Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645713 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2880 -: Септември 22, 2016, 06:07:49 pm »
В чужда страна бях, хората се возеха на нещо като сал, нормално за тях, вид развлечение, аз се държах отстрани за него, дете на 5-6 се появи и го завханах между мен и сала, сетих се че е дълбоко и не плувам, потърсих  с крак дъно ,имаше. После пак там далеч, минавах покрай множество хора, едно огромно куче тип каракачанска овчарка ме погледна с любопитство, исках да се скрия, повтарях си -не ме виждаш, не се срещаме. Отидох на гости, кучето изникна неочаквано, облиза ми ръката, докато примирах от страх, козината му беше много мека, направо- зайче. Знам, че то ме видя вътрешно, от това бягах-астрални откачении. Последното на онова място беше някакъв празник -селския сбор, в едно училище раздават подаръци на заслужили деца, нещо обаче сценарият не сработи, някой го нямаше. Децата се чудиха на кого да дарят правени от тях ръчни дантели от хартия и др. такива, аз се обърнах с гръб, няма ме, но номерът не мина. Нещата бяха много красиви като произведения на изкуството, макар и направени от хартия и др. "обикновени" материали.
Имаше драматична част, но не можах да си я спомня, негата на пасторала там, на мястото я разтвори.
Чувстваш се несигурна и не на своето място. Ще получиш помощ/подкрепа от хора, които, вероятно, подценяваш.
Възможно ли е сънят да не се отнася до теб, а до твое/близко дете? Да не се безпокоиш за средата му?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2881 -: Септември 22, 2016, 09:54:27 pm »
Уран, да. :08:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2882 -: Септември 22, 2016, 11:14:58 pm »
Това с кучето си беше друг род преживяване, имаш ли идея какво значи? И в реала съм усещала психичността на кучета, едрите породисти обикновено. Аз искам да видя отвътре другия , а не става, или-аз се крия?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2883 -: Септември 23, 2016, 11:33:46 am »
Това с кучето си беше друг род преживяване, имаш ли идея какво значи? И в реала съм усещала психичността на кучета, едрите породисти обикновено. Аз искам да видя отвътре другия , а не става, или-аз се крия?

Кучето може и да е някой мъж- породист. ;)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2884 -: Септември 23, 2016, 12:24:58 pm »
Какви неща само сънувате… от някое време пак започнах да сънувам, но нищо не помня сутрин.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2885 -: Септември 23, 2016, 12:32:30 pm »
Какви неща само сънувате… от някое време пак започнах да сънувам, но нищо не помня сутрин.
Очевидно се наспиваш добре. Сънищата са и "будно" съзнание. Твоето си почива. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2886 -: Септември 25, 2016, 06:57:28 pm »
Ама и се разсънувах напоследък, много стисната моя близка забрави 10 лв. на леглото си, това казано за нея е като оксиморон, тя  засмуква от другите пари и разбиране с огромна гравитация-винаги. Дали нещо не се променя в нея, не знам пари насън какво значат.
« Последна редакция: Септември 25, 2016, 07:00:29 pm от enigma »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2887 -: Септември 25, 2016, 07:01:27 pm »
В съновниците пишат: "Намерите ли пари насън, това може да е предупреждение да бъдете по-внимателни с финансите си, защото има вероятност да станете жертва на обир или на финансова измама."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2888 -: Септември 25, 2016, 07:03:38 pm »
Едва ли е буквално, Веско, те парите са енергия, потенциал, вяра в своята сила, не зн, нещо такова ми се чини да е....Ще покаже времето, ще я наблюдавам дали се променя. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2889 -: Септември 25, 2016, 07:08:25 pm »
Ама и се разсънувах напоследък, много стисната моя близка забрави 10 лв. на леглото си, това казано за нея е като оксиморон, тя  засмуква от другите пари и разбиране с огромна гравитация-винаги. Дали нещо не се променя в нея, не знам пари насън какво значат.

Тя как е със здравето? Наблюдавай, в следващите 10 дена, събитията около нея, ако ти е възможно.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2890 -: Септември 25, 2016, 07:35:12 pm »
Боледува "здраво" и хронично, намира сили да оздравее, и идва нова диагноза-доказана по изследвания, не е хипохондрия. Ще гледам какво се случва. ;)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2891 -: Септември 25, 2016, 07:58:47 pm »
Боледува "здраво" и хронично, намира сили да оздравее, и идва нова диагноза-доказана по изследвания, не е хипохондрия. Ще гледам какво се случва. ;)

10- те лева ги приемам като времеви ресурс, но може да не са дни, а месеци или седмици.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2892 -: Септември 26, 2016, 08:44:58 am »
Все стълби сънувам и някакви безумни истории.

Първо съм на море с дъщеря ми, решаваме, че си тръгваме - с влак?!? Влачим един багаж, търсим платформите за влака нагоре надолу, аз викам, че ще го изпуснем, по едно време майка ми се появи и каза, няма страшно - не сме го изтървали.

Тази нощ сънувам сватба на един мой съученик, гостите наредени на стълби, той и булката най-отгоре. Бях с още някой и се мъчим да видим булката, ама не успяваме. Намъкнахме се на сватбата и се оказа, че той се жени за мъж. :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2893 -: Септември 26, 2016, 01:50:38 pm »
Тази нощ сънувам сватба на един мой съученик, гостите наредени на стълби, той и булката най-отгоре. Бях с още някой и се мъчим да видим булката, ама не успяваме. Намъкнахме се на сватбата и се оказа, че той се жени за мъж. :012:
Да не обичаш да гледаш често "Съдби на кръстопът"?  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2894 -: Септември 26, 2016, 03:07:45 pm »
По телевизията гледам само филми. А и Тош пойнт О :08: 
Frankly, my dear, I don't give a damn.