19, 2016, 02:52:12 pm »
Интимни авантюри надали, както го пише в стандартните съновници  ;D

Според мен сънят ти може да е подсъзнателен знак, че вече си изпълнила майчинските си задължения, и да е свързан с предстоящото майчинство /кърмене - чашките на сутиена се изпълват/ при едната ти щерка. Интересни са и двата цвята - тюркоазено синьо го свързвам с млада Венера, теменуженото е цвят на зрелостта.

Струва ми се, че сънят е отражение на твоите майчински емоции покрай щерките и техния живот. Символично преотстъпваш майчинската роля /"пълни гърди"/. Вече друг ще гледа и закърмва бебета. Колелото на живота се върти. :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2877 -: Септември 22, 2016, 04:03:21 pm »
В чужда страна бях, хората се возеха на нещо като сал, нормално за тях, вид развлечение, аз се държах отстрани за него, дете на 5-6 се появи и го завханах между мен и сала, сетих се че е дълбоко и не плувам, потърсих  с крак дъно ,имаше. После пак там далеч, минавах покрай множество хора, едно огромно куче тип каракачанска овчарка ме погледна с любопитство, исках да се скрия, повтарях си -не ме виждаш, не се срещаме. Отидох на гости, кучето изникна неочаквано, облиза ми ръката, докато примирах от страх, козината му беше много мека, направо- зайче. Знам, че то ме видя вътрешно, от това бягах-астрални откачении. Последното на онова място беше някакъв празник -селския сбор, в едно училище раздават подаръци на заслужили деца, нещо обаче сценарият не сработи, някой го нямаше. Децата се чудиха на кого да дарят правени от тях ръчни дантели от хартия и др. такива, аз се обърнах с гръб, няма ме, но номерът не мина. Нещата бяха много красиви като произведения на изкуството, макар и направени от хартия и др. "обикновени" материали.
Имаше драматична част, но не можах да си я спомня, негата на пасторала там, на мястото я разтвори.
« Последна редакция: Септември 22, 2016, 04:37:09 pm от enigma »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2878 -: Септември 22, 2016, 05:57:20 pm »
Да. На силни обезболяващи... По мое мнение като го удари някоя "предсмъртна" криза и му бухнат морфин или го налепят с някакви лепки с подобен ефект, той вземе та се сафиряса малко. Тоест... не умре. Последните дни е бил по-добре, хапва, седнал на леглото, кафе искал. Но тази нощ изкарал много силна криза. А аз го сънувах и тази нощ. Събуди ме един котан, който си долепи нослето до моето и измяука. Та не разбрах какво се случи с душата, аз ли съм сънувала с глас, че котето да ме събуди.
Аз помислих, че е проекция. А и бях на почерпка, бях пила снощи. Но днес следобед приятелката ми каза за кризата от тази нощ.
явно има своята връзка. Сега ще ме е страх да заспя. Но каквото стане...
Това имам предвид. Имала съм преживяване, подобно на твоето, и го свързвам с този ефект на наркотичните в- ва- не влияят само на този, който ги поема.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2879 -: Септември 22, 2016, 06:01:11 pm »
Отдавна не съм влизала в тази тема, Уранче още ли гадае сънищата, че днес си запомних съня, понеже напоследък сънувам, но като се събудя не си спомням какво точно...
Сънувах как меря сутиен от ластична дантела в турско синьо, продавачката ме уверяваше, че ми стои добре, аз гледах чашката, че малко отпред е празна, но като дръпнах отзад сутиена и се запълни. Реших да си го взема и се събудих :)  :)
Добро здраве.
Ще се появят финанси/ресурси за нещо, което си си наумила.